Skocz do zawartości

Problem z wydajnością


Recommended Posts

Witam.

Ok. pół roku temu miałem komputer wyposażony w

 

Nvidia GeForce 9500GT 1gb

3gb ram 400mhz

pentium dual-core 2.8 (krecony do 3.6)

 

I wtedy gra COD Modern Warfare 2 chodziła mi w full HD na najwyższych ustawieniach grafiki.

Od tamtego czasu wymieniłem kartę graficzną na Radeona HD 6670 gddr3 1gb i dołożyłem 1gb ramu.

Widać znaczną poprawę w grach takich jak Mafia II, Pro Evolution Soccer i innych.

Niestety jest pewien problem, Modern Warfare 3 podobnie jak i 2 tną się nawet na niskich ustawieniach.

Dlaczego? Co jest tego powodem?

 

Proszę o pomoc.

Kacper

Edytowane przez kacpergora
Link to post
Share on other sites

Proszę odinstalować wszelkie sterowniki nVidia i aplikacje tejże stajni. Programem CCleaner oczyścić rejestry. Odinstalować sterowniki AMD włącznie z aplikacją CCC. Ponownie zainstalować sterowniki AMD bez CCC.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem wszystko dokładnie tak jak napisał Vox Cordi, niestety dalej to samo. Usunąłem wszystko co związane z NVidią i AMD, a następnie po restarcie zainstalowałem znowu sterowniki AMD bez CCC. Żadnej poprawy..

 

Zapomniałem jeszcze dodać, że posiadam system Windows 7 (64 bitowy).

Link to post
Share on other sites

MW3 jest zoptymalizowane na GF. Stąd problemy użytkownika. Proszę spróbować instalację TuneUp Utilities 2012 PL i raz jeszcze przeskanować system z naprawą rejestrów. Program można pobrać bezpłatnie w ramach 15 dniowej próby.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...