Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Temat się trzepie bo cały czas było tylko o grafice a Uncharted2 jest tego przykładem WZÓR KONSPEKT!

Grafika w U2 w ogóle się nie starzeje i nadal robi wrażenie najlepiej wyglądającej gry na rynku.

W U2 dizajn artystyczność różnorodność leveli i gameplay miażdży wszystkie PC-towe tytuły.

 

God of War3 też nie w kij dmuchał.

 

Dobra my tu o grafice ale jest sporo różnych gier bardzo fajnych na PS3 ostatnio ściągnełem z konta w Hong Kong'u z plusa 3 pełne darmowe gry Hustle Kings The Last Guy i Flow.

W ogóle to mam 3 konta Hong Kong USA i Japonia także mogłem sobie ściągnąć około 10 gier za free.

 

Hustle Kings świetny bilard w 1080p

http://www.youtube.com/watch?v=6Yeyr_fXLQQ&hd=1

 

A teraz spadam na Transformersów3 w 3D będzie miazga :o

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Coś mało tych gier wymieniłeś jak na 5 lat obecności konsoli na rynku.

 

 

 

A teraz spadam na Transformersów3 w 3D będzie miazga

 

Byłem wczoraj - średni film a dla mnie zdecydowanie najgorsza część pod względem fabularnym - jakby nie efekty to wyszedłbym z kina.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

I jeszcze jakaś lalunia z filmów klasy trzeciej zamiast Megan Fox... Ehh.

 

Kulig75 - Taak o GoW 3 w 720p i ledwo 40-50 FPS to już nie wspomniałeś. UC2 najładniejsza jest na KONSOLACH panie kolego a nie na wszystkich platformach. GRA WYGLĄDA NAJLEPIEJ NA KONSOLACH ! Zrozumiesz to czy nie ?

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Mixtape chłopcze drogi nie ma takiej drugiej gry jak U2 tak pięknych dopracowanych i zróżnicowanych miejscówek ND stworzyło arcydzieło do tego grywalne jak diabli!

Żaden materiał w HD z sieci tego nie odda co widać na własne oczy w domciu na dobrym TV.

 

Nic na to nie poradzisz zostaje ci tylko wycie do księżyca :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=Lx0IrqYRceo&hd=1

 

A ten efekt na ekranie miażdży suty po prostu bajka.

http://s1.blomedia.pl/grrr.pl/images//2009/10/uncharted2.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=TaXh7roPFKo&hd=1

 

 

Trzecia część tylko to przypieczętuje i tyle w temacie.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio odwiedziłem Tesco Extra na stoisku PlayStation 3 była masa gier, tony przeciętniaków za ponad 180 zł. Kilka lat PlayStation 3 na rynku, i je dorobek zamyka się w trzech tytułach/seriach: God of War, Killzone, Uncharted. Rozczarowujące. Na PC w tym czasie wyszło 3 razy więcej świetnych cRPGów (z naszym Wiedźminem Drugim na czele), nie wspominając o FPS'ach za 1/2 wartości gry konsolowej i z lepszą oprawą wizualną, nie wspominając o strategiach...

 

Rynek PC ma się bardzo, ale to bardzo dobrze. Gdyby nie God of War, Killzone, Uncharted konsola PlayStatation 3 byłaby mi zbędna. Zwłaszcza, że... taka FIFA 12 będzie identyczna pod względem gameplay'u na wszystkich platformach.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mixtape chłopcze drogi nie ma takiej drugiej gry jak U2 tak pięknych dopracowanych i zróżnicowanych miejscówek ND stworzyło arcydzieło do tego grywalne jak diabli!

Żaden materiał w HD z sieci tego nie odda co widać na własne oczy w domciu na dobrym TV.

 

 

 

Wulfen trochę zluzował a teraz ty zaczynasz powodować, że robi mi się słabo jak czytam wypowiedzi.

Tak jestem fanem uncharted. Tak złożyłem preorder na 3. Tak uważam, że to jedna z najfajniejszych gier jakie grałem, ale na Boga!

To jest tylko jedna gra ! Którą się kończy w parę godzin i odkłada na półkę! Jak to się ma do Xowego Gears of War, które ma taki potencjał multiplayerowy, że wyrwało mi SETKI godzin życia ? Powiem to głośno. PS3 MA PARĘ (DOSŁOWNIE) FAJNYCH TYTUŁÓW ALE W OGÓLNYM ZARYSIE TA KONSOLA TO PORAŻKA !!!

