Skocz do zawartości

Noname-owy syf 300W ;]


Recommended Posts

nudzi mi sie to sie zapytam ;] :D

 

kiedy podlaczam mojego no-name 300W do kompa ( patrz zestaw1 ten z P4) to kiedy załacza sie windowas to odrazu resetuje kompa ;)

zaznaczam ze mam grafe zintegrowana wiec duzo pradu raczej nie pobiera

 

i teraz takie pytanko jesli kupie Delte 300W to moze mi sie dziac tak samo czy te resety to wina "marki" ;)

 

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

W moim przypadku na nieco słabszej konfiguracji od twojej (Athlon XP, Radeon 9200 SE itp), zasilacz 330 WATT okazał się za słaby, gdy dokupiłem nagrywarkę DVD - wcześniej wszystko było w porządku. Napęd nie czytał plyt DVD - tylko CD. Zasilacz się spalił i kupiłem nieco mocniejszy - 400 WATT. Napęd zaczął działać poprawnie :D

 

Tak więc na twoim miejscu korzystając z okazji dołożyłbym 50zł i wziął nieco mocniejszy zasilacz.

Link to post
Share on other sites

gdy dokupiłem nagrywarkę DVD - wcześniej wszystko było w porządku. Napęd nie czytał plyt DVD - tylko CD

zasilacz moze spowodowac to ze nagrywaraka dvd czyta tylko plyty cd ? :D

dołożyłbym 50zł

to mi dołóż xDD

Qpers ale tez miales no-nejma ? ;> (tego 330W)

 

Michael co ci sie stało z sygnaturka ? ;)

Link to post
Share on other sites

zasilacz moze spowodowac to ze nagrywaraka dvd czyta tylko plyty cd ? :D

Zadałem sobie to samo pytanie z tą samą miną, jak podłączyłem nowy ;) Męczyłem się ze sterownikami ATAPI, BIOSem nagrywarki, kablami, ustawieniami przez ładne 2 tygodnie... Dopiero zmiana zasilacza pomogła (nic innego się nie zmieniło).

 

Qpers ale tez miales no-nejma ? ;> (tego 330W)

Topowy model Tagana... 5/5 gwiazdek od Benchmarka ;) Widać trafiłem na słabą sztukę... Z drugiej strony musiał pracować na granicy swoich możliwości...

 

EDYCJA:

A jakiego argumentu użyjesz, chcąc skorzystać z gwarancji? :D

Link to post
Share on other sites

feeela ;O ? nie nie xD kupie tego delte 300W a jak niebedzie dzialas to pojde ukradne sasiadowi !! ;]

poozdro xD :D

 

 

to jest kupowane w sklepie i ma Gwarancja 3 MIESIĄCE to powiem poporstu ze neidziala - no bo wsomie dobrze powiem bo bym go oddał tylko jakby niedzialal xD

ale o malo co i bym zaspal (time 3:57) xD

Link to post
Share on other sites

Heh ja właśnie tego Tagana na Feel III zamieniłem (od kumpla, nie kupiłbym go samemu :D)

 

Poza tym procedura reklamacji nie jest taka prosta - najpierw go sprawdzą i odeślą ci go po jakimś tygodniu, może dwóch... Dogadaj się przed zakupem, czy pozwolą ci go zamienić na mocniejszy, jeśli okaże się za słaby.

Link to post
Share on other sites

kupiłem juz ;) jak mi go przysla to napisze czy działa !

 

 

a przy okazj tez zobacze czy nie przez tego no-name muli mu ten komp z zestawu 2 ;] bo tak szczeze juz raz mi sie spalil komp na tym nonejmie ale chodził dalej to h :D podpielem go pod obecny ( zestaw2) i działa ;]

Link to post
Share on other sites

i teraz takie pytanko jesli kupie Delte 300W to moze mi sie dziac tak samo czy te resety to wina "marki" :D

pytanie jest z pupy, bo nikt nie wie ile Twoj noname tak naprawde ma. na nalepke bym nie patrzyl, a dochodzi jeszcze wiek. delta da rade, i odpowiedz, PO zakupie ;)

Link to post
Share on other sites

I co w końcu wybrałeś?

Delte 300W

 

nikt nie wie ile Twoj noname tak naprawde ma

pewnie około 8 latek jak nie wiecej :S

a z etykietki to jest porownywalny z fortronem (1.ale to wkoncu noname wiec w du*e se ta etykietke mozna wsadzic) (2.delta miała lepsze parametry niz Fortek) ;p

 

nie zapomnij nas poinformować o efekcie!

a pewnie pewnie ! :D

Pewnie środa - czwartek bd w moich łapkach

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...