Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Do playstation 3 ma te zarzuty: droższa, gwarancja, droższe gry, PSN network, konieczny monitor HDCP, brak gearsów :cry: , brak możliwości instalacji gry, mniej wytrzymałe nośniki blu-ray

 

zalety: mniejsze zużycie prądu od X, Killzone, GoW, GT5, InFamous, LittleBigPlanet, pad do bijatyk lepszy, paleta Full RGB,

Link to post
Share on other sites

brak możliwości instalacji gry, mniej wytrzymałe nośniki blu-ray

O ile mnie moje PS3 nie oszukuje to instaluję na dysku prawie wszystkie gry.

Ja nie wnikam co Ty robisz z płytkami, ale ja swoje szanuje i na żadnej od ponad pół roku nie pojawiła się ani jedna ryska.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

O ile mnie moje PS3 nie oszukuje to instaluję na dysku prawie wszystkie gry.

 

 

To nie to samo, na PS3 instalujesz tylko pewną część plików jednak gra cały czas doczytuje z blueraya a na Xsie CAŁA gra jest zrzucana na HDD.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A kto by chciał ruszać ten szajs! Pozytywna reakcja na X-szrota :rotfl:

 

http://www.youtube.com/watch?v=dtWurY7wtpc

 

Jak chcesz to ja ci mogę znaleźć film gdzie w dniu premiery Ps3 koleś ją kupił i rozwalił na oczach śliniącego się tłumu stojącego w kolejkach po konsole...

 

// A co mi tam masz:

http://www.youtube.com/watch?v=sWnfZQ7h6ck

Edytowane przez Mate_
Link to post
Share on other sites

To nie to samo, na PS3 instalujesz tylko pewną część plików jednak gra cały czas doczytuje z blueraya a na Xsie CAŁA gra jest zrzucana na HDD.

 

Rzeczywiście, masz rację : )

Nie mam xboxa to nie wiem, ale z tego co czytam np na lensoftruth to w tabeli często widzę:

L.A. Noire:

Xbox 360 HD Install: Optional

Mortal Kombat:

Xbox 360 HD Install: Optional

Portal 2:

Xbox 360 HD Install: Optional

 

Czyli jak chcesz to możesz zainstalować grę na dysku, tak? Wtedy szybciej się ładuje?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Czyli jak chcesz to możesz zainstalować grę na dysku, tak? Wtedy szybciej się ładuje?

 

Nie wiem czy można zainstalować całą. Generalnie to w większości gier jest OBOWIĄZKOWA instalacja części plików bo bez tego nie odpalisz gry, ale żeby całą zainstalować ? To umożliwia chyba tylko CustomFirmWare...

Link to post
Share on other sites

Można się zgadać, i stworzyć drużynę. Chociaż od razu zaznaczę, że dzisiaj pierwszy raz od ~2 miesięcy zagrałem w strzelankę, w kilka strzelanek: Uncharted 2, Uncharted 3 Demo, Killzone 2 oraz 3. W końcu muszę przejść te produkcje.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Bo jak wychodziła dwójka to nie było tak rozprzestrzenione piractwo na PS3, BA! w ogóle go chyba jeszcze nie było.

 

To raz a dwa... w PSX Extreme nawet bulletstorm dostał wyższą notę od KZ3 i moim zdaniem słusznie bo poza grafiką to nawet FEAR 3 podobał mi się bardziej niż KZ3.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Blokadą teraz jest, że nie da się grać w gry 3.60+ ale jak wyszedł JB to rozchodził się na allegro jak ciepłe bułeczki, więc wydaje mi się, że nadal sporo osób tego używa.

Link to post
Share on other sites

A moim zdaniem nie. Jednak fakt pozostaje faktem, że teraz każdy może odpalić pirata na PS3 co też wpływa na sprzedaż gier, która na notabene wcale nie słabnie pomimo faktu piracenia gier na konsole.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A kto się nie domaga? Chyba tylko Casuale...

 

A moim zdaniem nie.

 

http://ps3-hack.com.pl/ - 11746 zarejestrowanych użytkowników - zgadnij ilu z nich ma NIE przerobioną konsolę? A to tylko jedna witryna... Moim zdaniem skala zjawiska jest znacznie większa niż nam się wydaje.

 

uncharted 3

 

mapek do KZ3

 

Tak zauważyłem, że w tym temacie trzepiecie się nad dwoma grami cały czas. PS3 ma jeszcze jakieś inne dobre tytuły ? :D

Link to post
Share on other sites

Tak zauważyłem, że w tym temacie trzepiecie się nad dwoma grami cały czas. PS3 ma jeszcze jakieś inne dobre tytuły ?

uncharted dwa i killzone dwa

 

a co do bety uncharted 3 to włączyłem może na pól godziny i jakoś średnio mi się podoba, trzeba dosc duzo kul wpakowac by przeciwnik padl, chociaz moze potem dojda dopalacze ktore cos tu zmienia. grafika najwyzej na poziomie dwojki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...