Link to post
Share on other sites

W ogóle obecna generacja konsol to porażka w porównaniu do ps2, a wszystko dlatego, że twórcy popędzili za jakimś głupim trendem i zaczęli podążać w stronę rynku pc. Dlatego teraz mamy masę durnych strzelanek, gier bez fabuły lub z czymś co ma ją przypominać(cody, bfy, moh). Ogólnie rzecz ujmując twórcy idą na łatwiznę i jedyne na co ich stać to kontynuację gier, które wydali 1-2 lata wcześniej, a brakuje gier typowo konsolowych jak np. enslaved(to pewnie dlatego teraz jest pełno re edycji wszelkiej maści gow'w, slyów, tomb raiderów i princów) i ciekawych. Jeżeli trend się nie zmieni to według mnie już teraz można sobie odpuść kolejną generację konsol bo ja dla ładnej grafiki nie będę wydawał ponad 2 tys.(tylko moje domysły). :wariat:

Edytowane przez .daft
regulamin 2-j
Link to post
Share on other sites

Jeżeli trend się nie zmieni to według mnie już teraz można sobie odpuść kolejną generację konsol bo ja dla ładnej grafiki nie będę wydawał ponad 2 tys.(tylko moje domysły). :wariat:

Pomimo, że jestem po drugiej stronie barykady, i wręcz żądam wydania nowej, wydajniejszej konsoli (rzeczywiste 1080p, i 60 klatek na sekundę) to muszę ci przyznać rację. Co by miało na tą konsole wyjść? Gran Turismo 6?
Link to post
Share on other sites

Wulfen trochę zluzował a teraz ty zaczynasz powodować, że robi mi się słabo jak czytam wypowiedzi.

Tak jestem fanem uncharted. Tak złożyłem preorder na 3. Tak uważam, że to jedna z najfajniejszych gier jakie grałem, ale na Boga!

To jest tylko jedna gra ! Którą się kończy w parę godzin i odkłada na półkę! Jak to się ma do Xowego Gears of War, które ma taki potencjał multiplayerowy, że wyrwało mi SETKI godzin życia ? Powiem to głośno. PS3 MA PARĘ (DOSŁOWNIE) FAJNYCH TYTUŁÓW ALE W OGÓLNYM ZARYSIE TA KONSOLA TO PORAŻKA !!!

 

On tego nigdy nie zrozumie. Możesz wypisywać co tylko zechcesz a on będzie robił swoje.
Link to post
Share on other sites

To jest tylko jedna gra ! Którą się kończy w parę godzin i odkłada na półkę! Jak to się ma do Xowego Gears of War, które ma taki potencjał multiplayerowy, że wyrwało mi SETKI godzin życia

jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje, dla mnie zlagowany multi w gow do piet nie dorasta multi z u2 :P

 

PS3 MA PARĘ (DOSŁOWNIE) FAJNYCH TYTUŁÓW

zależy dla kogo dla mnie ma trochę więcej niż parę.

3* motorstorm

kilka ratchetow(chociaz dla mnie srednie ale moga sie niektorym podobac)

2*resistance

heavenly sword

heavy rain

metal gear solid 4

2*uncharted

god of war 3

gran turismo 5

2*killzone

2*infamous

2*little big planet

-----------

=ok 20 i pewnie coś jeszcze pominąłem

Link to post
Share on other sites

Prawie połowa z wymienionych gier to nie takie cuda jak to pan K wychwala.

 

Motorstorm - Gry były dobre 2 lata temu. Ostatnia część po za taką sobie dynamiką niczym nie urzeka.

 

Resistance - To samo. Fajne było 1-2 lata temu

 

Heavenly Sword - W ogóle nie znana mi gra oceny 6,5 - 7.0 nie wróżą nic dobrego

 

MGS 4 - Tutaj ujdzie. Dużo humoru jak dla mnie(kartony wymiatają)

 

UC2 - Liniowa do bólu gra z przesadzonym Bloomem i HDR'em. Masa skryptów ale fajnie się gra. Trzecia część nie wprowadza prawie nic nowego

 

GoW3 - Siekanina z 150000 milionami przeciwników. Bez rewelacji

 

GT5 - Symulacja z krwi i kości. Niestety nie wygląda tak jak na screenach. Beznadziejnie odgłosy silników i zmiany biegów(szczególnie w w autach z manualną skrzynią biegów)

 

Killzone 2 - Fajnie się gra. Totalna porażka jeżeli chodzi o sterowanie.

 

Killzone 3 - 4,5 godziny grania. Graficznie dobrze ale nie najlepiej. Beznadziejny polski dialog.

