Skocz do zawartości

CPU, mobo, grafika i pamięć


Recommended Posts

Zasilacz jest bardzo dobry, sam mam StealthXStream i nie wiem czy nie lepiej abyś kupił SXS - tańszy :P Ja bym zmienił pamięci na OCZ Reaper :D

 

edit: otóż to, poza tym zastanów się nad tymi pamięciami RAM - OCZ to dobra firma, a model Reaper to jedne z najlepszych pamięci :D

Link to post
Share on other sites

IMO powinieneś wybrać między CF, mocną zasiłką i dobrą płytą a pojedynczym GPU i niższymi kosztami. W tym przypadku GA-MA770T-UD3 i podany wyżej zasilacz.

Jeśli będziesz chciał dołożyć drugą kartę to od razu odpada 500W. Musiałbyś wtedy kupić nową kartę i mocniejszy zasilacz a to już większe koszty.

Link to post
Share on other sites

IMO powinieneś wybrać między CF, mocną zasiłką i dobrą płytą a pojedynczym GPU i niższymi kosztami. W tym przypadku GA-MA770T-UD3 i podany wyżej zasilacz.

Jeśli będziesz chciał dołożyć drugą kartę to od razu odpada 500W. Musiałbyś wtedy kupić nową kartę i mocniejszy zasilacz a to już większe koszty.

Tak. Ale nawet jeśli kiedyś poziom technologiczny zmusi mnie do inwestycji w drugą kartę graficzną to myślę, że nie będzie to prędko i jeśli będę musiał wtedy kupić też nowy zasilacz.. niech tak będzie :P

Chociaż o GA-MA770T-UD3 też poważnie myślałem. Ciekawi mnie też sprawa zintegrowanej karty graficznej w modelu GA-MA785GT-UD3H.. z racji, że raczej mi się nie przyda, zastanawiam się czy samo jej istnienie nie będzie zżerało dodatkowego prądu?

 

stealthX to jedne z gorszych zasilaczy w swoich cenach to ze sie sprawdza nie ulega watpliwosci i to ze mozna kupic duzo lepiej rowniez nie ulega watpliwosci

Hmm.. może jakieś propozycje?

Link to post
Share on other sites

Corsair 450W [CMPSU-450VXEU] jest słabszy, droższy, cichszy i ma dłuższą gwarancję - Twój wybór. SXS 500W nie jest wcale taki zły. Znajdź mi innego z 430W na linii 12V za 230zł, ciężko będzie. Fortrona widziałem ewentualnie :>

Link to post
Share on other sites

sek w tym ze nikomu nie jest potrzebna 1 linia procesora na 200W i 1 graficzna 200W lepiej by zrobili gdyby dali dla procesora slabsza linie a wzmiocnili graficzna (to co ma corsair dzieki jednej linii) - jest pozatym glosny i nieciekawie stabilny

zreszta , jak zawsze - nie widze 430W na lini 12 tylko 480 lacznej

 

corsair 450 zdecydowanie lepszy

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...