Skocz do zawartości

Recommended Posts

a gdzie w tym zestawieniu i5 3570k ?

Kilka razy już zauważyłem że testy są tak zrobione żeby umyślnie wprowadzić kogoś w błąd.

Czytam o GTX 680 Lighting, we wszystkich smarkach jest na 1 miejscu a najlepszy Radeon który brał udział w teście to referent 7970 z marca tego roku.

Jak już porównywać to topowe modele obu producentów.

Link to post
Share on other sites

to gtx nie ma startu tyle w temacie :P od momentu gdy są sterowniki 12.10 i 11 to karty NV zmieniły się na segment middle :P

 

Uważaj, żebyś na zawał nie zszedł z tego szczęścia. Takich głupot dawno nie czytałem. Fakt, HD 7970 GHz Edition jest niezaprzeczalnie wydajniejszy od GTX 680 na najnowszych sterownikach, jednak wciąż nie są to jakieś duże różnice.

Link to post
Share on other sites

to gtx nie ma startu tyle w temacie :P od momentu gdy są sterowniki 12.10 i 11 to karty NV zmieniły się na segment middle :P

 

zaczynasz przeginać...

 

właśnie, odkąd są sterowniki, teraz NV wypuści stery i się okaże, że i NV i AMD już więcej z tych serii nie wycisną. Tylko ciekawe, czy NV zrobi stery podnoszące wydajność czy obniżające ją, trudne pytanie nie :>

 

e. @UP po co dolewasz do ognia ? Teraz będzie " to jest fotoszop, ja mam najlepszą karte, AMD jest najwydajniejsza a te wasze GTX'y to śmiecie, AMD pany, AMD 4 EVER"

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

na ciekłym azocie to se wiesz co możesz :P

 

zaczynasz przeginać... właśnie, odkąd są sterowniki, teraz NV wypuści stery i się okaże, że i NV i AMD już więcej z tych serii nie wycisną. Tylko ciekawe, czy NV zrobi stery podnoszące wydajność czy obniżające ją, trudne pytanie nie :>

ja nie mam żadnego szacunku do firmy NV odkąd mam coś od nich wszystko się *******i tak jak ten mój HP DV9000

podobno wszystkie chipy GPU NV wtedy wydała felerne i padały ... jest nawet temat o tym

jestem ciekaw czy w moim Y550P GTX 240M też padnie

 

@UP po co dolewasz do ognia ? Teraz będzie " to jest fotoszop, ja mam najlepszą karte, AMD jest najwydajniejsza a te wasze GTX'y to śmiecie, AMD pany, AMD 4 EVER"

sory skoro na azocie ten ich gtx zrobił tylko 1300 mhz to co to wgl za karta jest ...
Link to post
Share on other sites

ehehehehhehehe Nvidia rusza do przodu ! Jutro instaluje te stery nowe, jak widać na mniejszych taktowaniach ta GTX 680 bije Twoją na głowe :)

 

nikt tutaj też nie ma nic do AMD, ale myśle, że dużo osób się zgodzi z faktem, że fanboystwo nigdy tu nie było lubiane i tolerowane.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

http://www.abload.de/image.php?img=gtx680m9qzs.jpg

12 C na powietrzu ? nierealne

 

do tego ktoś dopisał LN2

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Liquid_nitrogen

tu jakbyś nie widział co to

 

Igorrodz nie radzę ci się wpieprzać w moje posty bo wylecisz z tego forum, obiecuję

Link to post
Share on other sites

nikt tutaj też nie ma nic do AMD, ale myśle, że dużo osób się zgodzi z faktem, że fanboystwo nigdy tu nie było lubiane i tolerowane.

Dokładnie.

 

 

sory skoro na azocie ten ich gtx zrobił tylko 1300 mhz to co to wgl za karta jest ..

Rozumiem chęć potrolowania, ale daj sobie trochę na wstrzymanie. Od jakiegoś czasu wszystkie powiadomienia jakie dostaję z tego tematu dotyczą, jak to ktoś trafnie określił, wielkości członka. Wszyscy już wiedzą, że nie lubisz NV i GTX'a 680 nie wziąłbyś nawet, jakby Ci dopłacali, ale nie musisz o tym przypominać w każdym poście. Live and let live.

Edytowane przez Nowaj
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...