Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

No chyba nie wierzysz w to co piszesz że widzisz przełom na piecu względem PS3 w BF3.

Wracając do zdjęć z BF3 co rzuciłeś strasznie nie obiektywnie strzelone fotki na PS3 tak nie fortunie wyszło w ruchu że rozmazany jest trochę obraz poczekajmy na dobre foty z PS3 w dobrej jakości wtedy będziemy podziwiać te twoje miażdżące różnice na pieca.

 

Niech się inni wypowiedzą ale tacy co nie mają nic wspólnego z konsolami i PC-tami do gier czy widzą przełom w grafice czy tylko stwierdzą trochę lepiej wygląda na piecu i taki finał będzie.<br><br> <br>

 

Ale co się dziwić że na piecu wygląda to nieco lepiej jak konsola ma 5 lat a wy porównujecie do wypasionych pieców takich jaki DICE miał na pokazie gry.

 

Jakieś nieporozumienie. :cry:

Edytowane przez kulig75
Link to post
Share on other sites

Źle mnie zrozumiałeś. Nie pisałem o rewolucji graficznej, ale o rewolucji na rynku gier komputerowych. Rewolucji mającej na celu polepszenie jakości wyświetlanego obrazu, a co za tym idzie wypięciu zadka na obecną generację konsol, i skupieniu się na high-endowych PC.

 

Rewolucja graficzna ma już miejsce, to nawet twierdzi DICE porównując wersję z konsoli do wersji PC. Cytat powyżej.

 

Oczywiście wersja na PC na górze. Przepaść, a to tylko skompresowany JPEG... i ujęcie w ruchu. Statycznie to będzie...

http://cdn.ps3site.pl/files/2011/06/2221.jpg

 

Dobre foto. Doskonale widać na nim, że BF3 to nie rewolucja a ewolucja. Wersja na PC faktycznie wygląda lepiej, ale PS3 daje radę. Myślałem, że będzie gorzej.

 

 

Wiecie co mi się marzy w PS4? Aby do nowego DualShocka dodali żyroskop. Raz na zawsze skończyłyby się problemy z graniem w FPSy na konsolach.

Link to post
Share on other sites

Adixxx i to konkretnie daje radę tutaj drugie ujęcie a nie to co Ujemny dał z PS3 akurat w ruchu gdzie z lekka rozmazał się obraz. Trzeba wziąć pod uwagę że wersji na PS3 słońce jest w innym położeniu gdzie jest bardziej oświetlony teren i dlatego wydaję się że ta ściana po lewej jest cała biała bez detali płaska tekstura.

Widać to też po rozwieszonym ubraniu na górze gdzie w wersji na PC prawie tego nie widać  może to mieć wpływ na ostateczne porównywanie dwóch takich samych ujęć.

 

http://cdn.ps3site.pl/files/2011/06/1119.jpg

 

Ujemny jakbyś coś takiego pokazał jako gameplay z gry na pieca to bym ci przyznał rację że jest przełom w grafice i widać miażdżącą przepaść.

 

Filmik w pierwszej minucie Final Fantasy Versus XIII

 

http://www.youtube.com/watch?v=YiIx9VJWSl8&hd=1

 

To byłby dopiero skok w jakości wyświetlania grafiki w grach.

 

My tu gadu gadu o BF3 a 22 czerwca będą dostępne nowe mapy do KILLZONE3 w multi mają być też z KZ2.

 

Prezentują się smakowicie ten sprzęt na prawdę pokazuje klasę do tej pory :o

 

http://www.youtube.com/watch?v=7x80scqDWAs&hd=1

Edytowane przez kulig75
Link to post
Share on other sites

Porównywać Killzone 3 do BF3 ? Hahahha :rotfl: Nie no dobre :D KZ3 nawet do Crysisa 2 nie startuje a co dopiero do Battlefield 3.

 

Mixtape ty to masz zwichrowany łeb już :wariat: podałem do wiadomości tylko że będą nowe mapy do KZ3 a ty wyjeżdżasz z BF3.

Tak to jest zazwyczaj jak komuś  dup*ko ściska.

Edytowane przez kulig75
Link to post
Share on other sites

kulig75, hahahah, dobre :D Mixtape ma już paranoje :wariat:

 

Tak swoją drogą, szkoda, że ta gra nie wyszła na PS3.

The Getaway było moją pierwszą grą na PS2.

http://www.youtube.com/watch?v=_-nZiW3vd4Q&feature=related

 

Pamiętam filmik z E3 z 2005 szkoda że nie wyszła ale na PS2 też w to grałem.

