Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Adixxx:

 

Kontynuacje zazwyczaj nigdy nie trzymaja klasy pierwowzoru, polecam zagrac w jedynke Silent Hill'a ;)

 

p.s. popraw cytat bo jakos dziwnie to wyglada :)

 

 

 

killzone vel :):):) :

 

niestety telewizory mimo tego ze oferuja duzo wieksze przekatne ekranu charakteryzuja sie duzo wyzszym lagiem w porownaniu do monitorow przeznaczonych do pracy z pecetami (czytalem gdzies porownanie monitora komputerowego i telewizora Sony Bravia HX800 z pelnym wsparciem 3D). Poza tym jesli by wyswietlaly duzo lepszy obraz od monitorow to graficy by na nich pracowali :)

Link to post
Share on other sites

Zdaje sobie z tego sprawe :) Nie ma co oczekiwac cudow po komputerze ktory ma 4 lata na karku :tajniak: Chociaz wspomne ze ostatnio gralem w dead space 2 na pelnych detalach(oprocz AA i AF) i gralo sie bardzo komfortowo a framerate nie spadal ponizej 22 klatek na sekunde :)

I czego się bać na ekranie malutkiego monitora?

 

Klimat to masz jak siądziesz na fotelu, odpalisz konsole na co najmniej 40"TV i w miarę dobrym systemie audio 5.1 :)

Wtedy dopiero idzie narobić w gacie.

 

Mi się słabiutko grało na kompie w Dead Space, dopiero jak odpaliłem ją na konsoli to się zacząłem bać :)

I o to chodzi rozwalisz się na fotelu 3 m od 40-50 calowego TV i to się nazywa komfort i klimat do tego dobre audio 5.1 gdzie siedzisz w odpowiednich odległościach od kolumn tylnych i podłogowych bezcenne ;)

 

Jak można teraz grać na monitorach 19-22 calowych z nosem w ekranie do tego jakość monitorów dużo odbiega od telewizorów full HD z bardziej zaawansowaną elektroniką w środku 8-)

Nawet nie będę krył sam posiadam 40 calówkę sony bravia tak jak sprzęt audio z kolumnami Paradigm gdzie dzwiękowy wykop jest pożądany.

 

Piec jest dobry ale do pracy do przeglądania stron na takich monitorach 8-)

Absolutnie wychodzę z takiego samego założenia (przy podobnej konfiguracji :)).

 

Poszedłbym o krok dalej i pozbył się kompa na rzecz iPada, ale niestety używam też czasem PC do pracy...

 

 

Adixxx:

 

Kontynuacje zazwyczaj nigdy nie trzymaja klasy pierwowzoru, polecam zagrac w jedynke Silent Hill'a :)

 

p.s. popraw cytat bo jakos dziwnie to wyglada :)

 

Hah, zaliczyłem ją na PSXie ponad 10 lat temu :)

Link to post
Share on other sites

Hah, zaliczyłem ją na PSXie ponad 10 lat temu :)

no wiec chyba nie zaprzeczysz ze klimatem bije druga czesc :)

No nie zaprzeczę, gra była fantastyczna. Swoją drogą dwójka też była bardzo dobra. Grałem też trochę w trójkę i czwórkę, ale jakoś mnie nie zassały jak poprzedniczki.

Link to post
Share on other sites

To jest śmieszne, jak porównujecie grafikę ps3 z x360 to się pysznicie jaka to grafika na playstation jest wspaniała, a jak przychodzi do porównania z PC to bronicie się domniemanym komfortem, gdyż oczywiście pc się nie da podpiąć do TV. Otóż zaskoczę was, da się. Na 52 calach z 2.5m doskonale mi się gra na PC, niestety konsola w tej odległości jest niegrywalna, nieważne czy killzone czy uncharted po prostu oczy wysiadają. Na PC jest dużo ładnych gier, np metro, two worlds 2, crysis, just cause 2 i w moim mniemaniu 1920x1080 jest największym argumentem, ale jest coś jeszcze i chyba to jest szczegółowość. Jedyna gra na ps3 jaką mam w full hd to ninja gaiden sigma i de facto grafika jest gorsza jak w większości gier 1280x720. Brak zmiany sterowania w niektórych grach też jest żenujący np RDR(chyba, że się mylę) gdzie celowanie i strzelanie na przekór wszystkim innym grą tego typu odbywa się L2 i R2 co jest dla mnie nie do obejścia. Gier dobrych też jak na lekarstwo poza kilkoma reszta to straszna cienizna. Spostrzeżenia oczywiście bardzo subiektywne, co nie zmienia faktu, że uncharted 2 to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza gra w jaką grałem. Ratchet & Clank ToD to też zdecydowana czołówka, a teraz rzeźnie w splatterhouse i uśmiech nie znika mi z twarzy. Na wyróżnienie zasługuje jeszcze jak dla mnie infamous, demons souls i killzone 2.