 

Infamous 2 - Dopóki nie wyjdzie Prototype 2 bezkonkurencyjny

 

LBP2 - gra dla dzieci. Nudna jak flaki z olejem.

 

We wszystkie gry(prócz infamous2 nie grałem)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Xbox 360 (bo o PC to nawet nie wspominam):

 

Viva Pinata

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Saints Row

Prey

Project Gotham Racing 3 i 4

Quake 4

Mass Effect 1

Left 4 Dead 1 i 2

Halo 3, ODST, Reach

Gears of War 1 i 2

Forza Motorsport 2 i 3

Tropico 3

Perfect dark Zero

Ninja Gaiden 2 - bo na Xsie jest krew i odlatujące kończyny a na gniocie pS3 jest ocenzurowana

Kameo: Elements of Power

Fable 2 i 3

Dead or Alive 4

Dead Rising 1

Crackdown 1 (2 to chłam)

Condemned: Criminal Origins

Command & Conquer 3

Call of Juarez

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Alan Wake

Lost Odyssey

Metro 2033

Supreme Commander 2

 

A na koniec najlepsze:

Liczba exclusive wydanych i zapowiedzianych na PS3 - 100

Liczba exclusive wydanych i zapowiedzianych na X360 - 194

Link to post
Share on other sites

mixtape

przeciez mowie zalezy dla kogo , wiadomo ze komus moze sie cos nie podobac nawet jak dostaje same 10 w recenzjach.

obiektywnie patrzac kazda z wyzej wymienionych jest co najmniej dobra- ma srednia powyzej 80%

tobie sie oczywiscie nic nie podoba bo jest na konsole to oczywiste i nie musisz nawet tego pisac wszyscy to wiedza:)

 

a najlepsze to:

UC2 - Liniowa do bólu gra z przesadzonym Bloomem i HDR'em. Masa skryptów ale fajnie się gra.

Killzone 2 - Fajnie się gra.

We wszystkie gry(prócz infamous2 nie grałem)

:)

 

 

effendi360

 

Prey

Quake 4

Mass Effect 1

Left 4 Dead 1 i 2

Gears of War 1

Fable 3

Condemned: Criminal Origins

Command & Conquer 3

Call of Juarez

Metro 2033

Supreme Commander

 

to moge miec na pc

 

ten obrazek mowi wiecej niz 1000 slow

http://i.imgur.com/IWCnk.jpg

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

to moge miec na pc

 

 

Jak to możesz ? NIE możesz ! taki fanboj jak ty nie ma prawa grać na pc - koledzy spod bloku by cię obśmiali, więc nie wypisuj takich rzeczy że możesz jak nie możesz.

Link to post
Share on other sites

W zestawieniu brakuje mi jeszcze jednej kolumny smartphone. Wczoraj kurier dostarczył mi Galaxy 2, po pierwszej wizycie w Android Market zrozumiałem, gdzie podziała się część rynku deweloperów, którzy odpowiedzialna za gry platformowo-zręcznościowe. To chyba jest przyszłość..., a konsole czeka los Noki.

Link to post
Share on other sites

No bardzo wiele dobrych gier wychodzi na Androida np :

 

Backstab - coś a la Assasin's Creed

 

N.O.V.A 2 - czyli kopia HALO

 

Shadow Guardian - Kopia Uncharted

 

Modern Combat 2 Black Pegasus - Czyli Modern Warfare.

 

Ale na szczęście te kopie im wychodzą i gra się bardzo przyjemnie i ta grafika w Backstab...

Link to post
Share on other sites

Mixtape, oj biedaku jakbyś zobaczył ile świetnych gier wychodzi na iOS to tą swoją galaktyczną porażkę wypieprzyłbyś na ulicę :).

Napiszę tylko tyle, że już nie wiem na co kase w app store wydawać.

Listy gier nie będę Ci wypisywać bo przecież masz internet i sam możesz sobie zobaczyć gry dostępne w app store.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zostawcie tych blacharzy i xbotów szkoda słów gryzie ich że dostali po dupsku przez takie gry jak God of War3 Killzone i Uncharted2 graficznie i teraz pieklą się zażarcie że PS3 jest porażką KNOTY jedne :cry:ŻENADA!

 

 

przecież ja mam ps3 i te wszystkie tytuły koleś więc jak jadę po ps3 to wiem po czym jadę i dlaczego a że tobie mama kupiła tylko ps3 bo miałeś dobre oceny na świadectwie gimnazjalnym i na nic innego cie nie stać to musisz bronić swego nie ?

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...