Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

To mnie rozśmieszyłeś tym porównaniem. Nie dość, że gameplay z Crysisa 2 jest na PS3 to jeszcze taka badziewna jakość filmiku. Porównaj sobie wersję pecetową ze zmodowanym plikiem config.exe to Ci gały fanboyu wypadną. Se porównanie znalazł ;)

Link to post
Share on other sites

Przecież to forum o PlayStation 3, więc nie powinieneś się unosić na widok porównania obu produkcji na jednej, tej samej platformie. Jakość obu filmików stoi na zbliżonym, kiepskim poziomie.

 

Nie doceniasz, wręcz boisz się przyznać, że pod kilkoma względami Killzone 3 prezentuje się bardzo widowiskowo. Dla mnie, zasadniczo do moich oczu jest to produkt niegrywalny - bardzo szybko odczuwam swego rodzaju dyskomfort, nawet nie byłem wstanie doczłapać do końca dema -, przyzwyczajony jest do wysokiej rozdzielczości, oraz ostrego jak żyleta obrazu. Co nie zmienia faktu, że Guerrilla wydobyła ze staruszka pokaźną dawkę mocy.

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam ps3 i komputer stacjonarny pc wiec mogę się wypowiedzieć wszystkie gry które są na obydwie te platformy nieporównywalnie lepiej wygląda na pc bierze mnie obrzydzenie grając np w cal of duty cala seria kończąc na najnowszym black ops również bad campany 2 nfs hot pursuit 2 ,te gry wyglądają na ps3 tak jak bym na pc wlonczył ustawienia minimalne czyli dla mnie nie do przyjęcia po-prostu wygląda to brzydko zniechęca do grania [pomijam sterowanie padem ] pozatym gry na konsole są bardzo uproszczone [niektórzy uznają to za zaletę bo po co się wysilać i troche pomyśleć], dla mnie konsola ma sens w grach sportowych typu nba ,fifa,czy pro evo i inne i tu przyznaje wyższość nad pc.Zaznaczam że nie uwzględniałem gier takich jak u3 czy red ded redemption ,kilzon 3 bo one są tylko na platformę ps3.

Link to post
Share on other sites

Przecież to forum o PlayStation 3, więc nie powinieneś się unosić na widok porównania obu produkcji na jednej, tej samej platformie. Jakość obu filmików stoi na zbliżonym, kiepskim poziomie.

 

Nie doceniasz, wręcz boisz się przyznać, że pod kilkoma względami Killzone 3 prezentuje się bardzo widowiskowo. Dla mnie, zasadniczo do moich oczu jest to produkt niegrywalny - bardzo szybko odczuwam swego rodzaju dyskomfort, nawet nie byłem wstanie doczłapać do końca dema -, przyzwyczajony jest do wysokiej rozdzielczości, oraz ostrego jak żyleta obrazu. Co nie zmienia faktu, że Guerrilla wydobyła ze staruszka pokaźną dawkę mocy.

A czy ja powiedziałem, że Killzone 3 jest słaby ? Jest to gra dobra i tyle. Zagrasz i zapomnisz.
Link to post
Share on other sites

Ale to jest prawda. Ludzie odchodzą od PCtów bo gry dla niego się już wypalają i nużą. Powiedz mi ile można machać myszką na lewo i prawo? Ludzie będą chcieli czegoś nowego (Move, Kinect), interaktywności. Konsole i od pewnego czasu smartphone'y/tablety zeżrą w końcu praktycznie cały rynek gier pctowych.

To jest prawda, możesz przeczytać o tym gdziekolwiek zechcesz.

 

Kiedyś na PC wychodziły prawdziwe perły. Było w co grać. To samo mogę w sumie powiedzieć o obecnych konsolach (chociaż w znacznie mniejszym stopniu), bo gry na PSXa to było coś niesamowitego.

 

Zobaczysz Mixtape, kolejna generacja konsol stworzy ogromną przepaść gdzie pcty już może nie dojdą do tego poziomu, ale za dwie generacje to już będzie praktycznie koniec PCtów jako platformy do gier.