BTW

grałem chwile w Castlevania LoS i ku mojemu zdziwieniu prawy analog albo nie działał albo nie ma tam sterowania kamerą? Gra wyglada calkiem calkiem, ale bez sterowania kamerą to nie ma sensu grać.

Link to post
Share on other sites

Killzone 3 nie grałem, ale w uncharted 2 z bliska jest odczuwalny brak ostrości. Bolą oczy i tyle. Widać to nawet na 27 calowym monitorze, który mam bo jak TV jest zajęty to muszę na nim grać, i z miejsca w którym normalnie gram na kompie ~~90cm gra się bardzo nieprzyjemnie.

Link to post
Share on other sites

Killzone 3 nie grałem, ale w uncharted 2 z bliska jest odczuwalny brak ostrości. Bolą oczy i tyle. Widać to nawet na 27 calowym monitorze, który mam bo jak TV jest zajęty to muszę na nim grać, i z miejsca w którym normalnie gram na kompie ~~90cm gra się bardzo nieprzyjemnie.

Co do Uncharted 2 to przyznam ci rację, choć bardzo lubię konsolę to nie wiem czym jesteście podjarani w tym U2 na mnie grafika nie zrobiła wrażenia :D
Link to post
Share on other sites

Killzone 3 nie grałem, ale w uncharted 2 z bliska jest odczuwalny brak ostrości. Bolą oczy i tyle. Widać to nawet na 27 calowym monitorze, który mam bo jak TV jest zajęty to muszę na nim grać, i z miejsca w którym normalnie gram na kompie ~~90cm gra się bardzo nieprzyjemnie.

Co do Uncharted 2 to przyznam ci rację, choć bardzo lubię konsolę to nie wiem czym jesteście podjarani w tym U2 na mnie grafika nie zrobiła wrażenia :D
Ja nie mówiłem, że w U2 grafika robi wrażenie. Technicznie odstaje od takiego Crysis który jest grą otwartą i można iść wszędzie. Uncharted doceniam za to, że jest długi ma świetny klimat i bogate lokalizacje. No i opowieść niczego sobie. Przyznam, że jedynka wcale nie była dla mnie gorsza. Killzone 3 obiecałem sobie, że nie kupie po tym jak w dwójce się zdenerwowałem na RADEC... Cały magazynek ze snajperki headshotow i dalej na nogach, rozumiem, że poziom trudności musi być bo to ostatnia walka, ale lepiej to osiągnąć w bardziej wyszukany sposób. Jakby go dali w tym Exoskeletonie to by chociaż odrobinę realistyczniej było...
Link to post
Share on other sites

Killzone 3 obiecałem sobie, że nie kupie po tym jak w dwójce się zdenerwowałem na RADEC... Cały magazynek ze snajperki headshotow i dalej na nogach, rozumiem, że poziom trudności musi być bo to ostatnia walka, ale lepiej to osiągnąć w bardziej wyszukany sposób. Jakby go dali w tym Exoskeletonie to by chociaż odrobinę realistyczniej było...

Nawet nie wiesz jak znam ten ból :D aż padem chciałem rzucać jak ta sierota mnie zabijała, ostatecznie się wziąłem w garść i w 10min rozwaliłem dziada - nie wiem co bym wtedy zrobił gdyby mnie wtedy ubił. :D

 

Był to mój pierwszy FPS na konsoli grałem na normalnym poziomie bardzo ciężko mi się sterowało - i rozumiem blaszakowców którzy piszą że na padzie nie da się grać, też tak myślałem byłem PECETOWYM fanem :DAle da się dzisiaj oram na Multi zajmując przeważnie 1 Score w KZ3 a pecetowe fpsy odrzuciłem w kąt. Naprawdę warto kupić KZ3.

