Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Gość effendi360

Dlatego między innymi jeszcze 1 kupię. Mało jest takich gier z tak przytłaczającym klimatem.

 

 

Ja sie nie boje klimatu tylko tego, że podczas grania może ulec zagładzie jeden z przedmiotów, które będą znajdować się pod ręką akurat. Wiem jak było z ninja gaiden 2 na Xsie - najpierw pad wyleciał przez okno a zaraz za nim kawałki połamanej płyty z grą.

Link to post
Share on other sites

Frustracja z niemożliwości ukończenia poziomu. Skąd ja to znam? Zaraz, zaraz... W God of War 3. Na najwyższym poziomie trudności nie potrafiłem przejść Cerberusa z dwoma Satyrsami. Skończyło się połamaniem pudełka z grą. Na szczęście sąsiad z klatki obok odkupił ode mnie samą płytkę. Nigdy więcej God of War w jakimkolwiek wydaniu.

 

Uwielbiam jak gry są wymagające, ale jeszcze muszą być zachowaniu podstaw fizyki, logiki, etc. Nie da się jednocześnie przyjmować ciosu na pysk, wyprowadzając cios z baśki (przenikanie bolączka God of War III).

 

Czy w Demon's Souls jest co-op? Może weekend?

 

Edycja. Jest w mordę... Można grać w 4 osoby. adivxv5 plus kto jeszcze? :)

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Czy w Demon's Souls jest co-op? Może weekend?

 

Jest coop. Na razie nie mogę brać się za ten chory tytuł bo mam tylko częściowo sprawną rękę prawą. Dopiero za tydzień mi mają z niej druty wyjąć. Poza tym jutro przychodzi płytka z Shadows of the Damned na Xa :D

Link to post
Share on other sites

Na razie Ujemny nie posiadam DS, ale w niedalekiej nieokreślonej przyszłości postaram się ja nabyć. I oczywiście dam znać aby pograć razem. Myślę że będzie ciekawie z innymi player'ami tym bardziej, że gra ma poryty poziom trudności.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Pograłem w Demon Souls trochę i generalie [ciach] tą grę. Kij tam z poziomem trudności ale nabardziej powalony jest brak checkpointów !!! Skandal ! po prostu sztuczne nabijanie poziomu trudności i czasu gry. Zabiją Cię i trzeba wszystko od nowa przełazić. Walić taką grę.

Link to post
Share on other sites

Z brakiem checkpointów przypomina mi się sytuacja w Aliens vs Predator, a jak okazała się znakomita ta cześć to nie trzeba przypominać. Dla mnie to akurat plus , mam nadzieje że nie będzie zbyt trudna, by wysłać Lucyferka z powrotem do piekarnika.

Link to post
Share on other sites

Normalnie śmiech na sali jak można tak zaklinać rzeczywistość :o

 

Microsoft twierdzi bowiem, że jego tytuły ekskluzywne są lepsze, niż u konkurencji.

 

"Jeżeli przejrzelibyśmy ostatnie dane sprzedażowe oraz opiniujące nasze gry, to w przypadku zarówno ich jakości, jak i poziomu sprzedaży, można powiedzieć, że nasze tytuły ekskluzywne są lepsze od tego, co oferuje konkurencja. Przecież nie możemy kwestionować sukcesu takiej marki, jak Forza Motorsport, której kolejne części od czasów pierwszego Xboxa są na rynku bardzo chętnie kupowane. Kolejny przykład? Seria Fable od Petera Molyneux, które za każdym razem kupuje 2-3 miliony graczy. W aktualnym momencie skupiliśmy się z kolei na Kinect Sports, którego sprzedaliśmy już także 3 miliony egzemplarzy. Nie chcę wypaść nudno i popaść w wyliczankę, ale zauważcie, że nie tylko wspieramy istniejące już marki, tak jak na przykład Halo, ale również tworzymy zupełnie nowe i nowatorskie gry"

 

ŻENADA :x

 

"Microsoftu zapomniał chyba o Gran Turismo 5 (prawie 7 milionów), God of War III (4 miliony), Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (prawie 5 milionów), Heavy Rain (2 miliony), pierwszym Uncharted o podtytule Drake's Fortune (3.66 miliona), drugim Uncharted o podtytule Among Thieves (prawie 5 milionów!), Resistance: Fall of Man (3.80 miliona) czy też Resistance 2 (ponad 2 miliony). Naprawdę, mówienie o tym, że ma się "najlepsze tytuły ekskluzywne" bez jakiegokolwiek pokrycia w faktach to już nie marketingowe lanie wody, a branżowe "wpieranie ciemnoty".

