Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, długi czas (dzisiaj, kilka godzin :P ) szukam jakiegoś konkretnego pada pod pc. Budżet, najlepiej żeby był do 80zł i żeby był sprawdzony, czytałem o logitech'ach rumblepad, 2, f310,f510 no coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie. Pada potrzebuje tylko i wyłącznie do ścigałek i gier sportowych (fify itp), bo tylko przy takich tytułach komfortowo gra mi się na padzie. Chciałbym żeby był po prostu wygodny, przyjemny w dotyku, trwały i dobrze konfigurował się z pc'tem. Nie mam szczególnych wymagań, NIE zamierzam grać na nim w inne gry oprócz wyścigów, i gier typu fifa. Dziękuje

Link to post
Share on other sites

W wakacje także zastanawiałem się nad padem do PC i poprosiłem o radę bardziej doświadczonych użytkowników forum. Doradzono mi pad z Xboxa - niektórzy zalecali nówkę, a inni używkę (dwukrotnie tańszą). Postawiłem na nówkę i wyrwałem na allegro za jakieś 110 zł w sklepie niedaleko mnie, a więc nie płaciłem na wysyłkę. Pomimo faktu, iż ogólnie mało gram przy kompie, to w wakacje odpaliłem NFS Hot Porsuita i... pojechaliśmy (jak to w tej reklamie :D ). Uważam, że był to bardzo dobry wybór i warto do niego dopłacić - dobrze się trzyma, dużo gier na nim działa i wydaje się wytrzymały.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

no właśnie nie wiem czy używany się opłaca kupowac, już dwa dni śledziłem tą aukcje, ale nie wiem nic o dokładnym stanie tych padów

Ja takiego zakupiłem i wystarczyło przejechać wilgotną szmatką i poza kilkoma zarysowaniami co widać na fotkach, wygląda i działa jak nówka :)

 

http://dl.dropbox.com/u/14909412/Uploads/Images/2011-12-04%2011.44.02.jpg

http://dl.dropbox.com/u/14909412/Uploads/Images/2011-12-04%2011.44.11.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja również jakiś rok temu zakupiłem pada od x360 na przewodzie, kupowałem używany a do teraz działa jak nowy i przynajmniej w moich rękach leży doskonale, z wykryciem go nie ma żadnych problemów, wykrywany jest tak jak powinien czyli jako pad od x360.

Link to post
Share on other sites

czyli najlepszym wyborem byłby ten używany xobxowy ? , powiem szczerze że miałem okazję go przetestować na pewnej imprezie gejmingowej :D i w akcji sprawdza się znakomicie :) , ale nie byłem pewny właśnie czy ten używany by był dobry, i czy z starszymi grami nie będzie problemu :P

Znaczy jestem już prawie zdecydowany na tego Xpada używanego

 

to kupować tego używanego ? czy jakiegoś logitecha ?, bo na dualshocka soniacza + przejściówka mnie nie stać

Link to post
Share on other sites

Ja dla siebie i brata kupilem nowe oryginalne bezprzewodowe pady do Xboxa i PC. Nie dosc ze na kompie moglem w koncu pograc w fife po ludzku, to na koniec zalatwilismy sobie z bratem Xboxa i przydaly sie podwojnie :) Polecam, w koncu to inwestycja na dlugo, wiec stwierdzilem ze odzaluje sobie na nowki, na gwarancji, do tego bezprzewodowe ;)

Link to post
Share on other sites

Dostałem paczkę z padem. Szczerze, myślałem że będzie wyglądał na mniej używany niż używany :D Trochę zżółknięty w miejscach trzymania pada, troche rozregulowane górne przyciski ( RB i LB) a tak to jest w porządku jeżeli macie zamiar kupić używanego xpada na allegro za ok 55zł (bo o tym padzie mówie) to ten opis powinien rozjaśnić

Link to post
Share on other sites

No to jak widać po tych zdjęciach co wyżej wrzuciłem można trafić ładnego jak mój, albo jakiegoś zżółkniętego :D

Spróbuj wilgotną ściereczką kilka razy go przejechać.

BTW co znaczy rozregulowane górne przyciski?

 

W moim jedynie gałki się lekko ruszają, ale każda gra ma jakiś deadzone w standardzie więc nawet tego nie widać

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Rozregulowane w tym przypadku mam na myśli że trochę lżej chodzą, oddają trochę inny odgłos gdy się wciśnie, a jeżeli przesunę lekko na bok i wcisnę to słychać "piszczenie" . Ale przesadzam chyba :) i tak stan jest b.dobry, za 55zł to jest normalnie b.dobrze. W dodatku że gra się po prostu miodnie, i wydaje mi się że jest to bardzo wytrzymały pad i wiele lat na nim pogram :)

Link to post
Share on other sites

Czyli wszystkie te pady będą chodzić? http://allegro.pl/listing.php/search?string=przewodowy&category=82320&order=bd&change_view=1 hmm...może być ciekawie :D

W tych co jest napisane, że też na PC to będą działać, a do tych co jest tylko na X360 trzeba kupić specjalną podstawkę z Microsoftu Edytowane przez Kuba Mily JDM
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...