Skocz do zawartości

Nowy Gamepad


Recommended Posts

Gość darkatraz

Z racji, ze po 6 letnim urzytkowaniu Logitech RumblePad 2 padl sam z siebie wczoraj prosilbym o pomoc w dobiorze nowego pada. Cena tak do 250 zl. Nie wiecej, a jezeli mniej to lepiej. Ma on sluzyc do gier symulacyjnych czy pokroju AC lub PoP i musibyc typowo do PC.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

A ja polecam Dualshocka 3 - potrzebujesz co prawda do niego program DS3 Tool [MotionInJoy] ale możliwości ustawienia potem pada są wręcz nieograniczone. No i jak dla mnie ten pad jest wygodniejszy od Xboksowego :)

Aaa i oryginalny pad zaczyna się z cenami na lolegro w granicach 140 zł wzwyż :)

Link to post
Share on other sites

@ effendi

Nie przesadziłeś troszeczkę ze swoją wypowiedzią? Ja opisałem swój przypadek i napisałem tylko i wyłącznie moje odczucia względem padów. To że jesteś starszy nie upoważnia Cię do takiej formy wypowiedzi jaką zaprezentowałeś. Bujać się to Ty możesz w domu przy rodzince, ale ja sobie nie życzę takich wypowiedzi względem mnie tym bardziej, że nawet nie do Ciebie się wypowiadałem.

Pad od PS'ki jak i od X'a są dla mnie okej - tylko mi nie pasuje ułożenie lewego joy'a w Xie. Standardowym padem jest pad od PS i do takiego jestem od lat przyzwyczajony. Z resztą, wielu ludzi na świecie cały czas twierdzi że jednak pad od PS'a jest najlepiej wykonanym padem na świecie. Twierdzisz że oni również wszyscy mają po 10 lat albo mają tak małe dłonie?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

OKs może za bardzo pojechałem. Więc przepraszam. A co do kwestii padów to obejrzyj kilka solidnych recenzji i wtedy się wypowiadaj. To, że tobie dobrze leży nie znaczy że większości będzie a w recenzjach DS3 vs XB Gamepad zawsze jest podkreślany fakt, że XBoxowy nadaje się lepiej dla "adult'a".

 

Zresztą, niedawno z musu skończyłem Uncharted 3 na DS3 a mam zaliczone 59 godzin w skyrim na pececie grając XBox'owym więc mnie nie przekonasz i tak :D Wiem co piszę bo mam oba w zasięgu ręki kolego :D

Link to post
Share on other sites

Ja również. Dlatego mówię, każdy ma swoje zdanie i powinien przynajmniej "pomacać" każdego pada przed kupnem i wybrać tego, który mu lepiej leży w dłoni :)

Przeprosiny jak najbardziej przyjęte :))

PS. Wielu znajomych - w rodzinie i poza nią, w wieku 20-40 lat jest przyzwyczajonych do DS3 i nie narzekają, więc to jest po prostu bardzo indywidualna kwestia przyzwyczajenia i może nie tyle co wielkości rąk, ale trzymania odpowiednio pada ;)

Link to post
Share on other sites

@effendi360, obydwa PAD'y są równie dobre, to kwestia przyzwyczajenia. Testy pod tytułem "specjalista mówi który pad jest lepszy" są tyle warte ile jurorzy w programach TVN mówiący która muzyka jest najlepsza. Mogą Ci co najwyżej powiedzieć technicznie kto ma najlepsze umiejętności ale jak to się ma do tego co tobie się podoba? Właśnie. Kolega ma ok.195 cm wzrostu i 115 kg wagi i zawsze grał na PS więc problem wydaje się pusty.

 

To tylko kwestia przyzwyczajenia bo obydwa pady są The State Of Art. Jedyną przewagą DS3 są wbudowane akumulatory i możliwość ładowania przy grze (sorki jeśli nie wiem czy X też to ma ale zawsze przeżywałem dramat u kolegów kiedy chciało się zagrać w FIFE. Jeżeli można ładować pady X podczas gry to cofam honor:),).

 

@Lesiuu

 

140? A te za 99 pakowane w Blistrze? To podróbki?

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ok. Tylko nie chcemi sie bawic w jakies dodatkowe softy. Bo tak czytajc to czy to xbox czy DS3 to po podlazeniu trzeba jakiegos softa odpalic? Chce tylko by bylo tak: podlanczam pada i moge juz grac w dana gre. Zero softow, nic.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

No to wezme tego od xklocka. Brac srebro czy biel? I jaka roznoca cenowo jest miedzy nimi?

 

Z tym Logitechem wlasnie bylo tak, ze podlaczam do kompa i moge grac. Problem sie zaczal dopiero jakos 2 lata temu i zmuszony zostalem zainstalowac softa od Logitecha.

Link to post
Share on other sites

A ile kosztuje Pad od X? Na allegro znalazłem oryginalny przewodowy nowy za 55 pln. To możliwe czy raczej nieoryginalny? Osobiście wolałbym DS3 ale X_Box zachęca mnie kompatybilnością a w sumie obydwa są tak dobre, że przestawienie się z jednego na drugi to żaden problem.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Dla mnie to tez nie jest problem przestawic sie z budowy DS na X. Ale najdziwniejszy pad moim zdaniem to byl do N64, a tak to problem byl z przyzwyczajeniem sie do grania dwoma analogami w PS1 bo jako 8 latek wolalem krzyzyka. Jednak nie zaluje meczarni bo teraz to grac bez analogow to grzech.

Link to post
Share on other sites

Do pada DS3 potrzebujesz tylko emulator ze strony motioninoy.com i tam ustawiasz emulację pada od x'a i od tego momentu wszystko samo się ustawia tak jak w padzie xboxowym :)

 

@up

za 100 zł to podejrzana cena :) Ja bym dołozył te 30-40 zł i miał pewność oryginału :)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

To my tak gadu, gadu. Moze podalby ktos propozycje sklepow z tymi padami. Tylko by cena byla rozsadna i co do X'a najlepiej jakby byl srebrny. DS3 sony wogole wypuscilo dla PC czy na gieldzie sa do kupna jedynie modele np. Razera czy Logitecha.

 

@up: Ale jak pisze wireless Xbox360/PC to ten pierdzielnik musi byc w zestawie? Bo srebro dostepnejest tylko w wersji bez kabla. Bo patrzylem na necie to jest tez urzadzonko charge&play

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...