Skocz do zawartości

[Nieaktualne] Polecane zestawy komputerowe


Recommended Posts

Z tym kodem promocyjnym - czy jak go wpiszę, to mam możliwość wybrania, czy PC ma być składany czy nie? Chciałbym tylko darmową wysyłkę. Czy więc jeśli podam w morele.net w komentarzu ten kod promocyjny, wyrok zapada? Składamy Ci kompa i wysyłamy za 1zł? Czy jest opcja tylko wysłania za 1zł?

Link to post
Share on other sites

Mowi sie ze nowe gry maja kosmiczne wymagania, ale tak naprawde komputer za 1000zl wystarczy zeby pograc w niskich detalach.

Za 1500zł mozna juz zagrac na medium w rozdzialce 1366x768. Ceny i wymagania skocza po premierze nowej generacji konsol.

Edytowane przez Gorn17
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci, że masz rację. Komputer za 2k i mamy już nawet średnie ustawienia przy FHD, lecz taki zestaw krótko pociągnie. 3500zł/4000zł i mamy sprzęt na najbliższe 2/3 lata, ale i tak znajdą się tacy co kupią taki za 15k i za pół roku go zmienią.

Link to post
Share on other sites

Ja się mogę pochwalić tym:

 

http://www.morele.net/inventory/info/dbGSkM/

 

Suma=2453,82zł razem z wysyłką. Ten kod promocyjny tylko obniża koszt wysyłki, czyli kuriera, a za metodę "za pobraniem" trzeba już płacić... Na razie się jeszcze wstrzymuję :E. To jest taki zestaw na obecną chwilę. Budżet mam do 2700zł, więc zostaje mi kasy :E.

Link to post
Share on other sites

AHAHAHA, a jeszczer możesz zmienić w hardcore, jeżeli już powietrzne, to Thermalright Silver Arrow Multiplatform Cooler na Thermalright Silver Arrow SB-E (to nowa wersja z wiatrakami z archon...)

 

A, czy takie coś koledze zaakceptują? jak już, to weź jeszcze pandriva, bo składnie Ci nie potrzebne...

Link to post
Share on other sites

Przy dwóch kartach i procku bym nie dął rady bez słuchawek. Nikomu bym nie polecił tych Corsairów Hxx. Piękne WC z najlepszych części... marzenie. :/

Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

Dziku91, powiem Ci że z tymi sklepami to jest tak że na każdym już się przejechałem - teraz się wybiera mniejsze zło po prostu. Owszem sa sklepy których się kategorycznie odradza np. taki sklepik jak Balta, deni-Komp itd. Tam zamawiasz towar to na 100% możesz być pewien że będziesz w najlepszym wypadku długo czekał, a w większości oleją ciebie z góry, zmarnujesz z 5 godz. na próby dodzwonienia się - usłyszysz że paczka z towarem właśnie jest przyjmowana" o jest nawet pana część, za 10 minutek już ja wysyłam", a za kilka dni znowu bajeczka tego typu. To już wolę esc.pl ze swoim super serwisem gwarancyjnym. Uwierz mi esc.pl to nie jest wcale taki zły sklep, ceny mają średnie, w serwisie robią niezbyt ogarnięci ludzie, ale na towar nie trzeba czekać tygodniami.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...