Skocz do zawartości

Recommended Posts

LOL, procesor @4Ghz, GPU 1050/1250Mhz, Catalyst 12.11

 

http://www.3dmark.com/3dm11/4869640

 

 

walhack jak to zrobłes że masz i5 3470 bez K i masz podkręcone do 4 Ghz ? Te procki i5 bez K da się podkręcać bez zmiany voltarzu ? jak to jest Też bym chciał swoje i 5 do 4 Ghz chociaż ?

 

Czy moje I 5 3550 też bez K da się podkręcić moja płyt to AsRock H77M

Link to post
Share on other sites

1250 mhz ? to jaką ty masz sekcję że tobie to działa

ja mam 1300 mhz na 1.287 v ... a ty na stocku 1250 mhz ?

 

Sorry, 1200/1620 i powyżej tej wartości miałem artefakty

podbiłem trochę do offset i dotarłem do 1250mhz

Core Voltage nie ruszałem

Offset 5%

Sam się zdziwiłem jak powiedziałeś że 1120mhz zrobię bez zmiany napięć bo wyszło trochę więcej ;)

Teraz jadę na stock bo do gier w zupełności wystarcza i szkoda karty męczyć.

 

Z tego co pamiętam to w intelach bez "K" można podnieść szynę BCLK, co daje dodatkowe MHz.

 

Szyny nie powinno się ruszać, chyba że ze 100 na 100,1 aby nie spadało poniżej określonej wartości.
Link to post
Share on other sites

walhack jak to zrobłes że masz i5 3470 bez K i masz podkręcone do 4 Ghz ? Te procki i5 bez K da się podkręcać bez zmiany voltarzu ? jak to jest Też bym chciał swoje i 5 do 4 Ghz chociaż ?

 

Czy moje I 5 3550 też bez K da się podkręcić moja płyt to AsRock H77M

 

No to jest głupia plotka powtarzana nawet w artykułach "redaktorów", że te procki są zablokowane i nie da się ich podkręcać. Każdy i5 sandy czy ivy bridge można podkręcić o 600Mhz podnosząc mnożnik. Ja na potrzeby benchmarka podniosłem też bclk na 105Mhz.

 

Ty niestety tego nie zrobisz, bo kupiłeś lipną płytę na chipsecie H77 :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...