Skocz do zawartości

Recommended Posts

czy ja wiem czy można go nazwać wolnym.... hmmm jak dla mnie po prostu dla gracza jest mniej opłacalny, bardziej prądożerny, ale to też dobry procek szczególnie jak ktoś nie tylko gra.

 

Co do różnicy w wynikach, "kilka pkt" może dodać lucid...

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites

czy ja wiem czy można go nazwać wolnym.... hmmm jak dla mnie po prostu dla gracza jest mniej opłacalny, bardziej prądożerny, ale to też dobry procek szczególnie jak ktoś nie tylko gra.

 

Co do różnicy w wynikach, "kilka pkt" może dodać lucid...

 

W grach jest po prostu wolny na tle Intelów w podobnej cenie, to wszystko ;). W wiele starszych gier na tym się po prostu nie da komfortowo zagrać, nowsze działają już znacznie lepiej.

Link to post
Share on other sites

ciekawe na tych ustawieniach właśnie w FC3 gram ...

 

Widzę, że nie masz zielonego pojęcia, o czym dyskutujemy. Może to Ci trochę rozjaśni sprawę.

 

Klik!

 

W skrócie, to są specjalne miejsca do testowania wydajności CPU w momencie, gdy staje się wąskim gardłem. Zwykłe odpalenie gry, co robisz, nie ma z testowaniem CPU nic wspólnego.

Link to post
Share on other sites

I nie spada Ci poniżej 70fps ?? Proszę Cię...

Widocznie teraz zaliczył spadek wydajności %-). To są fanatycy, kiedyś nie wierzyli w wyniki moich testów, to podesłałem im filmy z ilością FPS. Oczywiście wszystko się idealnie zgadzało, za to posypały się kolejne siarczyste obelgi. Trollownia AMD poza obrażaniem innych i pisaniem głupot niewiele potrafi :/...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mi "normalnie grając" i obserwując Frapsa (wiem, że to nie jest jakiś super miarodajny test) w Far cry 3 na stockowym i5 750 + 7970 z AAx4 nie spada FPS poniżej 49, ale bardzo dużo dały ostatnie stery w wersji beta11 dopiero gdy je zainstalowałem odpaliłem AA.

 

a tak btw. jakim programem mogę zrobić pomiar średniego FPS ?

 

Przerwę na chwilę Wasze spory :D Cały komp w stocku. http://www.3dmark.com/3dm11/5204738

to się trochę pocieszyłem bo mysłałem, że gtx 670 więcej wyciąga od 7970 :)

 

Edytowane przez Minimal
Link to post
Share on other sites

Witam, otóż właśnie co skleiłem sobie nowy zestawik i wynik jest niczego sobie (lepiej niż redakcji).

http://www.3dmark.com/3dm11/5289488

Mam jednakże problem, gdyż pokazuje mi, że wysokość taktowania rdzenia GPU wynosi 823, podczas gdy powinna wynosić 1032.

Druga rzecz, to pamięci które powinny pokazywać 1600mhz, a pokazują 667mhz (natomiast w CPUZ występują jako 800mhz).

Czy są to jakieś błędy pomiarowe i wszystko działa jak należy, czy coś źle jest ustawione/błąd?

Dodam od siebie, że w biosie były ustawione jako 1333 mhz, aczkolwiek poprawiłem ich wartość na 1600 - tylko tam pokazują mi taką wartość.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

...

teraz to już mam dylemat. robić CrossFire z dwoch Radeonów 7970 czy kupić HD 8970 ...

 

Ja czekałbym na 9970, podobno ma być dobry :)

 

Czekać można w nieskończoność...

Jak wyjdą testy 8970 będziesz się nad tym zastanawiał, może być porażką, a może będzie tylko trochę wydajniejszy od 7970.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...