"ekskluzywne tytuły dla PS3 się nie sprzedają, bo ludzie używają jej jako odtwarzacza płyt Blu-ray". Statystyki pokazują, że tak nie jest...Kolejny raz Microsoft "gubi się" w zeznaniach?

 

Przecież 1 kwietnia było już dawno :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Kinect Adventures - 10.3 miliona

Halo 3 - 11.3 miliona

Gears of War - 5.9 miliona

Gears of War 2 - 6.1 miliona

Fable 2 - 4 miliony

Halo Reach - 8.5 miliona

Halo ODST - 5.9 miliona

Forza 3 - 4.9 miliona

Forza 2 - 4 miliony

Fable 3 - 3.1 miliona

Left 4 dead 2 - 3.2 miliona

 

A na koniec najlepsze:

 

Totalny wynik sprzedaży wszystkich gier na pS3: 402.75 miliona - wliczając w to popierdółki, które nie opuszczają granic Japinii

Totalny wynik sprzedaży wszystkich gier na Xa: 508.70 miliona

 

kulig75 - kiedy w końcu przyznasz, że twoja konsola to w porównianiu z Xem to gniot ?

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Tu głównie chodzi o grafikę exów a taki xszrot może się schować do exów PS3 a microsyf podaje do wiadomości że mają najlepsze najładniejsze exy KPINA!

Wyniki sprzedaży były podane tylko dlatego że microsyf pierniczył że gry na PS3 się nie sprzedają bo większość ludzi używa PS3 jako odtwarzacza Blu-Ray.

Wyniki sprzedaży mówią same za siebie i trzeba wziąć pod uwagę że PS3 wyszła rok pózniej teraz rozumiesz xkloc nie ma startu do PS3 jeśli chodzi o jakość exów.Sam nie potrafisz przyjąć do wiadomości może powiesz że jest inaczej i tylko największy fanboj albo ślepak może napisać że najładniejsze exy są na xszrocie.

 

Fakty gryzą ale co ja na to poradzę 8) Microsyf się popisał po raz kolejny kłamczuchy jedne zaklinacze rzeczywistości.

 

Teraz wiesz gdzie masz gniota nie muszę kończyć:x

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Tu głównie chodzi o grafikę exów

 

Jak ty twierdzisz że resistance 1 czy 2 jest ładne to odpal tą grę jeszcze raz i załóż okulary. Wczoraj miałem właśnie przechodzić Res2 ale grafika mnie po prostu odrzuciła.

 

nasze tytuły ekskluzywne są lepsze od tego

 

przypadku zarówno ich jakości,

 

Ja nie wiem gdzie ten Pan cokolwiek powiedział o grafice. Najwyraźniej ty to widzisz w swoim chorym umyśle.

Sam się już mieszasz w swoich wypowiedziach koleś.

[ciach] głupim postem a ja dowaliłem ci i to zdrowo a teraz odwracasz kota ogonem żeby z tego wybrnąć.

Link to post
Share on other sites

Tu głównie chodzi o grafikę exów a taki xszrot może się schować do exów PS3 a microsyf podaje do wiadomości że mają najlepsze najładniejsze exy KPINA!

Wyniki sprzedaży były podane tylko dlatego że microsyf pierniczył że gry na PS3 się nie sprzedają bo większość ludzi używa PS3 jako odtwarzacza Blu-Ray.

Wyniki sprzedaży mówią same za siebie i trzeba wziąć pod uwagę że PS3 wyszła rok pózniej teraz rozumiesz xkloc nie ma startu do PS3 jeśli chodzi o jakość exów.Sam nie potrafisz przyjąć do wiadomości może powiesz że jest inaczej i tylko największy fanboj albo ślepak może napisać że najładniejsze exy są na xszrocie.

 

Fakty gryzą ale co ja na to poradzę 8) Microsyf się popisał po raz kolejny kłamczuchy jedne zaklinacze rzeczywistości.

 

Teraz wiesz gdzie masz gniota nie muszę kończyć:x

 

http://www.synapsis.pl/

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Totalny wynik sprzedaży wszystkich gier na pS3: 402.75 miliona - wliczając w to popierdółki, które nie opuszczają granic Japinii

Totalny wynik sprzedaży wszystkich gier na Xa: 508.70 miliona

 

Dodaj do tego że kloc jest tańszy = więcej osób go wybiera...

 

 

A tak jeszcze dodam od siebie że miałem tygodniowy maraton z PS3 i oczywiście flagowy produkt... GT5

Pierwsze wrażenia, gdzieś już to widziałem, gdzieś dość podobnie jeździłem, taa GT4. Co oni robili przez tyle lat?!

Masa nerwów, prawie rzuciłem padem o ziemię przy tych specjalnych zadaniach czy jak to się to nazywało (to z Top Gear Track itd) :wariat:

Ogólnie dość średnio i ten "wystrój" menu - strasznie nieintuicyjny.

