Skocz do zawartości

Nowości do testów


Recommended Posts

Postaram się załatwić tego Hero do testów. Obawiam się jednak, że starszyzna plemienna, w osobie Jacka Wiśniowskiego, przegoniłaby Cię kijem od tego telefonu :wariat:

Ja mam tutaj na myśli telefony ogólnie, poza tym czy dużym problemem byłoby załatwianie takiej maszynki na dluzej by zrobić Recenzje (przez redakcje) oraz dać przy okazji do mini-recenzji?

 

Ostatnio tematyka telefonów jest bardzo popularna, a te małe urządzenia stają się bardziej komputerkami... stąd to ciekawa sprawa. A na rynku jest coraz więcej interesujących produktów Samsung ze swoimi waracjami Omni czy Galaxy (android, choć IMHO trochę wybrakowany w porównaniu do Hero), niedługo nowe produkty oparte o Snapdragona, czy procesory TI, czy też w końcu Tegre.

 

Akurat Hero i wiele innych takich spraw jest dostępnych w Komputroniku...

Link to post
Share on other sites

To ja tak z innej beczki :zamykamy: :

 

Jest duże zainteresowanie artykułem na temat nowych dysków samsunga - F3 500GB vs. Seagate Barracuda 7200.12 500GB.

 

Jeżeli redakcja nie ma czasu na takie drobiazgi, to może powierzyć komuś któryś z w/w dysków na testy wraz z jakimś konspektem :jupi:

Nie ma problemu, kto jest zaintersowany solidnym przetestowaniem takich dwóch dysków?

proponowałbym też dorzucić jakieś WD :zamykamy: aby była cała trójca

 

Jacek nie może mieć wyłączności na fajne zabawki :zamykamy::wariat:

ale mógłby się pokusić o taki test/porównanie sprzętu z WM/OSX/Android/BlackBerry/WebOS i może ewentualnie symbian (Nokia N97?)

Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu, kto jest zainteresowany solidnym przetestowaniem takich dwóch dysków?

No oczywiście ja jako pomysłodawca :wariat:

 

Ale to tak za jakiś czas, żeby zdążyć kupić dla siebie Samsunga F3 :zamykamy:

Wtedy przyślecie tylko tą barkę 7200.12 8-)

 

A i jeszcze muszę się uporać z testowaniem monitora :zamykamy: (no właśnie, kiedy mogę się go spodziewać :zamykamy::jupi: ).

Link to post
Share on other sites

Jako że kazdy może zobaczyć, jaki sprzęt jest aktualnie w testach (http://www.benchmark.pl/recenzja/showmi ... ja_id/1988 ) poprosiłbym o ewentualne sugestie Czytelnikow, na co zwrócić uwagę, co kogoś ciekawi, co sprawdzić i jak. Wiadomo, że mini-recenzja nie będzie taka drobiazgowa i wszechogarniająca jak typowa, redaktorska recenzja, więc moze dobrze byłoby, aby zainteresowani jakims sprzętem zgłaszali swoje pytania testującemu.

Dziękuję za uwagę :wariat:

Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu, kto jest zaintersowany solidnym przetestowaniem takich dwóch dysków?

Ja mógłbym się tym zająć. Mam tylko kilka pytań:

- czy można by dorzucić do porównania Raptora (dla porównania 10k RPM vs gęsto upakowane 7200 RPM)?

- co jeśli testy zajmą więcej niż 2 tygodnie (wątpię bym się wyrobił w takim czasie a chciałbym się obyć bez rozpinania swojej macierzy co zajęłoby więcej czasu)?

- czy coś konkretnie musi znaleźć się w takim porównaniu?

Link to post
Share on other sites

Jacek nie może mieć wyłączności na fajne zabawki :jupi::wariat:

ale mógłby się pokusić o taki test/porównanie sprzętu z WM/OSX/Android/BlackBerry/WebOS i może ewentualnie symbian (Nokia N97?)

