Skocz do zawartości

Czy gry się zainstalują na WIN7 (oficjalnym)


Recommended Posts

Witam,

mam małe pytanie.

 

Otóż tak, szykuje się nowy Windows 7 i teraz tak, mam 2 orginalne gry (Crysis, Mirror's Edge) i jak kupię już oficjalnego Windowsa 7 (mam na myśli 64bit) to te gry zainstalują się bez problemów?

Link to post
Share on other sites

Na Windows 7 RC 7100 działa mi dosłownie wszystko. Sterowniki, oprogramowanie, no i gry. Testowałem na:

- Audiosurf (bez instalacji, skopiowany folder z XP i... ruszyło)

- GRID (śmiga pięknie, raz się wywaliło tylko ale to przez za duże OC grafiki)

- FlatOut (też działa bez problemu)

Podejrzewam, że na wersji RTM wszystko będzie działać tak samo, albo i lepiej :wariat:

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja mam Win7 RC x64 na laptopie, który był bez żadnego systemu i nie miał nawet sterowników do Visty x64 na stornie producenta :zamykamy:

 

Ale system sam zainstalował sterowniki, łącznie z grafiką ATi - przez Windows Update ściągnął najnowsze Catalysty :jupi:

 

A gry wszystkie chodzą nawet lepiej niż na XP'ku :wariat:

Link to post
Share on other sites

Choc ja na 7100 mialem problemy z zainstalowaniem gier, a nie moglem reinstalnac systemu tam to na kazdej innej kopii Win 7, czy to 7100 czy 7229 nigdy nie mialem problemow z instalowaniem gier. Dzialalo mi wszystko, i oryginalne i te mniej oryginalne :wariat: Do tego juz coraz czesciej mozna znalesc sterowniki specjalnie pod Win7, a takie rzeczy jak najnowszy DirectX 11 sa juz w Siódemce wbudowane od poczatku :jupi:

 

A problemy możesz mieć z grami, które już teraz nie chodzą na Viście 64bit (np. Medal of Honor).

A probowales instalowas w trybie kompatybilnosci do Win XP SP3? Jak na logike to tak powinny chodzic :zamykamy:
Link to post
Share on other sites

Jeżeli jest tak bezproblemowo to mam pytanie, jak siódemka sobie radzi z nieszczęsnym zabezpieczeniem "securom" ?.

Pod vistą były z tym straszne chece (niepodpisane sterowniki) i pomagał tylko format.

Używam sevena x32/x64 i bardzo mi sie podoba, napewno jest dużo lepiej niz u poprzednika ale niestety nie mam czasu żeby zainstalować giercałe i pograć w cokolwiek.

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...