Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

tak patrze na porownania i poza rozdzielczoscia to na xboxie wcale lepiej nie jest, wlasciewie to wersja na ps3 chyba nieco bardziej przypomina te z pc.

tak czy siak obie wygladaja paskudnie :D zobaczymy jak bedzie wygladalo na singlu.

Link to post
Share on other sites

Może w singlu będzie oki ale to co zobaczyłem w tym demie to porażka.

Ściągnij demo to zobaczysz :D wszystko zlane brzydkimi poszarpanymi teksturami okraszone paskudnym mdłym oświetleniem szkoda pisać to trzeba zobaczyć.

 

Crytek twierdził że grafa będzie wypalała oczy i właściciele PS3 osrają się z wrażenia na plecy jak włączą grę i zmiażdżą wszystkie dostępne tytuły na konsoli.

Jak to tak zostanie to Crytek tylko się ośmieszy i będzie ZONK ;)

 

Czekamy na premierę 8-)

Link to post
Share on other sites

No ale co wy się dziwicie. PS3 jest słabe i tyle. Nie mówię tu o samej mocy procesora. Mają w pupie wykładanie kasy by na PS3 gra wyglądała najlepiej. Crytek to nie studio Sony co sypnie sianem

Blaszany wyjazd z tego działu. Popatrz PS3 jest takie słabe a ma miażdżącego Killzone 3.
Link to post
Share on other sites

No ale co wy się dziwicie. PS3 jest słabe i tyle. Nie mówię tu o samej mocy procesora. Mają w pupie wykładanie kasy by na PS3 gra wyglądała najlepiej. Crytek to nie studio Sony co sypnie sianem

Blaszany wyjazd z tego działu. Popatrz PS3 jest takie słabe a ma miażdżącego Killzone 3.

Killzone3 miażdży i będzie miażdżył :D

 

 

A Panowie z Cryteka niech zbierają swoje zabawki i do świata blaszanych pudełek spadają nie potrzebujemy partaczy na konsole Sony 8-)

Link to post
Share on other sites

ConsoleFan mnie tam KZ3 nie zmiażdżył ale widzę że nie można mieć własnego zdania. Nie napisałem że PS3 ma słabą moc i że Killzone 3 jest kiepskie. Chodzi o to że PS3 jest kiepskie do programowania i tyle. Ciebie to pewnie sam napis sony podnieca ale to już twoja osobista tragedia

Link to post
Share on other sites

Obecna generacja konsol to jest jedna wielka pomyłka, jak można wypuścić na rynek tak wadliwy sprzęt! Ps3 ylod, X360 rrod szału można dostać kto by tam na grafikę patrzył jak za 2,5tyś jest czarny ekran i czerwone/żółte światełko.

Link to post
Share on other sites

miałem xboxa i nic się z nim nie działo, mam ps3 i też żadnych problemów. Za to moją najbardziej awaryjną "konsolą" jest windows :D

Mogli by zrobić w windows 8 jakiś game mode zoptymalizowany pod kątem gier bez zbędnych procesów systemowych stratowany od razu z zaawansowanych opcji rozruchu [;

Link to post
Share on other sites

Mogli by zrobić w windows 8 jakiś game mode zoptymalizowany pod kątem gier bez zbędnych procesów systemowych stratowany od razu z zaawansowanych opcji rozruchu [;

Pewnie, że mogli by zrobić, ale nie zrobią. Przecież trzeba od czasu do czasu bebechy wymienić, a takie rozwiązanie nieco uszczupliłoby portfela nvidi czy amd. Kto to wie, może kiedyś zobaczymy open System pod gry, ale też mało prawdopodobne aby Microshit wypuścił część rynku spod macek.

