Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Gość effendi360

Hhehehe jasneee to ty jak zwykle zacząłeś o grafice bo rozwaliłem wszystkie twoje poprzednie argumenty, na które nie masz ŻADNEJ kontry dzieciaku. Pozostaje ci jak zwykle tylko jeden i trzy czy cztery asy którymi szastasz do obrzygania powtarzając w kółko to samo bo po prostu nie masz nic innego.

Wszyscy z tego forum już dawno cie olali i nikt nie odpisuje na twoje debilne - ciągle te same - wypowiedzi. Ja to robię tylko dlatego, że dostarczasz mi rozrywki miotając się w swojej małej klateczce z pięcioletnią konsolą, na której są 3 może 4 gry, w które warto zagrać. Ja ci powiem, że jakby mi ktoś teraz proponował to bym oddał swojego pSgniota za starego Saturna czy Dreamcasta, na które jest 5 razy więcej bardzo dobrych gier niż na to gó**o - omyłkowo tylko nazywane konsolą.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A ty do swoich popierdółkowatych japońskich wielkookich potworków. Hopsa. A zapomniałem pS move jest lepsze od kinekta bo możesz sobie kontrolery wsadzić w D* i zrobić przyjemność. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

effendi360 dość tej złości :rotfl:

http://i29.photobucket.com/albums/c280/martianmisfit/Drumkid.gif<br><br> <br> <br>

 

KINECT FAIL :rotfl:

http://chzgifs.files.wordpress.com/2010/11/c0aebc11-74bf-4210-a3d2-e0dc25b3f23c.gif

Edytowane przez kulig75
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

ten obrazek mówi wszystko :lol:

 

Co ty mi tu pokazujesz jakieś japońskie po pierdółki

 

No debil... po prostu deeeebil ! Odpowiada na posty nawet nieczytając ze zrozumieniem poprzednich. :hahaha:

 

Te japońskie popierdółki to przecież WSPANIAŁE EXCLUSIVE NA PS3, którymi ty i wulfen się tak szczycicie. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Jaka gra jest najładniejsza na tą chwilę na ps3 ?? Z tego co się orientuje to chyba crysis 2 ?

 

A jeszcze pamiętam jak wszyscy mówili ze kinect to syf a jednak sprzedał się znacznie lepie niż taki move.

Wracając jeszcze do konsol to po tych latach mogę stwierdzić jedno: nie widzę jakoś tej przewagi ps3 nad x360 ( chodzi mi o oprawę audio-wizualną) Ostatnio oglądałem filmiki z Forzy 4 i powiem ze jestem pod dużym wrażeniem (:

Edytowane przez wrobellito
Link to post
Share on other sites

Ad. 1. Uncharted 2: Among Thieves.

Ad. 2. Zarówno Kinect, jak i Move to produkty przeznaczone dla niedzielnego gracza. Więc niech ciebie nie dziwią opinie hardcorowych graczy. Move bawiłem się jeden dzień. Jeden dzień, i wystarczyło.

Ad. 3. Przepaści nie ma. Są liczne drobiazgi.

Ad. 4. Oglądałeś przedpremierowe filmiki z Gran Turismo 5? Podobnie jest z Forza Motorsport 4. Marketingowy bełkot. XBOX 360 nie ma takiej mocy.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

"nie widzę jakoś tej przewagi ps3 nad x360 ( chodzi mi o oprawę audio-wizualną)"

 

Chyba sobie żartujesz exy z PS3 spokojnie przewyższają jakością wszystkie gry z xklocka.

Nie rozśmieszaj ludzi każdy normalny nawet laik powie ci że tak jest.

 

Pokaż lepszej jakości gry od Heavy Rain GT5 Uncharted2 Killzone2/3 God of War3 do tego dojdą Uncharted3 i Resistance3 kolejny świetnie prezentujący się fps.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SrD5DpyPGWY&hd=1

 

Widzę że trzecia część wyszła im znakomicie grafika jak zwykle ładna jak to w exach 8)

Link to post
Share on other sites

"nie widzę jakoś tej przewagi ps3 nad x360 ( chodzi mi o oprawę audio-wizualną)"

 

Chyba sobie żartujesz exy z PS3 spokojnie przewyższają jakością wszystkie gry z xklocka.

Nie rozśmieszaj ludzi każdy normalny nawet laik powie ci że tak jest.

 

Pokaż lepszej jakości gry od Heavy Rain GT5 Uncharted2 Killzone2/3 God of War3 do tego dojdą Uncharted3 i Resistance3 kolejny świetnie prezentujący się fps.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SrD5DpyPGWY&hd=1

 

Widzę że trzecia część wyszła im znakomicie grafika jak zwykle ładna jak to w exach 8)

 

Widziałeś jak crysis 2 się prezentuje na x360 ! Jest to multiplatformowy tytuł a wygląda lepiej niż taki killzone 2,3

 

http://www.youtube.com/watch?v=UVGFrlYQ4Zk&feature=player_embedded#at=171

 

 

Killzone 3 (nadal jest klaustrofobiczny ,małe mapy i tunelowe mapy) stąd ta szczegółowość,choć textury i tak w Crysis 2 wyglądają lepiej :)

Panowie z cryteka sie po prostu popisali w końcu to oni mają najlepszy silnik ( poczekamy jeszcze na BF3)

Edytowane przez wrobellito
Link to post
Share on other sites

No ba szczegółowość i detale i nie tylko za KZ3 do tego efektów więcej i lepszych co za porównanie i niby co tam lepiej jest w crysis2 na xkloca.

Masz Crysis2 i jego za******e efekty.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5CBd6QX8nps

 

Crysis2 może się sztucznie podobać bo środowisko gry jest inne miasto wieżowce itp. W Killzone wszystko jest zniszczone przez wojnę także nie ma co tam tak podziwiać ale graficznie i dizajnersko na pewno nie odstaje od C2.

