Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość effendi360

HIS Radeon HD7970 3GB Fan

 

aha aha hahhah bu bu ha hahabuhhahahahahahhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hhhaaaaaaaah hhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hhhaaaaaaaaaaaa hhhaaaaaaaaaaaaa hahhahahaaaaaaaaaaaaaaa he oho ohhoooooo hohoohoohhhhhhhhhhoooooo hhhhaaahahahahhahae eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............................

Link to post
Share on other sites

aha aha hahhah bu bu ha hahabuhhahahahahahhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hhhaaaaaaaah hhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hhhaaaaaaaaaaaa hhhaaaaaaaaaaaaa hahhahahaaaaaaaaaaaaaaa he oho ohhoooooo hohoohoohhhhhhhhhhoooooo hhhhaaahahahahhahae eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............................

...Ludzie stają się coraz głupsi....

 

???

Edytowane przez oska81
Link to post
Share on other sites

O jest screen na potwierdzenie

http://img585.imageshack.us/img585/350/unig.th.jpg

 

Procesor puszczony 5,0GHz

Karta standardowo 1125/1575MHz - na więcej trzeba czekać aż AMD puści odblokowany bios, a nowe sterowniki na pewno poprawią wynik...

 

Edit: Typki z jakiejś zachodniej strony wyciągnęli stabilne 1267MHz bez żadnej modyfikacji hardware'owej... twierdząc że spokojnie pójdzie wyżej. Więc myślę że jak założę na nią Accelero to dopiero będzie się działo.

Edytowane przez gtxxor
Link to post
Share on other sites

O jest screen na potwierdzenie Dołączona grafika Procesor puszczony 5,0GHz Karta standardowo 1125/1575MHz - na więcej trzeba czekać aż AMD puści odblokowany bios, a nowe sterowniki na pewno poprawią wynik...

http://obrazki24.pl/images/unig.jpg

 

 

Test w Unigine Heaven na grafie za 2,5K bez AA :/ Chłopcy się nie popisali :(

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Effendi trochę zmurowany że 1 karta wyciąga to co jego 2

Phi ! Z takim prockiem i takim OC ? Po pierwsze moje karty są rok młodsze a po drugie, ja NIE MAM ŻADNEGO OC na kartach i siedzę jeszcze na starej platformie 1156 na nędznym 3.8GHz i wycisłem tyle co on. Zobaczymy jutro jak siądę na i7 2600K i podkręcę proca i grafy do pierwszych testów. :D

No i oczywiście podkreślam, że jego karta kosztowała tyle co moje dwie więc tym bardziej żaden mi wyczyn. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...