Skocz do zawartości

Windows 7 RTM Opinie


Recommended Posts

Dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem (no moze z tym szczesliwym to przesadzam) Windows 7 w wersji Pro.

 

Jedyne co jak na razie moge mu zarzucic to od groma problemow z autoryzacja odpowiednich dekoderow przy odtwarzaniu wideo, poza tym raczej miod. (Po zmianie defaultowych, teoretycznie zablokowanych dekoderow, nie moge odpalic Windows Experience Rating :wariat:)

 

Jakie sa wasze doswiadczenia? :jupi:

Link to post
Share on other sites

Napisałem parę dni temu :) Pewnie siedzą tam w tej swojej kanciapie i allegro przeglądają. Jak tylko się pojawi, to ściągam i instaluję ;) Wtedy dam znać co i jak. Chociaż nie spodziewam się jakichś wielkich zmian i różnic w porównaniu do RC :)

Link to post
Share on other sites

Ja jak dotąd jestem nieszczęśliwym posiadaczem windowsa 7 ultimate !!! ;);):D w wersji polskiej 64bit wersja 6,1,7600, Odczułem spadek fps w grach I co jakiś czas mam błąd krytyczny nie wiem dlaczego i z czego ale system sie naprawia jakiś czas to mnie boli ponieważ w viscie co prawda wolniej chodziła ale gry chodziły znacznie lepiej a i system nie miał zawieszeń!!! Wszystkie sterowniki najnowsze dostępne jedynie co mi sie podoba to areo i automatyczna zmiana tapet a po za tym to śmieć nawet lupa chusteczkowo przy bajerzona spróbujcie napisać ł przy włączonej lupie!!! Większy gniot od visty. Wracam do Visty:) już wole więcej zabawy z tym systemem trochę tuninngu i dostaje kopa:) według mnie jak nie zobacze na własne oczy oficjalnej i stabilnej nie kupie gniota :D

nie system..!!!

Link to post
Share on other sites

Ja jak dotąd jestem nieszczęśliwym posiadaczem windowsa 7 ultimate !!! ;);):D w wersji polskiej 64bit wersja 6,1,7600, Odczułem spadek fps w grach I co jakiś czas mam błąd krytyczny nie wiem dlaczego i z czego ale system sie naprawia jakiś czas to mnie boli ponieważ w viscie co prawda wolniej chodziła ale gry chodziły znacznie lepiej a i system nie miał zawieszeń!!! Wszystkie sterowniki najnowsze dostępne jedynie co mi sie podoba to areo i automatyczna zmiana tapet a po za tym to śmieć nawet lupa chusteczkowo przy bajerzona spróbujcie napisać ł przy włączonej lupie!!! Większy gniot od visty. Wracam do Visty:) już wole więcej zabawy z tym systemem trochę tuninngu i dostaje kopa:) według mnie jak nie zobacze na własne oczy oficjalnej i stabilnej nie kupie gniota :D

nie system..!!!

Czyli można powiedzieć, że ściągnąłeś zasyfiony system (tak to jest jak się chce mieć coś przed premierą).
Link to post
Share on other sites

a ja win7 rc 7600 ultima 64 pl i nie ma ze cos nie dziala..nawet troszke wydajniej w grach niz vista ultima 64.w sumie to on neiwiele sie rozni od Visty 64 ult pl ktora porzednio mialem.wodotryski podobne,sposob obslugi tez...ale jednak troszke szybciej 7 chodzi.wszystko kwestia ustawien,pewnie.stery mam tylko od grafiki i dzwieku(musialem wgrac dzwiek od Visty,inaczej nei mialem 5.1) a reszta to system sam znalazl sobie i jest ok.

Link to post
Share on other sites

Mam Win 7 Pro z MSDNAA i jestem bardzo zadowolony. Działa szybko, stabilnie, jeszcze nie zdazylo się aby wywalil jakis blad, a mam go juz ponad tydzien. Wgrałem mu nawet polski language pack, ktory jest juz pelnym tlumaczeniem (ekran startowy, caly help, panel sterowania), nie jak w RC.

Niby mozna to zrobic tylko w wersji ultimate, ale tu znalazlem sposob aby to obejsc:

http://www.winmatrix.com/forums/index.p ... fessional/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...