Skocz do zawartości

Pobieraczek.pl- jak wybrnąć?


Recommended Posts

Witam! Moja siostra dała się nabrać na Pobieraczka (pewnie większość z was wie o co chodzi) choć mówiłem jej żeby nie rejestrowała się na takich stronach (ehh) no i teraz ma zapłacić 100zł tak naprawdę za nic bo nic nie pobrała nawet. Dla mniej wtajemniczonych w temacie chodzi o to że płaci się za rejestrację tam 100zł choć na str głównej piszę że to w pełni darmowe, ale w regulaminie małym druczkiem coś o tym jest. No i mam do was pytanie- czy ktoś z was miał ten sam problem? I czy obyło się bez płacenia? Kiedyś czytałem o tym w CD Action więc myślałem że po nagłośnieniu w gazecie przestaną robić ludzi w balona, ale jednak nie... Z tego co wiem wysłała im maila z wzoru znalezionego w internecie (m.in. chodzi o to że skoro nie przysłali listu to nie zawarła prawnej umowy itp.), ale dziś przysłali jej maila że ma 3 dni na wpłatę i "przed sądowne wezwanie do zapłaty" (oczywiście mailem). Co o tym sądzicie? Mogą jej coś zrobić czy może po prostu wysłać im maila żeby "się wypchali"? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp.

Link to post
Share on other sites

Weź się człłoowieku ogarnij proszę .

Piracka strona z nielegalnymi plikami wytoczy sprawę w sądzie ?

Do prawa się nawet nie zblirzą co najwyrzej będą przysyłali meile (niemiłe)

Odpuść !

 

Ps: Pare lat temu zalogowałem się na podobnej stronie , i po paru dniach przyszło na mój adres

!!! pismo że za oglądanie zboczonych treści , co było nieprawdą grozi mi kara pozbawienia wolności do 10 lat , i że jak nie zapłace 1500 zł to sprawa zostanie przesłana na policje :x

Taki mały drobiazg miałem wtedy ok 14 lat.

i co zrobiłem , miałem cykora fakt ! ale olałem całą sprawę i nic dalej nie było , cisza.

Edytowane przez daniel93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Stara sprawa...myślałem że to już przestało istnieć. Olej po prostu sprawę, nie odpisuj, nie bój się, przejdzie im z czasem...też miałem z nimi do czynienia ok. 4-5 lat temu...niestety jako młody się wystraszyłem i zacząłem wyszukiwać na necie, co się okazało to jest FAKE i na ciągarstwo naiwnych osób.

 

 

Pozdrawia i take easy;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...