Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

No to masz jakiś problem dałem wyżej recenzje a KZ3 przeszedłem w 7 godzin 8-) a 4 godziny można między bajki wsadzić a było to na poziomie żołnierz czyli normal.

 

I znów ostrzeżenie dostałem ale się uwzieli na mnie tutaj he juz czwarte :)

 

Żeby nie było tego nie widać dostałem prywatną wiadomość 8-)

Link to post
Share on other sites

Ja z takimi bugami się jeszcze nie spotkałem pomimo iż przechodzę grę już 2'gi raz. Jeżeli klimatem KZ3 przebija C2 to ja jestem szejkiem z Libii :) . Recenzanci dali właśnie ogromnego plusa za design i różnorodność lokacji i przede wszystkim klimat. Średnie ocen też są wyższe. Ze sztuczną inteligencją zgodzę się z Tobą ale tylko w przypadku ludzi C.E.L.L. Kosmici naprawdę potrafią zatruć nam krew ;)

Link to post
Share on other sites

w crysisie masz tylko NY rozniacy sie tylko pora dnia, w killzonie masz walke z MLAWR, wysypisko, snieg, helganska dzungle czy walke w kosmosie.

Ja z takimi bugami się jeszcze nie spotkałem pomimo iż przechodzę grę już 2'gi raz.

mowisz o tym? http://i55.tinypic.com/2uibqco.gif

to nie jest zaden bug tylko nieżywi przeciwnicy nie reagua na strzaly tak samo zreszta jak w c1.

 

Link to post
Share on other sites

A niby po co mają reagować na strzały ? Moim zdaniem bzdurny pomysł. Co do różnorodności lokacji. Nie tylko NY (a niby co takiego można jeszcze pokazać w NY ?) ale i sporo innych lokacji. Mi się to bardzo spodobało. Grałem trochę w KZ3 i jakoś nie czułem tego klimatu. Crysis 2 jest po prostu lepszy. Sam nie spodziewałem się takiej jakości jakości gry. Gra po prostu miażdży. KZ3 też zrobił niezłe wrażenie ale to co pokazał Crysis 2 zmiażdżyło wszystko co do tej pory wyszło.

 

 

EDIT:

Link to post
Share on other sites

A niby po co mają reagować na strzały ? Moim zdaniem bzdurny pomysł.

Nie przesadzaj z tym crysisem, mamy 2011 rok a w grze która miała być najlepsza graficznie(gdzie szału nie zrobiła) nie ma dość prostej rzeczy. Już nawet stary FarCry to miał. A to że nie można strzelać do ludzi zakażonych to już całkiem tragedia
Link to post
Share on other sites

Tak zmiażdżyło jak Shift2 miał zmiażdżyć Gran Turismo5 :lol:

 

Ja wiem żebyś chciał żeby było inaczej 8-) następnym tytułem będzie Uncharted3 kiedy tylko wyjdzie po Crysis'e2 zostanie tylko sucha nitka i wszyscy zapomną o tytule.

 

Nowe informacje z U3

Nathan Drake bardzo dużo czasu spędzi na eksploracji największej piaszczystej pustyni na świecie, czyli Ar-Rab al-Chali, położonej na terytorium Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Omanu, Jemenu i Arabii Saudyjskiej.

Piasek na pustyni będzie nie tylko statycznym tłem dla poczynań Drake'a, a dynamicznie rozwijającym się i zmieniającym otoczenie motywem w Drake's Deception (uwaga, będzie można też wpaść do dziury!).

 

Drake oraz Sullivan poszukiwać będą zaginionego miasta Irem, które zasłynęło z ogromnej ilości świątyń wspartych na złotych lub też pozłacanych kolumnach.

Nie wszystkie miejscówki będą suche i piaszczyste, albowiem podczas przygody zawędrujemy do takich miejsc na świecie, jak chociażby znany wszystkim fanom konsol i oklepany do bólu Londyn, lub też pewna świątynia położona w samym sercu dżungli.

 

Potwierdzono sekcje jeżdżone! Oznacza to, że Drake będzie poruszał się na motocyklu.

Zaimplementowany zostanie nowy system walki wręcz. Tym razem Drake będzie mógł nie tylko skopać przeciwnika na kwaśne jabłko, ale także chwycić leżącą na stole butelkę i zdzielić nią oponenta prosto w głowę. Reszta także ulegnie zmianom. Najwięcej czasu i energii producenci chcą przeznaczyć na zaoferowanie graczom fenomenalnych możliwości w aspekcie skradania się.

 

http://www.youtube.com/watch?v=chvPM_91I6o&hd=1

 

Ten tytuł bez wątpienia pozamiata wszystko w tym roku ;)

Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak siku robili w tych kombinezonach. Pewnie jak kolarze. :lol:

 

Ja wiem żebyś chciał żeby było inaczej następnym tytułem będzie Uncharted3 kiedy tylko wyjdzie po Crysis'e2 zostanie tylko sucha nitka i wszyscy zapomną o tytule.

Zwłaszcza, że to gra z konsoli z rozdzielczością mojego kalkulatora. Crysis 1 wygląda moim zdaniem lepiej od 2, ale jak w 2 ustawiłem sobie rozdzielczość HD, to zrobiła się lekka kupa, a i tak powinno to wyglądać lepiej niż na konsoli. Wniosek z tego taki, że nawet potencjalnie ładne gry na konsolach wyglądają po prostu kiepsko.

Link to post
Share on other sites

Jak dla ciebie KZ3 U2 God of War3 Heavy Rain wszystkie exy z PS3 wyglądają kiepsko to ja nie mam pytań :lol:

 

Swój komentarz tylko na pośmiewisko wystawiłeś ;)

Wyżej rzuciłem recenzje KZ3 i ktoś tam bardzo dobrze napisał

 

"Nie wiem jakim cudem z tej konsoli udało się wycisnąć więcej, niż z dopasionego PeCeta i jasne, gra śmiga "zaledwie" w 720p, ale co z tego, kiedy nawet Crysis w Full HD nie jest w stanie tej pozycji dorównać pod względem graficznego artyzmu i szczegółowości oprawy"

 

I tak jest z każdym exem na PS3 i co ci po tych rozdzielczościach :rotfl:

Link to post
Share on other sites

I tak jest z każdym exem na PS3 i co ci po tych rozdzielczościach ;)

Recenzja pewnie z fanboyowskiej strony bo nikt nie pisze takich cudów o grafice w KZ3. A jak wyjdzie UC3 to my będziemy mieć Battlefield 3 i Crysisa z DX11 :lol:

 

/regulamin, 2-j

Link to post
Share on other sites
(...) przestań siać propagandę że GT5 to gra na poziomie zero.
Możesz się ze mną nie zgadzać. Prawo forum. Jednak "cytuj" słowa w kontekście jakim zostały one napisane.
Zasadniczo na licencjach i wyzwaniach specjalnych skupiłem całą moją uwagę... A-Spect' date=' czy B-Spect są po prostu dla mnie niegrywalne, miodność zero.[/quote']
Link to post
Share on other sites

ale wy jesteście małe dzieci :lol: nie macie co robić w wolnym czasie, tylko twórczo kłócić się o te ... żałosne walki o prym w naj... grafice ? Ja tam ostatnio grywam w footbal manager 2011 i wisi mi grafika, zresztą czasu nie mam - zwłaszcza na takie pierdoły. Ogarnijcie się więc i dyskutujcie na temat gier, a nie o swoich charakterkach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...