Jeszcze jeden był tytuł który przepadł Eight Days.

 

http://www.youtube.com/watch?v=r_wt12bpvOw&hd=1

 

A do mixtape nie mam słów już trzeba sobie darować po prostu.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Kurde jego mać, kupiłem Ninja Gaiden 2 - na pleja - wersja europejskajest OCENZUROWANA !!! Co za chłam !!! Na xsie nie było cenzury !!! Gdzie jest ten Wulfen co sie tak podniecal że wersja PS3 lepsza od Xa jest ???!!!!! Skandal !!!!

 

KZ3 nawet do Crysisa 2 nie startuje a co dopiero do Battlefield 3.

 

Przesadziłeś...

Link to post
Share on other sites

Brak słów powiadasz.... No no najpierw zaczniemy od tego, że to TY zmieniłeś wizerunek PS3 na tym portalu. To przez CIEBIE toczą się wojny pod newsami. Się potem dziwisz, że Ciebie wszyscy nienawidzą co do jednego. Każdy użytkownik widzący news pod PS3 i pona 350 komentarzy doskonale wie kto tą dyskusję zaczął. To przez Ciebie pececiarze jeszcze bardziej nienawidzą konsol. To przez CIEBIE ... Ach z resztą po co ja to piszę i tak nie zrozumiesz.

 

effendi360. Tak troszeczkę przesadziłem ale chciałem widzieć jak to jest być Kuligiem...

Link to post
Share on other sites

Wielki ZIEW... Mixtape ile będziesz się onanizował jeszcze nie masz co robić to albo ścianka :sciana: albo rozbierz się i ubrania po pilnuj.

 

Ujemny o co ci chodzi znów o jakieś teorie spiskowe :]

 

A blaszanych trzeba na ziemie sprowadzać od czasu do czasu żeby się nie czuli bezkarnie na tym portalu :Di farmazonów większych nie walili na temat konsol.

Link to post
Share on other sites

Radzę zapoznać się najpierw z definicją microstuteringu - nie ma on nic wspólnego z wysokim czy niskim framerate !

 

A ja radzę Ci się nie kompromitować. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to być wiedział jaka istnieje korelacja między microstutering-iem, a framerate. Żeby jeszcze bardziej cię zdenerwować dodam, że do płynnej gry wystarczy 30FPS. A i jeszcze jedno, Fraps nie mufi całej prawdy (w konfiguracjach M-GPU).

 

Brak słów powiadasz.... No no najpierw zaczniemy od tego, że to TY zmieniłeś wizerunek PS3 na tym portalu. To przez CIEBIE toczą się wojny pod newsami. Się potem dziwisz, że Ciebie wszyscy nienawidzą co do jednego. Każdy użytkownik widzący news pod PS3 i pona 350 komentarzy doskonale wie kto tą dyskusję zaczął. To przez Ciebie pececiarze jeszcze bardziej nienawidzą konsol. To przez CIEBIE ... Ach z resztą po co ja to piszę i tak nie zrozumiesz.

 

 

Matko, co za noob! Idź dziecko, nie kompromituj się.
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@Riva133

 

Nie będę komentował tych wypowiedzi. Zmęczyło mnie już uświadamianie co niektórych na tym portalu i tym bardziej nie mam sił na Ciebie. Jeszcze jedno. Następnym razem napisz nie: "że do płynnej gry wystarczy 30FPS" tylko że TOBIE

do gry wystarczy 30fps. Uprzedzając twoją odpowiedź, którą nie raz tu przeczytałem, że "ludzkie oko blablabla" podsyłam link: http://www.boallen.com/fps-compare.html jeżeli nie widzisz różnicy to radzę nabyć okulary lub zmienić te, które masz.

Link to post
Share on other sites

effendi360

 

Co innego kwadracik, co innego złożony obraz gry. Ja np. mario na DS'a w emulatorze widzę ewidentną różnicę między 40FPS a 60FPS.

Co innego w RE5. Tam jej nie uświadczam (40vs60). Gram zawsze na 30FPS, gdyż powyżej animacja jest "za szybka" i źle to wygląda.

Link to post
Share on other sites

Nie dopiero od 31,5 tak na prawdę. To magiczna wartość. Mam jeszcze przykład DIRT2. Choć tu idealną wartością byłoby 40FPS. Ale taką uzyskać jest bardzo trudno, wybieram 30FPS, które lepiej zgrywa się z 60Hz odświeżaniem monitora przy synchronizacji pionowej. Przy 60FPS i więcej (choć dalej różnicy nie ma już całkiem) ta gra dziczeje.

Edytowane przez Riva133
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...