Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Myślałem, że dzisiaj, równo z północą konkurs się zakończy, więc wczoraj na szybko wszystko pisałem :(.

Nie wiem, jak redakcja może odebrać fakt, że ja opisywałem każdy z podzespołów, jego zalety itp. nie wiem czy dobrze zrobiłem, czy chodziło tylko o: "Wybrałem właśnie te podzespoły, bo są najlepsze i się nie psują".

 

Sumienie mnie gryzie, bo bardzo mi zależy na konkursie, jak na żadnym:P. W końcu, nie bez powodu, bo mój komputer to 2x1.20GHz@2GHz + Radeon X550 + 2GB Ram :(, nawet podczas gry w Minecraft na średnich detalach mój komp buczy, przegrzewa się chłopak:(

Mam nadzieję, że głównie będzie chodzić o jakość i możliwości przyszłej rozbudowy zestawu (płyta pod CF/SLI, 32GB RAM itp.), a nie o to, że ktoś wpakuje 2x 6870 + 2 rdzeniowy Athlon.., żeby się zmieścił w 4000zł.. Prawda boli, bo mniemam, że takie zestawy będą, bo liczy się wydajność, bo jakby redakcja sprawdzała przez parę miesięcy to na pewno wyniki były by inne;)

 

Wygram czy nie i tak jestem zadowolony z siebie, że miałem szansę coś zmienić:D, nawet, jakbym wygrał głupie słuchawki, to i tak to jest wygrana i co najważniejsze - Dostałem je w nagrodę za mój wysiłek.

 

Wy na pewno wygracie, bo siedzicie na benchmarku więcej niż ja.. Powodzenia!

 

ps. Czy redakcja będzie uwzględniała to, że wsadziłem Bulldozera i płytę pod AM3?, trzeba będzie aktualizować BIOS, a nie wiem, czy redakcja będzie takie coś robić..

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

A ja ci powiem, ze w komputroniku maja male przeklamania. Poniewaz plyty glowne z chipsetami 900s maha juz sockety AM3+. Bo ua wybralem Asusa i na komputroniku pisalo AM3, a na stronie producenta AM3+. I komu teraz wierzyc?

Link to post
Share on other sites

@RAKU44

 

Żebyś wiedział :P. Niestety trzeba być przygotowany na słowa krytyki bo takich będzie wiele.. jak i komentarzy w stylu ,, za droga obudowa wziąłbym X i wsadził lepszy CPU X" i tak dalej..... :D. Ja przyznam szczerze że nie kroiłem kosztem obudowy/zasilacza na korzyść GPU/CPU i stanowczo postanowiłem na MODERNIZACJE;), co z tego będzie? Przekonamy się niebawem;)

Link to post
Share on other sites

"Wybrałem właśnie te podzespoły, bo są najlepsze i się nie psują"

a skąd wiesz że są najlepsze i się nie psują? jasnowidz? inni nawet nie mają kompa i jakoś nie płaczą. jeśli ktoś jest zielony w tych sprawach to choćby nie wiem jak się starał to nie złoży sam zestawu który będzie działał. dlatego konkurs polega na złożeniu kompa do gier a gracze już doskonale wiedzą co do czego

Link to post
Share on other sites

Ja sie wypowiem za 4 godziny.Konkurs sie nie skończył jeszcze;-)

 

Ale wydaje mi sie ze wygra... Reszta o 00:01;-)

 

 

Dobije do 4 tysięcy czy nie?:-P

Jak widać duzo osob pozostawiło swój głos na ostatnia chwile.

5 osob do 4000 wiec nie bylo pytania;-)

A ile odwiedzających.:-)

Edytowane przez Scenic
Link to post
Share on other sites

a skąd wiesz że są najlepsze i się nie psują? jasnowidz? inni nawet nie mają kompa i jakoś nie płaczą. jeśli ktoś jest zielony w tych sprawach to choćby nie wiem jak się starał to nie złoży sam zestawu który będzie działał. dlatego konkurs polega na złożeniu kompa do gier a gracze już doskonale wiedzą co do czego

Spytałem się, czy trzeba było napisać tylko tak, czy trzeba było napisać o każdym podzespole po kolei, bo ja tak zrobiłem, a ty już mnie obarczasz? :(

Link to post
Share on other sites

Wiecie, że amd 955 już jest nie dostepny?? Zostałem zmuszony w ostatniej chwili zmieniać cpu, więc i cały zestaw.

Postawiłem na mocna płytę z crossfire, mocny zasilacz, przewiewną obudowę. Moim zdaniem brakuje tam rubryk:

chłodzenie cpu

druga karta graficzna

drugi dysk twardy

Przez to trzeba składać zestawy inne, niż by się złożyło dla siebie, ale nie ma co narzekać. Ciekawi mnie jaki zestaw wygra...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...