Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

po 3) mimo, ze nie gralem w GT5, a bardzo lubilem ta serie, to moge powiedziec, ze dzwieki sa mizerne i chyba nawet gluchy staruszek ktory stal za blisko armaty podczas wojny nie dalby 4ki.

To polecam zagrać w GT5 i porównać to do TDU2 (gdzie dźwięki samochodów się powtarzają :] ). Dźwięk w GT5 względem poprzedniczki jest o niebo lepszy.

 

W przypadku gdy strona audio gry dalej Ci się nie podoba to powinieneś obwiniać tylko i wyłącznie słabe głośniki (bo zapewne takie masz).

Link to post
Share on other sites

Razem: 32.5/35

Adixxx popraw proszę błąd w swoich wyliczeniach. Maksymalna nota 35 pkt liczona jest z 7 kategorii. Ty natomiast dodając MP zwiększyłeś liczbę kategorii, a co za tym idzie maksymalną wartość pkt do 40.
Link to post
Share on other sites

Tory w Gran Turismo 5 są wykonane w sposób nieatrakcyjny (czytać: są szpetne)

lol

jak takie tokio czy londyn sa szpetne to ja nie wiem w jakiej grze tory sa ladne.

laguna seca, trial mountain, deep forest i moze jeszcze jakis tor wygladaja biednie ale reszta torow wykonana jest dobrze a niektore na najwyzszym poziomie.

Link to post
Share on other sites

hyhyhy widzę, że ludzie się łapią na nienaturalnie głośne wozy i latający kask.

 

Prawda jest taka, że nie ma lepszego racera od GT5. Shifta nie można porównać do produkcji Polyphony bo to dwie zupełnie inne gry.

Konkurencją dla GT5 będzie (mam nadzieję) Forza Motorsport 4.

Liczę, że nowa Forza zniszczy Gran Turismo i panowie z Polyphony w końcu wezmą się do roboty przy następnej części.

Jakby nie było GT5 to świetna gra, ale spodziewałem się trochę więcej.

Link to post
Share on other sites

A ja uwielbiam teksty mixtape i oceny ujemnego :evil:

Ujemny z tymi ocenami dla GT5 to żeś chyba z choinki się urwał :o

 

Adixxx nie ma co dyskutować sami dobrze wiedzą że jak na razie nie ma lepszego recera i trzeba się z tym pogodzić 8-) jak widać co nie którzy nie mogą znieść tego mają sami problem i tyle.

 

I co Shift2 miał zmiażdżyć podobno GT5 i jakoś nie miażdży gdzie są ci krzykacze co tak dumnie pisali swoje farmazony jak to Shift2 zdepcze GT5 :lol:

Link to post
Share on other sites

A ja uwielbiam teksty mixtape i oceny ujemnego :evil:

Ujemny z tymi ocenami dla GT5 to żeś chyba z choinki się urwał :o

 

Adixxx nie ma co dyskutować sami dobrze wiedzą że jak na razie nie ma lepszego recera i trzeba się z tym pogodzić 8-) jak widać co nie którzy nie mogą znieść tego mają sami problem i tyle.

 

I co Shift2 miał zmiażdżyć podobno GT5 i jakoś nie miażdży gdzie są ci krzykacze co tak dumnie pisali swoje farmazony jak to Shift2 zdepcze GT5 :lol:

Depcze na każdym kroku GT5 prócz ilości samochodów.

 

EDIT: Ujemny dobrze mówi. Na GOL'u S2 ma 0.8 wyższą notę od GT5 ( dla porównania GT5 - 8,2 SHIFT 2 - 9.0 )

 

więc kulig zalicza kolejnego FAIL'a

Link to post
Share on other sites

Konkurencją dla Shifta jest Grid, a dla Gran Turismo Forza i KONIEC tematu.

Wg opinii recenzentów - Gamestats.com są adresy stron - konkurencją dla Gran Turismo 5 jest Shift 2. A, zasadniczo powinienem napisać konkurencją dla Shift 2 jest Gran Turismo 5.
Link to post
Share on other sites

Sprzedaż hardware'u w Japonii (od 28 marca do 3 kwietnia)

 

- PSP - 57,379

- Nintendo 3DS - 42,979

- PlayStation 3 - 27,453

- Wii - 10,249

- Nintendo DSi LL - 9,706

- Nintendo DSi - 9,566

- PlayStation 2 - 1,996

- Xbox 360 - 1,789

- PSP go - 696

- Nintendo DS Lite - 629

 

ps: Ujemny który masz level w gt5?

Link to post
Share on other sites

ps: Ujemny który masz level w gt5?