Link to post
Share on other sites

Killzona 3 ma może więcej efektów ale tekstury to już gorsze. Tak czy siak Crysis 2 został uznany ze najładniejszego fps tego roku na konsole przez serwisy i tego nie zmienisz.

 

A zresztą sama grafika się nie liczy. Przede wszystkim gameplay , wiec to już kwesta gustu. Sam miałem okazje grac w killzona 2 i dla mnie był średni w 3 zagrałem w demko i tez mi nie przypadł do gustu. Zresztą sprzedał się słabiej od KZ 2. Jednym się podoba Killzone a innym Crysis. Tak to już jest.

Edytowane przez wrobellito
Link to post
Share on other sites

No i tak to już jest każdy ma swój gust niech tak zostanie 8)

 

Jestem ciekawy która z gier zostanie grą roku i pokaże graficzny majstersztyk.

Oczywiście gra nie może być nudna bo nawet grafika nie pomoże sam w padłem z jednym tytułem na PS3 z Far Cry2 leży na półce nawet nie przeszedłem gry NUDA!

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jak uważasz że far cry 2 to nuda to sobie włącz poziom insane i wtedy graj. I nie podniecaj się tak bo przy hitach pokroju Batman: Arkham City, Rage, Battlefield 3, Gears of War 3 - wcale nie jest takie pewne, że twoje uncharted dostanie jakiekolwiek odznaczenie.

Link to post
Share on other sites

Move bawiłem się jeden dzień. Jeden dzień, i wystarczyło.

 

Zakładam, że nie miałeś okazji pograć w KZ3 używając sharp shootera (karabinek sony do move)?

To co pokazują na filmikach w necie, można włożyć miedzy bajki, na tak ustawionym jak mają na filmikach (duża amplituda ruchów świecącej końcówki) grać się nie da, trzeba trochę czasu poświecić na znalezienie odpowiednich ustawień.

 

A potem już tylko czysta miodność, niestety nie jest to aż tak wygodne jakby się wydawało - trzeba utrzymywać określone położenie końcówki względem kamery, po 2 godzinach trzeba zrobić przerwę.

 

Mysz podobno najdokładniejsza i najszybsza (tak mówią) - ale najmniej wygodna.

Sharp Shoter - szybki i dokładny - dużo zależy od rąk gracza, znajomi pecetowcy, którym dałem się tym pobawić nie mogli się oderwać, tak ich wciągnęło.

Pad najwygodniejszy, najbardziej ergonomiczny, najmniej dokładny, ale co z tego kiedy najbardziej lubię nim grać, IMO do gier w stylu Assasins Creed (i innych tpp czy zręcznościowych) tylko pad się nadaje, w shooterach najlepiej sprawdza się ten karabinek od sony, mysz nadaje się do..yyyyy.. strategi oczywiście to moje odczucia.

 

Grafika na poziomie tej z COD MW2 jest dla mnie wystarczająca, nie potrzeba mi lepszej, chcę dobrej gry, a nie gówna opakowanego w kolorowy papierek jak to ostatnio coraz częściej bywa.

 

PS3 czy Xbobx, a co za różnica ważne by posiadacz był zadowolony, tym z xbox zazdroszczę fable.

 

Grafika na pececie może być lepsza niż konsoli, zależy od tego co jest w środku, wygoda grania na PC dla mnie nie ma porównania do tego co oferują konsole, konsolę kupiłem jakieś półtora roku temu, zbyt późno. Zbyt długo męczyłem się na PC - to moje wnioski z perspektyw czasu.

Są tacy co bawią ich te wszystkie historię na około grania ( ta otoczka technologiczna, najgładsze podkładki, hiper wypaśne karty graficzne, ciężarki do myszek, najwyższa rozdzielczość czy AA) i tacy co po prostu chcą sobie w coś zgrać bo lubią.

 

FC2 grałem na PC, jeszcze nie miałem konsoli wtedy, podobało mi się, pewnie grałem na easy czy drugim od dołu, nie waham się obniżyć poziomu trudności jak gra zaczyna mnie frustrować zamiast bawić.

Edytowane przez wdehe
Link to post
Share on other sites

ej opłaca sie kupić slima 320, 2 pady, move, kamerka, za 900zł ?

 

Całkiem niezła cena i do tego move choć syf jakich mało ale podczas impry przyda się ;)

 

effendi360 - no rzeczywiście niezłego FAIL'a ma wdehe zaliczył :menda:

Link to post
Share on other sites

Sharp Shoter - szybki i dokładny - dużo zależy od rąk gracza, znajomi pecetowcy, którym dałem się tym pobawić nie mogli się oderwać, tak ich wciągnęło.

Dość żałosne, 'znajomi pecetowcy' LOL

 

Grafika na poziomie tej z COD MW2 jest dla mnie wystarczająca, nie potrzeba mi lepszej, chcę dobrej gry, a nie gówna opakowanego w kolorowy papierek jak to ostatnio coraz częściej bywa.

MW2 czyli gó**o w gównianym papierku? :rotfl::menda:

 

PS3 czy Xbobx, a co za różnica ważne by posiadacz był zadowolony, tym z xbox zazdroszczę fable.

Przy PS3 nie ma czego zazdrościć klockowcom. Chyba odkurzacza :wariat:

A fable 3 czymkolwiek to jest wyszło na PC :]

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Przy PS3 nie ma czego zazdrościć klockowcom.

 

XBL, multum doskonałych gier na XBLA, lepiej wyglądających i płynniej działających multiplatform, dojrzałych exclusive a nie japońskich popierdółek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...