Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Was, poszukuję telefonu do 520 zł ( używany ), ponieważ na nówkę mnie nie stać ;p

Telefon mam zamiar zakupić poprzez Allegro oczywiście.

Zastanawiam się pomiędzy:

 

SE Aino

Nokia N97

 

Jaki byście mi doradzili ? ; ) Lub może jakiś inny. A i jeszcze jedno telefon nie może być w 100-u% dotykowy.

Musi mieć " ZWYKŁA " klawiaturę jak Aino bądź " QWERTY " jak N97

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez sworek91
Link to post
Share on other sites

Jak nie chcesz "cudów" to możesz kupić zwykłego Samsunga Delphi. Sam mam go ponad rok, i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. Może jest z lekka "ceglasty", ale do pisania SMS, dzwonienia, czy (Ponieważ wyszedł w nowej wersji, z Wi-Fi) przeglądania internetu sprawuje się świetnie.

Ma QWERTY, można mu podkręcić głośnik(chociaż i bez tego jest głośny :P), słuchawki, jakość zdjęć przeciętna(chociaż w dobrym świetle zdjęcia są na prawdę niezłe). Denerwuje mnie tylko, że obsługuje za mało gier i, na czym najbardziej się zawiodłem, ma słabą baterię, która według posiadaczy "działa nawet tydzień, tylko zależy ile słucham muzyki". Mi działa maksymalnie 2 dni, na samym pisaniu SMS'ów, bo jeżeli chodzi o spoczynek to wytrzyma ten tydzień.

Może dorwiesz gdzieś z Wi-Fi, ja posiadam niestety starszą wersję.

To dobra opcja, jeżeli nie zależy ci na bajerach które posiadają najnowsze "ajfony" i telefony z systemem Android. W innym przypadku szukaj ;)

Link to post
Share on other sites

motka milestone

procesor o architekturze armv7 o taktowaniu 550 latwo podkrecalny do nawet 1100mhz , pozatym wydajna architektura powoduje ze i tak jest szybszy niz wszystkie low endowe smartfony

dobry aparat i wyswietlacz 800x480 + pelna qwerty

jedyna wada to 256 ramu ale do internetu wystarczy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...