Skocz do zawartości

Nowości do testów


Recommended Posts

Ja bym chętnie napisał reckę GTX260, ciekawy jestem jak wypada w porównaniu z GTX275. A ten sprzęt może zostać ewentualnie u testującego?

Niestety nie może :lol:

 

 

a to nie bedzie mozna ich zatrzymac po recenzji? nastawialem sie ze zrobie bdb recenzje i bd nowy monitorek...

Opcja pozostawienia sprzętu/gier możliwa jest tylko w niektórych przypadkach - jest(będzie) to wyraźnie zaznaczone na liście dostępnego sprzętu.

 

 

Trudno, reckę i tak mogę napisać. O ile karta przyszłaby w ciągu tygodnia bo jak nie to później ciężko będzie mi napisać coś porządnego, bardziej na "odwal się".

Jeśli ktoś coś napiszę "na odwal" się, będzie raczej pomijany przy następnych wypożyczeniach sprzętu - to chyba zrozumiałe.

 

 

A ja spytam zadam pytanie, czy może powielę, które już padło w tym temacie. Czy jeśli dacie komuś do testów sprzęt, który nie ma dopisku "zostaje po publikacji wariant x", a recka będzie na świetnym poziomie, zastanawiacie się nad zostawieniem jego (sprzętu) testerowi? Pytam z ciekawości :D

Gdy zamieszczamy listę sprzętu do przetestowania zawsze piszemy jeśli wchodzi w grę opcja pozostawienia u siebie po publikacji.
Link to post
Share on other sites

Czy mi się wydaje czy ktoś tutaj napisał posta pod postem? :lol:

Proszę o scalenie dwóch powyższych postów. W końcu na forum trwa bitwa o przestrzeganie tego punktu regulaminu - a tu taki przykład "z góry".

Link to post
Share on other sites

Trudno, reckę i tak mogę napisać. O ile karta przyszłaby w ciągu tygodnia bo jak nie to później ciężko będzie mi napisać coś porządnego, bardziej na "odwal się".

Jeśli ktoś coś napiszę "na odwal" się, będzie raczej pomijany przy następnych wypożyczeniach sprzętu - to chyba zrozumiałe.

 

Domyślam się. Reckę postaram się napisać najlepiej jak potrafię. Sprzęt przed chwilą do mnie dotarł, mam pytanie, czy ja tą kartę mogę do testów podkręcić??

Link to post
Share on other sites

Zaczynam się zastanawiać, czy nie zrecenzować routera ASUS DSL-N13. Rzeczw tym, że nie jestem zbyt "obcykany" w obsłudze routerów - większość ustawień zostawiam takie jakie były :menda: Dlatego test byłby przeznaczony dla przeciętnego użytkownika i byłby odpowiedzią na pytanie "czy warto kupować droższe routery".

Link to post
Share on other sites

Zaczynam się zastanawiać, czy nie zrecenzować routera ASUS DSL-N13. Rzeczw tym, że nie jestem zbyt "obcykany" w obsłudze routerów - większość ustawień zostawiam takie jakie były :menda: Dlatego test byłby przeznaczony dla przeciętnego użytkownika i byłby odpowiedzią na pytanie "czy warto kupować droższe routery".

Ja będę testować ASUS DSL-N11, więc jak przyjdzie to w rozpoczyna się wielkie myślenie (z pomocą netu, bo po to jest!), co dało by się jeszcze przetestować, to mogę podrzucić jakieś info (pw). Szkoda tylko, że już szkoła (maturalna klasa), ona zabiera tyle czasu, że tylko część soboty i niedziela zostają na rozrywkę (w tym przypadku testowanie).
Link to post
Share on other sites

No cóż, na pewno nie zagłębiałbym się w możłiwości konfiguracji :menda: Skupiłbym się na: stabilności działania (wieszanie się, droopy), przejrzystości menu, łatwości konfiguracji, zasięgu WiFi, dodatkowych możliwościach (Firewire, QoS, w przypadku tego rutera również podpięcie dysku twardego), szybkości działania, nawiązywania połączenia. Oprócz tego porównałbym z moim d-linkiem pingi i szybkość transferu.

Link to post
Share on other sites

Załatwiłem do testów HTC Magic, ale nie odpowiadasz na mojego maila.

Jeśli jutro nie potwierdzisz że bierzesz go na testy, wyślę do kogoś innego.

Sebastian ma problemy z pomką w LC i na komputer zasiada sporadycznie i widać poczty nie sprawdza :menda: wysłałem mu wiadomość na gg, ale nie wiem czy uda mu się odczytać.
Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie, załóżmy czysto teoretycznie ,że wypożyczam do testów z redakcji jakąś kartę graficzną lub procka a takich rzeczy to do recenzji żal nie podkręcać. Ale idąc dalej jak bym ten sprzęt przy OC uszkodził ? To co ? Że się tak wyrażę :->

Odsyłam kartę\procka do redakcji i pokrzyku czy bulę za sprzęt z własnej kasy :help:

 

Oczywiście pytam się czysto teoretycznie, żadnej karty ani procka na razie nie wypożyczyłem :oops:

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zarezerwować (jeżeli jest taka możliwość) grę do recenzji Barman: Arkham Asylum.

Oczywiście gdy będzie już dostępna w redakcji.

 

Jestem podbudowany moją ostatnią recenzją gry Wolfenstein i chciałbym spróbować napisać coś jeszcze lepszego o jeszcze lepszym tytule PC.

 

Z góry podziękuję ;)

Link to post
Share on other sites

Po sprzęt od redackji zgłaszasz się mailowo, a dostępny sprzęt jest tu:

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/N ... -1988.html

 

co prawda mocno już przebrany ale pewnie niedługo coś fajnego redackja znów nam da ;)

 

a kontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego forum:

http://www.benchmark.pl/kontakt.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...