 

Zasiadłem w domu do GT4 na PS2, i... No i dobra, jednak coś zrobili. Przez ten tydzień już nie mogę grać w GT4 bo jest okropna xD

Niestety, z exów to by było na tyle więc nie zobaczyłem nic fajnego :]

 

Ale kurczę, gdyby nie monitor i głośniki to sprzedałbym kartę w cholerę i kupił sobie PS3 a piec zostałby tylko do netu :)

Trochę szkoda by mi było BF3... Ale cóż, oprócz tego to chociaż by było w co pograć a nie siedzę przed tym PC i nie mam w co grać

Link to post
Share on other sites

Z ciekawości zapytam, w co byś takiego grał? PlayStation 3 mam od ~3,5 roku, z 8 miesięczną przerwą. Poza 3-4 grami nic ciekawego nie wyszło na PlayStation 3, czego nie byłoby na PC. Z PC samych cRPGów w tym okresie przeszedłem więcej niż wszystkich gier na PlayStation 3. Ubolewam że skusiłem się na tą platformę, bo nawet filmów z napisami nie otwiera... Jedynie służy mi - w końcu przeszedłem Uncharted 2 - do odtwarzania treningów RevABS (*.avi).

 

Za pewne w październiku sprzedam konsole Sony, i zakupię XBOX 360 plus Forza Motorsport 4.

 

kulig75/Wulfen

Po co po raz setny wrzucasz te komiksowe rendery?

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Ile można to samo ten obrazek mówi wszystko :lol:

 

http://img714.imageshack.us/img714/9592/iwcnk.jpg

 

Chyba najgłupsze posunięcie sprzedawać PS3 na rzecz xkloca to tak jakbym pozbył się odtwarzacza Blu-ray na rzecz odtwarzacza DVD co się z wami dzieje jeszcze od gniotów wyzywają sprzęt jak na razie to jedyny GNIOT to widzę w postaci XKLOCA.

Link to post
Share on other sites

Nie znasz się kulig.

Patrz jakie hity niedługo wyjdą na xboxa

 

http://www.majhost.com/gallery/lush/GIFs/ssdance.gif

do tego fable na kinecta(na szynach), ryse na kinecta(też na szynach), kinect sports 2, kinect adventure2, kinect...

 

twój komiksowy render zwany uncharted może się schować.

 

 

;)

 

a skoro jestesmy przy xboxie to amd uwaza ze nowy xbox bedzie w stanie wyswietlc grafike na poziomie avatara.

http://www.ppe.pl/news-8906-Nowy_Xbox__grafika_na_poziomie_Avatara.html

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@kulig75 & Wulfen

 

 

 

Ar tonelico Qoga - nędzny jRPG - 60/100 na metacritic. Poniższy screen zachęca do zakupu fanów Alana Wake czy Gears of War. :hahaha:

http://img841.imageshack.us/img841/7864/artonelicoqoga.jpg

 

Atelier Totori - ten screen wystarczająco wymownie informuje nas o tym z jakiego typu gniotem będziemy mieć do czynienia:

http://img685.imageshack.us/img685/8942/ateliertotoriscan02.jpg

 

Sorry ale tej trzeciej tytułu nie mogę rozczytać jednak po logo można stwierdzić od razu, że to będzie kolejny japoński gniot.

 

Final Fantasy Versus XIII - po pierwsze, po gniocie jakim okazała się XIII na tle poprzednich części nawet nie chcę togo tykać a po drugie: Release Date: TBA - więc nie podklepuj tego pod 2011.

 

Hyperdimension Neptunia - kolejny "powalający" tytuł exclusive. 43/100 na metacritic. O jak bardzo żałuję, że togo nie ma na Xa. :hahaha:

http://img534.imageshack.us/img534/4946/582751bigthumbnail.jpg

 

inFamous 2 - mnie osobiście zawiódł, ale dobra...

 

Killzone 3 - PSX EXtreme o KZ3: "multi, lokacje, akcja, rozmach, oprawa A/V... a pod tym zwykły, przykrótki shooter z namiastką fabuły.

 

The Last Guardian - kolejny: Release Date: TBA - więc śmiało można wywalić z tej listy.

 

Little Big Planet - ja w ogóle nie mam pojęcia jakiemu gronu odbiorców ma się podobać ten tytuł. Ja nie dałem jej więcej niż 15 minut.

 

MotorStorm: Apocalypse - na tle poprzednich części - GNIOT.

 

Ni no Kuni: The Queen of White Sacred Ash - kolejny "miażdżący" ex na pS3 :hahaha:

http://img714.imageshack.us/img714/2351/01ninokunids.jpg

Poza tym w ogóle ciężko cokolwiek o nim wyszukać. Na Metacritic czy Gamespot - No Results Found. :menda:

Resistance 3 - zobaczymy...

