Skocz do zawartości

Recommended Posts

uu 1200 mhz :P cińko :D mogę ci odsprzedać całą kartę graficzną z blokiem wodnym :P co ty na to ?

przez to że twoja karta robi wynik w 3d mark taki jak każda inna 7970 będziesz teraz ją sprzedawał za 1000 PLN drożej niż nowa, bo jest to wersja ultimate pro jedyna taka do "benchmarkuw" ?

Link to post
Share on other sites

uu 1200 mhz :P cińko :D

 

mogę ci odsprzedać całą kartę graficzną z blokiem wodnym :P co ty na to ?

 

Moja plazma Panasonica nie lubi Radeonów, podczas bootowania i w biosie miałem przesunięty ekran, do tego dźwięk znikał po wybudzeniu z uśpienia i nie byłem zadowolony z OC. Kartę już odesłałem do zwrotu i wracam do Nvidii :-) Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

kijowy telewizor :P, znajomy miał panasonica to musiał go pięścią uderzać by zaczął porządnie obraz wyświetlać ...

 

Silver Fox

 

ja mogę tą kartę spokojnie za 2 k puścić sam blok kosztuje jakieś 500 zł ...

edycja dla benchmarków ? jeszcze nie dawno pisałeś jaką to mam kijową kartę ...

Link to post
Share on other sites

Czesio coś mi się nie chcę wierzyć że przy 1300MHz byłby skok o 1 400 pkt w 3dMarku na GPU. Chyba oszukujesz i wyłączyłeś teselację do smarka w sterownikach. Stary numer aby podbić wynik na AMD.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Czesio coś mi się nie chcę wierzyć że przy 1300MHz byłby skok o 1 400 pkt w 3dMarku na GPU. Chyba oszukujesz i wyłączyłeś teselację do smarka w sterownikach. Stary numer aby podbić wynik na AMD.

aż żal czytać takie wypowiedzi ...

gdybym oszukiwał zostałoby to wykryte przez program weryfikujący i wyskoczyłby komunikat AMD Load Profile zmodyfikowane. lub coś pokombinowane nie pamiętam dokładnie

 

fanboy a to z jakiej racji ?, bo nie cierpię produktów od NV które znam tylko z ich awaryjności ?

 

niech se mają tą wydajność, ale jak mają padać jak muchy to noł fenks

 

jedyna rzecz która jest nieweryfikowana to używanie PhysX to obliczeń fizyki w 3dmarkach ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...