Link to post
Share on other sites

To też mój pierwszy FPS na konsole był, tyle, że ja jeszcze leciałem na trudnym. Większy wnerw miałem jak ATAC próbowałem iść górą. 4 razy potrafiłem go uderzyć ale później on rage łapał i kończyła się zabawa. Zobaczyłem na YT filmik jak go przejść no i chwyciło mnie zażenowanie.

BTW w killzone 3 też helgaści z wyrzutniami rakiet strzelają do nas z 2 metrów?:D

Link to post
Share on other sites

BTW w killzone 3 też helgaści z wyrzutniami rakiet strzelają do nas z 2 metrów?:D

KZ3 mam zaliczone, ale takiej sytuacji nie zauważyłem, oczywiście strzelają z tych rakiet ale jak już to z daleka.

 

Dodam jeszcze że KZ3 jest łatwiejsze nie dlatego że umiem już grać padem, a dlatego że nie ma takiego czegoś właśnie jak ty sam Kontra ATAC czy świętej pamięci xD RADEC

Link to post
Share on other sites

 

BTW w killzone 3 też helgaści z wyrzutniami rakiet strzelają do nas z 2 metrów?:D

KZ3 mam zaliczone, ale takiej sytuacji nie zauważyłem, oczywiście strzelają z tych rakiet ale jak już to z daleka.

 

Dodam jeszcze że KZ3 jest łatwiejsze nie dlatego że umiem już grać padem, a dlatego że nie ma takiego czegoś właśnie jak ty sam Kontra ATAC czy świętej pamięci xD RADEC

No i z tego co wiem mogą nas reanimować co jest chyba najlepszą informacją.

Dobra nie spamujmy już bo to nie temat o killzone :D

Link to post
Share on other sites

KZ3 pokazał swoje ale największym masakratorem będzie Uncharted3 w tym roku.

3D będzie grafika w 2D zyskała więcej dla ND PS3 nie ma granic :D

 

"Podczas PAX East 2011 Naughty Dog pokazało nowy trailer przedstawiający głównego oponenta Nathana Drake'a, Katherine Marlowe. Podstarzała kobieta wydaje się być ciekawą alternatywą od zakazanych mord złoczyńców z poprzednich dwóch części gry. Oprócz tej zapowiedzi, Naughty Dog przygotowało panel dyskusyjny, z którego do sieci przebiło się ciekawe stwierdzenie dotyczące "momentów" z Uncharted 2. Zapadające w pamięć sceny z wydanej w 2009 roku gry zdaniem programistów są niczym, a dosłownie tłumacząc "wyglądają jak dziecięca zabawa" przy tym, co zobaczymy w trzeciej odsłonie. Jeżeli ostra strzelanina w zawalającym się budynku to nic ciekawego, to ja naprawdę nie mam pojęcia, czym deweloper chce zaskoczyć w Drake’s Deception. Już "dwójka" była epicka, aż boję się pomyśleć co będziemy wyrabiać w skórze Nathana w trzeciej części, zwłaszcza, że zdaniem programistów nie ma dla nich czegoś takiego jak granice PlayStation 3"

 

http://farm6.static.flickr.com/5057/5508559379_4589852000_o.jpg

http://farm6.static.flickr.com/5136/5509157762_d1ef0c02a4_o.jpg

Link to post
Share on other sites

KZ3 pokazał swoje ale największym masakratorem będzie Uncharted3 w tym roku.

3D będzie grafika w 2D zyskała więcej dla ND PS3 nie ma granic :D

 