 

Socom 4 - 67/100 na Metacritic i to tylko dlatego, że ma w miarę dobre multi bo kampania to gniot.

 

Trinity: Souls of Zill O'll - kolejna "miazgaaaa" 55/100 na Metacritic :hahaha:

 

Twisted Metal - może osiągnąć sukces ze względu.... na BRAK KONKURENCJI !!!

 

Virtua Tennis 4 - po pierwsze coś wam się pomyliło bo to nie jest żaden exclusive - gra jest i na Xa i na PC a po drugie mnie jako fana 3 - zawiódł - 68/100 na Metacritic.

UNCHARTED 3 - jedyna z tej listy, którą zamówiłem w ciemno.

White Knight Chronicles II - kolejny "boski" ex na pS3 - 59/100 na Metacritic. :hahaha:

 

Yakuza 4 - nie podniecają mnie takie klimaty.

 

Ratchet & Clank: All 4 One - zobaczymy.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Wulfen oświeciłeś mnie w końcu patrząc na te skoki w boki wyrzucam swoją PS3 przez okno i biorę w ciemno Xklocka :D

A w ogóle po co mi Blu-ray jak mogę mieć lepsze DVD na super sprzęcie Xbox360!

 

Nie no jestem za fu*k! Niezłe.:o

http://i522.photobucket.com/albums/w348/Richtoon18/23i6phh.gif

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie no jestem za fu*k! Niezłe.

 

Jasne że musi być niezłe skoro ma 83/100 na metacritic.

Nie to co te wasze ekskluzywne "hity".

Skończyły ci się argumenty chłopcze? :hahaha:

 

http://i1134.photobucket.com/albums/m619/effendi360/1267488198946.gif

http://i1134.photobucket.com/albums/m619/effendi360/ohsonyp1.gif

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Chłopczyku argumenty są trzy KZ3 God of War3 i Uncharted3 wystarczą tylko te 3 exy aby zmiażdżyć twojego xklocka na całej długości.

Co ty mi tu pokazujesz jakieś japońskie po pierdółki wylicz konkretne exy matołku od roku 2007 do końca 2011.

 

Jak dla was to jest render to ja jestem Święty Walenty.

 

http://img804.imageshack.us/img804/9095/dn7wq.jpg

 

Może to też jest dla was render z Heavy Rain Xkloc dawno by się spalił przy takiej grafice i wymodelowanych postaciach he.

 

http://s2.blomedia.pl/grrr.pl/images//2010/02/Heavy-Rain2.jpg

Czy mam wymieniać dalej :x effendi360 idz dziecko lepiej poskacz na xklocku to ochłoniesz trochę.

Rzeczywistości nie zmienisz jak na razie to konsola PS3 pokazuję najładniejsze exy i to od roku 2007.

 

Tak tak effendi360 nie masz czym zaskoczyć to pokazujesz jakieś filmiki popaprane nie ośmieszaj się i w ogóle co tu robisz w temacie PS3 jak tak bardzo nienawidzisz sprzętu i gier na nią.

Dalej jazda do tematu xboxa360 i tam pokazuj swoje śmieszne filmy a teraz kicaj na kinekcie KIC KIC KIC :hahaha:

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Oooooo widzę że faktycznie nerwy popuściły :wariat:

Jak zwykle - brak ci argumentów i atakujesz pokazując po raz setny te same obrazki. Nie rusza mnie to. Po prostu jesteś pier***ty i tyle.

Faktycznie - idź się lecz.

 

Heavy Rain łaaaaaaa łaaaaa ile detaliiiiiii naprawdę przebija to: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

http://img231.imageshack.us/img231/2040/gears31.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/2402/haloreachxbox360279.jpg

http://img707.imageshack.us/img707/3751/1002171327341.jpg

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Ale i tak jesteś na spalonej pozycji chłopczyku powiedz mi jedno od roku 2008 do 2010 jakie to gry wygrywały w kwestii grafiki?

 

Już ci piszę szybciutko trzy razy z rzędu był to EX z PS3 2008 Metal Gear Solid 4 w 2009 Uncharted2 no i 2010 God of War3 za najlepszą grafikę roku żaden screen z xkloca ci nie pomoże tak mi przykro :rotfl:

Nawet w tym roku nie będzie żadnego tytułu z xszrota nawet nie ma startu aby wygrać jako najładniejszy tytuł tego roku he.

Teraz wiesz gdzie możesz swoje argumenty wsadzić do kieszeni i iść poskakać na kinekcie KIC KIC KIC :hahaha:może wygra za skoki w boki roku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...