Skocz do zawartości

Nowy Gamepad


Recommended Posts

Ja jestem posiadaczem Xbox 360 Wireless Controller for Windows oraz Xbox 360 Black Play and Charge Kit i jestem bardzo zadowolony.

Jak dla mnie 99 zł za ten pad to dobra cena... Za swojego dałem kiedyś chyba ze 170 zł, oczywiście ładowarka została kupiona oddzielnie. :D

 

P.S. We wszystkie części AC grałem przy pomocy tego pada :wariat:

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Effendi, a co myślisz o tym linku co podesłałem wyżej? Pytam o siebie bo podłączam się pod temat.

No tak ale to jest jednak przewodówka :/

No i stary, a te stare krzyżak mają naprawdę H%&*$y. Sam kupię chyba srebrnego w przyszłym tyg.

 

A myślałeś o "Razer Onza Tournament"?

Ja myślałem nad onzą ale niestety po pierwsze - przewód, po drugie, jeden z użytkowników forum miał go i podobno zbyt trwałe nie są.

Link to post
Share on other sites

No tak ale to jest jednak przewodówka :/ No i stary, a te stare krzyżak mają naprawdę H%&*$y. Sam kupię chyba srebrnego w przyszłym tyg. Ja myślałem nad onzą ale niestety po pierwsze - przewód, po drugie, jeden z użytkowników forum miał go i podobno zbyt trwałe nie są.

Przewodowy to akurat dobrze bo ja wolę przewodowego. Krzyżak czyli to drugie sterowanie nieanalogowe, tak? Na dobrą sprawę ja potrzebuję dobrego analoga bo chcę grać jedynie w FIFE i ewentualnie jakieś samochodówki.

 

http://allegro.pl/kabel-do-ladowania-pada-od-xbox-360-do-ladowarka-i1969855229.html

 

Czy to o ten kabel wam wczesniej chodziło żeby podłączyć pada do PC? Rozumiem, że jeśli się chce grać bezprzewodowo to trzeba mieć BluTooth, tak?

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Elkey na oko to wychodzi jakieś 1,5m ~ 1,8m. Dokładnie ci nie powiem bo miarki nie mam w głowie.

 

Effendi tu masz od tego samego gościa ale taniej http://allegro.pl/xbox-360-wireless-charge-kit-special-p-n-baranowo-i1969975398.html

 

A co sadzicie o tym? http://m.allegro.pl/przedmiot,pad-logitech-wireless-gamepad-f710-f-710-jozefow,1977886865.html

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Elkey tos ty slepy czy okulary trzeba ci wymienic na wieksze. Najlepiej denka od sloikow.

 

Zacytuje ci fragment jego opisu " Pozwala grać podczas ładowania pada,można go ładować również po podłączeniu do wyjść USB w komputerze, laptopie itp.

Działa również bez baterii wewnątrz pada."

Link to post
Share on other sites

Nie obraź się ale czytaj uważniej teksty bo to już drugi raz kiedy źle interpretujesz sens zdania. Z tego co jest napisane wynika jedynie, że (1)można ładować pada jakimkolwiek USB (x-box, laptop, pc i pewnie inne jak ps3 czy sieć) oraz, że (2)podczas tego ładowania można grać. W kontekście tego, iż chodzi o bezprzewodowego pada domyślnie można wywnioskować, że grać można ale poprzez bezprzewodowe połączenie. Mnie interesuje czy jeśli połączę tym kablem PAD - PC to będę mógł grać mimo braku BlueTooth w PC - gdzie w tym tekście masz tę informację? Pokłonię się jeśli mi to pokażesz.

 

 

P.S.

Sprzedawca napisał mi, że kabel nie będzie działał tak jak pisałem za to podał coś takiego http://allegro.pl/xbox-360-wireless-receiver-nadajnik-pc-odbiornik-i1969855227.html

Więc jak to w końcu jest? Szukam w sieci i na wiki i nie mogę znaleźć jaka technologia łaczy pada z kosnolą. Nic o bluetooth za to napisane jest, że połączenie PC z padem wymaga tego Wireless-Receiver co podany wyżej. Konkretne pytanie - czy potrzebny jest ten odbiornik czy wystarczy zwyczajny ząbek BlueTooth czy może inna technologia?

Edytowane przez elkey
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ta zabawka co niby zle interpretuje to charge&play. Pad podlaczony poprez USB do kompa dzieki temu pozwala ci grac na kablu oraz laduje ci baterie zawarta w padzie. Rowniez jak to podlaczysz, a bateria bedzie wyciagnieta rowniez pograsz bo dzieki temu pad z bezprzewodowego staje sie przewodowy. Teraz wyjasnilem zrozumiale.

 

I o bluetoothcie zapomnij. Bo pady bezprzewodowe wykorzystuja fale radiowe takie jakie sa w klawiaturach i myszkach bezprzewodowych, a nie niebieskiego zabka.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Teraz tak:), thx. Na YT rzeczywiście znalazłem opis mówiący, że Charge n Play nie przesyła danych. Dostałem też dwa maile od dwóch sprzedawców i jeden odpisał, ze ten kabel wyżej nie przesyła danych a drugi, że sam nie wie więc mam gdzie indziej szukać informacji. Wychodzi na to, że najpewniej będzie kupić ten Wireless Reciever. Tylko teraz tak:

- W. Reciever - 50 pln

- pad - ~100 pln

- Charge & Play

- 20 pln

- bateria - ~ 20 pln

 

razem zabawa wynosi 190pln. Trochę sporo bo trzeba jeszcze FIFę doliczyć.

Edytowane przez elkey
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ogolnie to przy padzie nowka funkiel masz w zestawie dwa akumulatorki i charge&play. Jedyne to trzeba w tedy dokupic wireless broadcast.

 

A ten Logitech zly. Z padem automatycznie masz wireless broadcast. Tylko, ze w zestawie masz dwie baterie zwykle AA.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...