Skocz do zawartości

MYSZKA-sterowniki


Recommended Posts

Mam do was pytanie , 1 raz mam stycznosc z myszka z dedykowanymi sterownikami zawsze mialem tak ze uzywalem tych ustawien z Windowsa.

I teraz moje pytanie jest takie czy przed instalwoaniem sterownikow do myszy musze przywrócić ustawienia fabryczne w panelu sterowania-mysz? Czy jak sa inne sterowniki to mysz wogle z tamtych ustawien nie kozysta ?? Jak to jest? ;P.gif

Link to post
Share on other sites

I teraz moje pytanie jest takie czy przed instalwoaniem sterownikow do myszy musze przywrócić ustawienia fabryczne w panelu sterowania-mysz? Czy jak sa inne sterowniki to mysz wogle z tamtych ustawien nie kozysta ?? Jak to jest? ;P.gif

Powiem Ci, że ja używam z myszki logitech'a i mam do tego fajny program SetPoint i tam zarządzam całą konfiguracją myszki. Tam masz taką opcję, że możesz sobie zmienić czy chcesz aby mysz korzystała z ustawień systemu operacyjnego albo z ustawień oprogramowania SetPoint ja osobiście korzystam z programu SetPonit ponieważ masz o wiele więcej opcji niż w panelu sterowania (chodzi mi o ustawienie myszy) i nie musisz przywracać ustawień fabrycznych jak instalujesz dodatkowy program do zarządzania myszą :wariat:

 

 

Tak w ogóle zapytam jaką masz myszkę?

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Może się dołączę z moim pytaniem tutaj.

 

Mianowicie posiadam Logitech mx1000 oraz ster SetPoint w 5.20.51 pod Win7 x64.

Wszystko działa świetnie.

Pod dodatkowymi bocznymi przyciskami ustawiłem kilka sekwencji klawiszy, które działają idealnie w podczas pracy w systemie.

 

Lecz w grach SetPoint jakby się całkowicie wyłączało i żadne z dodatkowych przycisków nie działa.

Pod Xp takiego problemu nie było.

Dodam,że już kombinowałem z ustawieniami typu "wykrywanie gier" itp.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...