Od początku lutego nie gram już w Gran Turismo 5. Produkt zainstalowałem ponownie tydzień temu jedynie na potrzeby porównania do Shift 2. Trudno mi powiedzieć na jakim poziom skończyłem zabawę, na pewno ostatnim wyścigiem w jakim wywalczyłem złoto było ostatnie wyzwanie Loeba. Zasadniczo na licencjach i wyzwaniach specjalnych skupiłem całą moją uwagę... A-Spect, czy B-Spect są po prostu dla mnie niegrywalne, miodność zero.
Link to post
Share on other sites

Miodność zero bez komentarza.....

 

Ujemny to wez sprzedaj grę i bierz się za arcadowe ścigałki napakowane bajerami i przestań pisać farmazony że GT to słaba nudna gra na poziomie zerowym :rudolph:

 

Taki Shift to do pięt nie dorasta serii Gran Turismo 8-)

 

Koniec tematu.

 

edit/ zlamanie 2 punktow w regulaminie! 2 - d & j. cytowanie wiadomosci ktora jest ostatnia oraz pisanie post pod postem jest zabronione.

 

Tak jak stara śpiewka Crysis2 na konsole jest najładniejszą grą KPINA 8-)

Chyba wszyscy zapomnieli o KZ3.

 

A tu już porządna recenzja

 

CYTAT:

To nie tylko najlepiej wyglądająca gra na maszynę Sony, ale najlepiej wyglądająca gra w ogóle! Owszem, Uncharted 2, to wciąż pierwsza liga, Heavy Rain potrafiło skopać dupsko, Crysis i Crysis Warhead prezentowały się momentami genialne, Gearsy, God of War III, Starcraft II - wszystko fachowe gry, ale Killzone 3 je wyraźnie przewyższa. Nie wiem jakim cudem z tej konsoli udało się wycisnąć więcej, niż z dopasionego PeCeta i jasne, gra śmiga "zaledwie" w 720p, ale co z tego, kiedy nawet Crysis w Full HD nie jest w stanie tej pozycji dorównać pod względem graficznego artyzmu i szczegółowości oprawy. Możecie mi nie wierzyć, ale tak po prostu jest, choć kto wie, może sequel od Cryteka podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej, niemniej nawet jeśli, to stanie się to co najwyżej na PC, bo na konsolach gra ta prezentuje się w stosunku do zapowiedzi słabo - nawet na oficjalnych zwiastunach autorom nie udało się ukryć pojawiających się znikąd obiektów i podmienianych tekstur, zaś woda, to jakaś totalna porażka i cofnięcie się do poprzedniego wieku - na jednym z filmików wodospad był płaską, animowaną teksturą.

 

Także KZ3 jak na razie najładniejszym fps'em na rynku a w listopadzie będziemy mieli nowego następce Uncharted3.

 

Dziękuje nawet nie ma o czym dyskutować dalej :cenzura:

Link to post
Share on other sites

Zgodzę się z jednym. Need for Speed: Shift - o tej grze napisałeś - nie jest tak dobrą produkcją jak Gran Turismo 5. Jednak powyższa debata toczyła się na tema Shift 2: Unleashed. Jeden numerek więcej, i od tak Gran Turismo 5 stracił prymat (statystyki nie kłamią - więcej na http://www.gamestats.com).

 

Zastanawiam się ile lat potrzebował będzie Kazunori Yamauchi na stworzenie lepszego produktu? Zdąży przed premierą PlayStation 5?

Link to post
Share on other sites

Tak jasne napisałem o jakimś jeszcze gorszym starszym shifcie jeżeli jest temat GTvsShift to wiadomo że mowa o nowych tytułach 8-) przestań robić z siebie takiego nie ogarniętego człowieka bo wiadomo że napisałeś to specjalnie i nie oszukasz nikogo 8-)

 

Nie musisz się już tak produkować bo to bez sensu tak jak ci napisałem sprzedaj grę i przestań siać propagandę że GT5 to gra na poziomie ZERO.

 

Koniec tematu.

 

Chciałeś dwójkę zobaczyć to masz Shift2 nie dorasta do pięt serii GT

Link to post
Share on other sites

Także KZ3 jak na razie najładniejszym fps'em na rynku a w listopadzie będziemy mieli nowego następce Uncharted3.

 

Dziękuje nawet nie ma o czym dyskutować dalej :cenzura:

True, true...

Killzone 3 zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Zgodzę się z tym, że to najładniejsza gra w historii. Żadne Crysisy nie są tak efekciarskie jak Killzone.

 

Co do GT5. Wszyscy wiemy, że jedyną konkurencją dla tej produkcji może być Forza 4.

Link to post
Share on other sites

Akurat Crysis 2 przebija Killzone 3 na wylot :) . Jedynie co ma ciuteńkę gorsze to fabuła. Reszta po prostu reeewelacja :) W killzone 3 pograsz sobie 3-5 godzin a w Crysisa 2 7-9 godzin ;) (o ile się nie mylę bo po graniu non stop przez cały dzień miałem zaledwie 60% skończonej gry :D )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...