Muszę mieć stały dostęp do nowych zabawek, bo jak nie, to po upływie krótkiego czasu abstynencji jestem do tyłu i trudno mi porownywać czy oceniać... ten rynek rozwija się bardzo szybko :zamykamy:

Porównanie systemów - obecnie wszystkie mobilne OS-y sa tak rozbudowane i wszechstronne, że ich porownywanie wymagałoby ogromnej pracy, a zaraz po publikacji materiał byłby nieaktualny :zamykamy: Wychodzą cały czas nowe wersje, łatki, a rynek oprogramowania rozwija się niezwykle dynamicznie. W skrocie mozna powiedzieć, że na kazdym z tych systemów mozna zrobić wszystko to, co na innych, ale niektóre systemy bardziej nadają się do czegoś tam. Ale to tez jest zmienne, bo za miesiąc firma A wypusci program B na system C, który okaże się lepszy niż najlepszy do tej pory program D na systemie E. :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Ja mógłbym się tym zająć.

Nie żebym się napalił i znów kogoś wygryzł od testowania :zamykamy:, ale czy Ty nie masz przypadkiem swoich Barek w RAIDzie spiętych :zamykamy::wariat:

 

 

BTW, to jako kartę przetargową mam HDD Samsunga F1 (HD322HJ) - także do niego można porównać wydajność oraz głośność :zamykamy: (oprócz nowej 500GB F3-ki :zamykamy:).

 

 

Ale czy dane nam będzie testować..., czy znów ktoś "przegoni nas kijem" od tych dysków :zamykamy::zamykamy::zamykamy:, to nie wiadomo :jupi:

Link to post
Share on other sites

No ja sądziłem, że podeślą jeden dysk (Barka albo F3) do jakiegoś posiadacza :zamykamy:

 

No ale jak dają dwa to bierz (chyba, że jeden zostanie po testach :wariat: ), mi raczej wystarczy porównanie do F1 i budowa macierzy RAID0 na przykładzie dwóch Samsungów F3 500GB :zamykamy:

 

:jupi:

Link to post
Share on other sites

Akurat Hero i wiele innych takich spraw jest dostępnych w Komputroniku...

Największy problem jest z wypożyczeniem nowych egzemplarzy prosto z magazynu. Po rozpakowaniu i testach najczęściej widać ślady używania, a takiego produktu nikt nie chce potem kupić. Trudno się dziwić.

 

Dlatego w przypadku takich urządzeń musimy ograniczyć się do sampli podsyłanych bezpośrednio od agencji i producentów.

Link to post
Share on other sites

Największy problem jest z wypożyczeniem nowych egzemplarzy prosto z magazynu. Po rozpakowaniu i testach najczęściej widać ślady używania, a takiego produktu nikt nie chce potem kupić. Trudno się dziwić.

 

Dlatego w przypadku takich urządzeń musimy ograniczyć się do sampli podsyłanych bezpośrednio od agencji i producentów.

To ja go sobie potem zostawie :wariat:

No, ale fakt, też nie będzie można rotować androida na takim telefonie, chyba ze ktos odrazu dostanie pakiet premium :jupi:

Link to post
Share on other sites

Ponawiam:

Nie ma problemu, kto jest zaintersowany solidnym przetestowaniem takich dwóch dysków?

Ja mógłbym się tym zająć. Mam tylko kilka pytań:

- czy można by dorzucić do porównania Raptora (dla porównania 10k RPM vs gęsto upakowane 7200 RPM)?

- co jeśli testy zajmą więcej niż 2 tygodnie (wątpię bym się wyrobił w takim czasie a chciałbym się obyć bez rozpinania swojej macierzy co zajęłoby więcej czasu)?

- czy coś konkretnie musi znaleźć się w takim porównaniu?

Link to post
Share on other sites

Kurier idzie 24h, więc jak Ci redakcja wyśle to na następny dzień będzie :)

No dzięki że mi powiedziałeś, normalnie odkryłeś Ameryke w konserwach :)

 

Przecież wysyłany do redakcji i z powrotem był już komp, router i karta graficzna ;)

 

 

Zapytałem się jeszcze raz i dostałem taką odpowiedź:

Jeszcze do nas nie przyjechał z iiyama Polska

Czyli jest tak jak było ;)
Link to post
Share on other sites

Kiedy mogę się spodziewać kuriera z monitorem :)

Monitory dopiero jadą do nas z iiyama Polska.

Nie chciałem ich ściągać do póki nie miałem pewności kiedy i czy ktoś je weźmie.

Gdybym je ściągnął w tym samym czasie co pojawiły się na stronie, leżałby już w redakcji ponad tydzień.

Czas wypożyczenia produktów od firm też mamy ograniczony. Max 3 tygodnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...