Link to post
Share on other sites

ConsoleFan mnie tam KZ3 nie zmiażdżył ale widzę że nie można mieć własnego zdania. Nie napisałem że PS3 ma słabą moc i że Killzone 3 jest kiepskie. Chodzi o to że PS3 jest kiepskie do programowania i tyle. Ciebie to pewnie sam napis sony podnieca ale to już twoja osobista tragedia

Nic mnie nie podnieca, ale napisałeś tamto tak niejasno że musiałem interweniować. Powiem ci więcej taki uncharted 2 uznawany za grę świata jest dla mnie przęciętniakiem nie ma to dobrej grafiki chyba że w cutscenkach :)
Link to post
Share on other sites

Jednym słowem z was : lol :D Gra świata... Dla takich no life'ów jak wy chyba...

Nie potrzebujemy twoich wywodów :) i nie chodzi o konsole bo na PC też nie za bardzo prezentuję się grafika w Crysis2 8-)

 

Killzone3 postawił wysoko poprzeczkę kto nie grał niech nie ogląda żeby sobie zabawy nie psuć.

Crytek ucz się od najlepszych :co: wystarczy jakikolwiek level zapodać wszystkie odpicowane jak należy.

 

 

I o to cały Crysis2 na PC Crytek chwalił się że z miażdży po drodze konkurencje :) gdzie ta miazga....

 

 

:)

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że KZ pokazuje trochę odmienną geografię, takiego dużego "szrotu" to za wiele wcześniej nie było w grach. Tylko CO TO ma wspólnego z jakością grafiki :)

Dizajn panie dizajn...

 

Dobranie oświetlenia ilość detali dokładność grafiki z wygładzaniem MLAA z jakością tekstur z masą efektów na ekranie i klimatem .

Grafika nie ma słabych stron wszystko ładnie podane na talerzu dopracowane dopasowane jak należy 8-)

 

 

Crytek uczymy się może jeszcze coś z tego wyjdzie :)

Link to post
Share on other sites

Wyszło szydło z woreczka :) no niestety jak się wypuszcza gniota to trzeba uciekać :)

 

Demo Crysis2 nie ma już na PS3 po prostu uciekli z tym niedorobionym syfem :co:

 

EA właśnie ogłosiło, że wersja demonstracyjna Crysis 2 na PS3 nie będzie dłużej dostępna na PSN.

 

"Dziękujemy za zainteresowanie Crysis 2 w wersji na PS3. Pomimo tego, że wielu graczy miało wspaniałą zabawę grając w to demo, jesteśmy świadomi tego, że pewna grupa osób doświadczała problemów z połączeniem do serwerów. Zidentyfikowaliśmy źródło problemu i zdecydowaliśmy się zamknąć demo na PS3, tak by upewnić się, że wszystkie problemy są rozwiązane w momencie premiery gry w następnym tygodniu. Naszym priorytetem jest uczynienie Crysis 2 doskonałym w dniu premiery".

Może to właśnie te doniesienia wydają się źródłem decyzji EA - bo wydawca nie chce tracić kolejnych pre-orderów?

 

No zobaczymy zobaczymy :)

Link to post
Share on other sites

Zobaczymy co powiesz jak zobaczysz C2 z DX11 ciołku :)

 

SW3 i Red Faction Armegedon będą robione pod PC więc olewanie konsol czas zacząć

Masz z tego jakieś pieniądze, tytuł marudy PC czy jak ? Bo właściwie to tyle czasu jestem na forum a jeszcze nie rozgryłem o co chodzi ? No chyba że tak okazujecie czułości z Wulfenem. :)

Kulig - wyluzuj już ztym killzone 3. :)

 

PS . A co to : Bete wam zamknęli Crysisa 2 ?

Link to post
Share on other sites

Akurat Crysis 2 zapowiada się na jedną z najlepszych gier roku 2011 a K3 jedynie na PS3 bo po za PS3 radzi sobie niekoniecznie dobrze. Gra oczywiście super i w ogóle ale szału jako tako nie ma. Póki co Crysis 1 nadal jest najładniejszą grą wszech czasów i jedynie Battlefield 3 może to zmienić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...