Skocz do zawartości

Nowości do testów


Recommended Posts

No to sobie potestowałem... Teraz bedzie miesiac przerwy w dostawie sprzetu do akcji Nowosci do testów, bo sie ludzie na ten od MSI rzuca. Szkoda ze nic poza kartami graficznymi/plytami glownymi MSI nie udostepnia.

 

Panie Wojtku, a czy rozmawia Pan rownoczesnie z jakimis innymi firmami czy teraz bedzie tylko MSI i dluuga przerwa az oddadza to co teraz testuja oraz sprzed wypozyczony od MSI?

Przecież nie napisałem że zamierzamy wypozyczyć i przetestować wszystko z tej listy.

Wypożyczymy z 4~5 produktów i tyle.

Link to post
Share on other sites

Przecież nie napisałem że zamierzamy wypozyczyć i przetestować wszystko z tej listy.

Wypożyczymy z 4~5 produktów i tyle.

No to jako nr.1 poproszę ;)

 

GeForce GTX 275 N275GTX Twin Frozr OC :)

 

EDIT:

Jednak nie, na spokojnie napiszę czekające od dłuższego czasu mini-recenzje ;)

Link to post
Share on other sites

Przecież nie napisałem że zamierzamy wypozyczyć i przetestować wszystko z tej listy.

Wypożyczymy z 4~5 produktów i tyle.

Domyślam się, ale mimo wszystko tyle sprzetu jest juz wypożyczonego (jeżeli ten opisany jako "Sprzęt już w testach" to ten ktory jeszcze do Was nie wrocił) że raczej nie prędko coś bedzie nowego, tym bardziej że teraz MSI udostepnilo troche sprzetu. Mimo wszystko czekam na kolejną dostawę sprzętu :jupi:

 

Swoją drogą tak przeglądając te najnowsze produkty Razera to myszka Razer Orochi byłaby całkiem ciekawa do testów :) Tansza od Mamby, niewiele drozsza od Deathaddera, z opcją kabel/bluetooth myszka do grania na laptopach. Da się może załatwić? :D

Link to post
Share on other sites

Witam,

z chęcią przetestowałbym jakąś kartę graficzną, a dokładniej którąś z tych:

GeForce GTX 295 N295GTX-2D1792

GeForce GTX 285 N285GTX-T2D1G-OC

Radeon HD 4890 R4890 Cyclone OC

 

Pozdrawiam,

Diego

Hmm nie za duże ambicje jak na nowicjusza :->

 

Ale nie no ok, każdy ma szanse, jak chcesz zgłosić się do testowania sprzętu pisz w formularzu zgłoszeniowym http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/N ... -1988.html

Link to post
Share on other sites

Jeśli już mamy koncert życzeń to ja chętnie przetestowałbym tym razem jakiegoś laptopa, np. z serii Dell Studio czy Acer Aspire, albo innych ciekawych. Bo to coraz popularniejszy segment w komputerach, a niewiele dobrych tekstów ciągle można znaleźć :P

 

A jeszcze pytanie co do chłodzeń Kingston HyperX Fan. Są dwie sztuki? Dwie osoby i rywalizacja tekstów czy jak? Tak z ciekawości pytam :P

 

Komputery All-in będziemy testować w większym przeglądzie w redakcji.

Z niecierpliwością czekam na ten tekst, bo to bardzo ciekawe urządzenia :]

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Hmm nie za duże ambicje jak na nowicjusza :->

 

Ale nie no ok, każdy ma szanse, jak chcesz zgłosić się do testowania sprzętu pisz w formularzu zgłoszeniowym http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/N ... -1988.html

Nie rozumiem bardzo o co Ci chodzi o.0 Jeśli mam zamiar przygotować obszerną reckę z 3dmark-ami i grami to wolałbym jakiegoś potwora ;) wiem wiem Ty byś mi wysłał FX5200... :P

Ambicje mam, ale nie widzę w tym nic złego. Miał być koncert życzeń, więc napisałem swoje życzenia :]

 

Pozdrawiam,

Diego

Link to post
Share on other sites

Hmm może nie zauważyliście, ale Wojtek przedstawił listę i dalsze proszenie o netbooki czy monitory od MSI nie ma sensu bo zwyczajnie ich na niej nie ma ;) karty lub płyty i już :P

 

Diego - przy sprzęcie o sporej wartości redakcja zdaje się preferować osoby, które mają doświadczenie w pisaniu recek. Co nie oznacza że żadnej super karty nie dostaniesz, to zależy od decyzji redakcji.

Link to post
Share on other sites

ja najchętniej bym przetestował coś z tego przedziału

 

GeForce 9800 GT N9800GT-MD1G

N9800GT-MD512

GeForce 9600 GT N9600GT-MD1G

N9600GT-MD512

N9600GT-2D512-OC

 

z niczym wyżej nie wyskakuje bo platforma za słaba ;) i to wielkie szkoda bo najchętniej to bym Tego GTX 275 Lighting bym przetestował :P

Link to post
Share on other sites

Witam,

Nie rozumiem bardzo o co Ci chodzi o.0 Jeśli mam zamiar przygotować obszerną reckę z 3dmark-ami i grami to wolałbym jakiegoś potwora :] wiem wiem Ty byś mi wysłał FX5200... ;)

Ambicje mam, ale nie widzę w tym nic złego. Miał być koncert życzeń, więc napisałem swoje życzenia :P

Pozdrawiam,

Diego

Heh, nie chodzi o żadne antypatie, czy wysyłanie gorszego sprzętu itp. napisałem przecież ,że każdy ma szansę, to zależy od redakcji.

Chodziło mi o to ,że po prostu nie udzielasz się na benchmarku, -dopiero dwa posty na forum (i to wczoraj), 10 komentarzy art, 0 rec/news itp...

 

Ale próbuj pisać, a może uda Ci się kartę dostać, :P Nie jest przecież nic powiedziane, możesz mimo braku aktywności napisać świetną reckę, ale tego póki jej nie napiszesz się nie dowiemy :P

 

Pozdro :P

Link to post
Share on other sites

Chciałem taką kartę na testy a dokładniej tego GTX295 bo będę miał wkrótce możliwość przetestować SLI GTX275 :P Więc chciałem porównać z czymś równie mocnym, ale nm.

BTW właśnie piszę recke ;) Pierwszą więc proszę o wyrozumiałość :]

Do VMAX OC chyba troszeczkę obrażasz ludzi... Nie sądzę aby w tym dziale ktoś chciał przetestować coś nie mając do tego możliwości.

 

Pozdrawiam,

Diego

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...