Skocz do zawartości

Karta graficzna do zestawu


Recommended Posts

Ja w 2007 siedziałem już na 64bitowej Viście i nie narzekałem na ten system, co dopiero win7 64bit. Mam go teraz i bym na xp za nic nie wrócił. W drugim kompie jest Vista i też ma się całkiem dobrze, wbrew złym opiniom ludzi co ja na kalkulatorach instalowali i jeczeli, że muli. Lekkie oc pomóc może, ale bez szaleństwa, bo niewiele daje powyżej danego poziomu, zależnego od konfiguracji danej.

Link to post
Share on other sites

Powracam niestety z problemem. Paczka z kartą graficzną dotarła do mnie dwa dni temu. Rozpakowałem, zamontowałem, podłączyłem zasilanie i kabel od monitora, następnie zainstalowałem sterowniki i wszystko działało lecz do czasu. Pierwszego dnia grałem bezproblemowo natomiast wczoraj zaczęły się problemy. Podczas grania w grę po jakimś czasie komputer się restartował i z początku zdarzało się to tylko podczas grania więc postanowiłem poszukać przyczyn na internecie. Podczas szukania coraz częściej zdarzało się to zjawisko aż doszło do takiego stanu, że gdy włączam komputer nie wyświetla się w ogóle nic. Efekt jest taki jakby monitor był podłączony lecz ciągle wyłączony. Postanowiłem odłączyć tą kartę graficzną i wrócić do mojej słabej karty zintegrowanej, aby móc ten problem opisać tutaj na forum. Wiecie dlaczego tak się dzieje? Dodam, że to nie jest wina zasilacza, ponieważ jest to nowy zasilacz OCZ 550W zamówiony wraz z tą kartą graficzna z sklepu agito.pl. Jesli macie jakieś przypuszczenia to bardzo chętnie je przeczytam. Jestem przekonany, że problem jest spowodowany kartą graficzną. Jeśli to pomoże to napiszę error jaki występował, gdy ta karta graficzna jeszcze funkcjonowała: "transport sync flood error occurred on last boot". Czytałem na google, że ludzie mieli podobne problemy właśnie z towarami ASUSa.

Edytowane przez Tiases
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...