 

Szczerze to ja tam zostaje przy swoim football manager 2011 :( nawet gdy grozi mi choroba o podłożonu nerwowym, o wskazaniach korzystania z tableta.

Link to post
Share on other sites

Ale to jest prawda. Ludzie odchodzą od PCtów bo gry dla niego się już wypalają i nużą. Powiedz mi ile można machać myszką na lewo i prawo? Ludzie będą chcieli czegoś nowego (Move, Kinect), interaktywności. Konsole i od pewnego czasu smartphone'y/tablety zeżrą w końcu praktycznie cały rynek gier pctowych.

To jest prawda, możesz przeczytać o tym gdziekolwiek zechcesz.

 

Kiedyś na PC wychodziły prawdziwe perły. Było w co grać. To samo mogę w sumie powiedzieć o obecnych konsolach (chociaż w znacznie mniejszym stopniu), bo gry na PSXa to było coś niesamowitego.

 

Zobaczysz Mixtape, kolejna generacja konsol stworzy ogromną przepaść gdzie pcty już może nie dojdą do tego poziomu, ale za dwie generacje to już będzie praktycznie koniec PCtów jako platformy do gier.

Na nowe konsole to my sobie jeszcze bardzo długo poczekamy :) . Dopiero jak obecne będą się słabo sprzedawać to wtedy Microsoft/Sony pomyśli żeby nową konsolę stworzyć a do tego czasu pecety będą mieć duuużo większą moc obliczeniową.
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś wierzy w takie bajki "konsole odejdą do lamusa" szkoda słów propagandowy artykuł i tyle 8-)

Nawet nie muszę pisać dlaczego tylko zacytuje kolesia który dobrze napisał.

 

"Porównanie wyparcia konsol przez onlive/faceshity/tablety do wyparcia automatów przez konsole jest bez sensu. Przede wszystkim dlatego, że automaty wymagały ruszenia tyłka, wydania kasy za każdą chwilę gry itd. OnLive będzie wymagało właśnie płacenia za czas grania (abonament miesięczny, którego nieprzedłużenie owocuje kasowaniem zapisanych stanów gry i wszystkich innych informacji), nie będzie różnić się pod względem wygody (chyba, że in minus - lagi itd.); Faceshity nie wymagają komentarza, a tablety jednak ograniczone są pod względem możliwości technicznych...."

 

:D

 

 

Uncharted3 multiplayer :)

http://www.youtube.com/watch?v=p4-Kqaz9pes&hd=1

Link to post
Share on other sites

Bajka jest taka że nie ma do tej pory ładniejszej gry od Uncharted2 Killzone3 i God of War3 na PS3.

 

Może to się zmieni w końcu nie dziwne konsola ma swoje lata 8-) tylko poczekajcie na nowego pleja 4 to taki smród będziecie mieć że głowa mała :) chyba mogę w tym miejscu więcej nie pisać bez komentarza...

 

:co:

 

I polecam zimny okład z blaszanego pudełka :(

Link to post
Share on other sites

Bajka jest taka że nie ma do tej pory ładniejszej gry od Uncharted2 Killzone3 i God of War3 na PS3.

 

Może to się zmieni w końcu nie dziwne konsola ma swoje lata 8-) tylko poczekajcie na nowego pleja 4 to taki smród będziecie mieć że głowa mała :) chyba mogę w tym miejscu więcej nie pisać bez komentarza...

 

:co:

 

I polecam zimny okład z blaszanego pudełka :)

Jezu ale ty jesteś durna pała. Konsole wyjdą najpóźniej za 3 góra 5 lat :( Jak ku*wa do ściany. Coraz więcej producentów wypowiada się, że konsole ograniczają ich plany na gry. Czasy świetności PS3 się skończyły czy tego durny fanboyu chcesz czy nie :)
Link to post
Share on other sites

Kolejne konsole wyjda pod koniec 2012 roku, tego jestem niemal pewien, a zapowiedź usłyszymy juz na E3 lub w Tokio w 2012 roku. (patrzę na sytuację, zastój, i co najważniejsze premiery handheldów - te już przechodza do lamusa - to samo z PS3 i xbox 360 będzie, niech tylko wyjdą ostatnie exy, np. gears of war 3 i goodbye blue sky

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś napisał, że nie ma ładniejszych gier jak gow3, killzone 3 i uncharted 2, to sory. Grałem we wszystkie i jedyne co mogę podziwiać to ogrom pracy włożony w te tytuły. Grafika jest bardzo urozmaicona, są fajne efekty, ale nawet do Crysis 1 dużo brakuje. Gow3 i unchareted 2 to gry które bez wątpienia mają wyższą grywalność niż wszystkie gry na pc które wyszły od czasów bioshocka 1 (jak dla mnie). Killzone 3 dopiero zaczynam, ale prędko nie skończe a dlaczego? Wyszedł nowy mortal kombat a wy się skupiacie na jakis nieistotnych różnicach między PS3 a Xboxem których przy zwykłym graniu i tak się nie zauważy a nowy mortal jest po prostu genialny. Żeby to wszystko przejść to na prawdę dużo czasu trzeba poświęcić i mam na myśli głównie challenge tower. Coś świetnego :) Ide grać a jak chcecie się skupiać na badaniu różnic w obrazku polecam Matlaba. Ładujecie obrazy do macierzy, dajecie xor i Voilà :D

Link to post
Share on other sites

a tak nawiasem co byście doradzili ps3, xbox 360, czy pc (okolo 3500zł) [nie chodzi mi o granie przez neta.... na konsolach która była by lepsza do hmm zaproszenia znajomych i pogrania?]

Ja bym Ci doradził sprecyzowanie swoich wymagań.

Najlepiej jak popatrzysz na exy ze wszystkich platform. Na tej podstawie dokonaj wyboru.

 

Grafika jest bardzo urozmaicona, są fajne efekty, ale nawet do Crysis 1 dużo brakuje.

Chyba żartujesz :)

Link to post
Share on other sites

Chyba żartujesz :)

Głupio wyszło, ale ostatnio gram na ps3 podłączonym do monitora 27 przez hdmi, a kompa przez DVI, różnice widać jak na dłoni ta sama odległosć a jednak grafika na PC ma to coś. Nie moja wina, że większość widziała crysisa tylko na screenach, albo w jakis leciwych detalach. Radzio 5870 lighting OC, mod który ma kilka KB i otrzymuje grafikę która jest do dzisiaj moim zdaniem najlepsza. Wiadomo niektóre miejsca są wykonane lepiej, inne gorzej, ale jednak czuć moc cry engine 2. tu przykład:
jeżeli nieprofesjonalni użytkownicy potrafili taką mapę zrobić to programiści powinni się tylko wstydzić.
Link to post
Share on other sites

Wczoraj ukończyłem Warheada. Gra za******a, ale jeśli chodzi o oprawę graficzną to widać, że swoje lata już ma (zwłaszcza po teksturach).

 

Z modami to i tetris może ładnie wyglądać. Dla mnie się liczy to, co "fabryka dała".

Równie dobrze developerzy mogliby wypuszczać gry zrobione do połowy żeby społeczność mogła ją dokończyć.

Link to post
Share on other sites

@HeartHland93

przeczytaj sobie ten artykuł :cenzura:

http://www.gamezilla.pl/content/nie-bed ... 014-rokiem

 

a tak nawiasem co byście doradzili ps3, xbox 360, czy pc (okolo 3500zł) [nie chodzi mi o granie przez neta.... na konsolach która była by lepsza do hmm zaproszenia znajomych i pogrania?]

 

Artykuł ? Dyrdymały jakiegoś pseudo dziennikarza , ciekaw jestem z jakiego źródła takie informacje wyczytał...

 

A co do twojego pytanie se7endays to myślę że na twoim miejscu kupiłbym PC z silnym procesorem i ramem za jakieś 1800 zł , dokupiłbym Xboxa 360 lub PSP. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...