"Podczas PAX East 2011 Naughty Dog pokazało nowy trailer przedstawiający głównego oponenta Nathana Drake'a, Katherine Marlowe. Podstarzała kobieta wydaje się być ciekawą alternatywą od zakazanych mord złoczyńców z poprzednich dwóch części gry. Oprócz tej zapowiedzi, Naughty Dog przygotowało panel dyskusyjny, z którego do sieci przebiło się ciekawe stwierdzenie dotyczące "momentów" z Uncharted 2. Zapadające w pamięć sceny z wydanej w 2009 roku gry zdaniem programistów są niczym, a dosłownie tłumacząc "wyglądają jak dziecięca zabawa" przy tym, co zobaczymy w trzeciej odsłonie. Jeżeli ostra strzelanina w zawalającym się budynku to nic ciekawego, to ja naprawdę nie mam pojęcia, czym deweloper chce zaskoczyć w Drake’s Deception. Już "dwójka" była epicka, aż boję się pomyśleć co będziemy wyrabiać w skórze Nathana w trzeciej części, zwłaszcza, że zdaniem programistów nie ma dla nich czegoś takiego jak granice PlayStation 3"

 

http://farm6.static.flickr.com/5057/5508559379_4589852000_o.jpg

http://farm6.static.flickr.com/5136/5509157762_d1ef0c02a4_o.jpg

 

Wygląda niesamowicie :D

Będę przy kasie to kupie U1&2

Link to post
Share on other sites

KZ3 pokazał swoje ale największym masakratorem będzie Uncharted3 w tym roku.

 

Jak znowu będzie takie żałosne wygładzanie jak w U2 to masakratorem nadal zostanie KZ3.

O to bym się nie martwił w Uncharted3 zastosują wygładzanie MLAA jak ma to miejsce w KZ3 i będzie tak jak lubisz :D

Nie no jasne KZ3 masakruje najładniejszy fps na rynku 8-)

 

Jak widać

 

Dizajn kopie zadek 8-)

http://img39.imageshack.us/img39/6796/002uvk.jpg

Link to post
Share on other sites

W killzone ucieszyłbym się jakby zrobili chociaż minimalne zarządzanie ekwipunkiem w sensie przed każdą misją można kupić wybraną broń, granaty no i zachować broń np z poprzedniej misji. Straszny mnie żal ścisnął jak zabrali mi tą elektryczną zabawkę co ciska piorunami i miała infinity ammo :o

Co do uncharted 3 to beznadziejna data premiery bo 10 dni później TES V wychodzi i stanę przed wyborem 15 godzin gry czy 150... Tak tak przejście obliviona z dodatkami i kilkoma modami ponad 200 godzin mi zajęło, a tutaj wystarczy, że dadzą więcej itemów i potworów na mapie i tyle godzin co napisałem bezproblemowo się pogra byle poziom trudności był wysoki.

BTW gral ktoś bo tak przeglądałem jaką grę mogę wziąć na target i takie coś mnie przekonuje:

nowa za 6 dyszek akurat na zapchanie czasu przed LA noire i nowym MK :wariat:

Link to post
Share on other sites

Ktoś już ograł Crysis'a2 na PS3 bo ja tak oprawa najgorsza jaka mogła wyjść nawet gorzej jest od xboxowej wersji.

Panowie z Crytek'a radzę szkolenie u ND i GG 8-)

Wstyd Panowie a tyle obiecywali co oni nie zrobią cieniasy... nawet nie mogli sobie poradzić z 6 letnim Cell'em. :wariat::)

 

Na razie to demo zobaczymy pełną wersję ale chyba nie ma co się łudzić KZ3 zmiażdży to coś we wszystkie strony świata :P

Byłem z lekka w szoku jak odpaliłem to cudo świata jakie nam za serwowało Crytek to już pierwsze gry na PS3 wyglądały ciekawiej.

Jeden z przykładów wystarczy zbliżyć się do jakikolwiek obiektów jedno wielkie masło maślane i chyba w rozdzielczości 800x600 gra zrobiona a o jakichkolwiek fajnych efektach można zapomnieć :o

 

Pikseloza jednym słowem dziękujemy Crytek :wariat:

 

Nie wiem ja wam się z podoba bo dla mnie to jakaś wizualna ściema "grafika kołkiem ciosana"

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze nie gralem ale tez slyszalem ze podobno na ps3 wyglada slabo.

Wychodzi na to ze crytek caly czas nas wszystkich oklamywal. Najpierw mowili ze na ps3 chodzi lepiej niz na xboxie, potem mowili o braku zadnych roznic a teraz wersja na ps3 okazuje sie najgorsza w subhd, 20fpsach ze srednia grafika.

Link to post
Share on other sites

Odpaliłem te demo... porażka :| 20fps jak nic..

a prima aprilis dopiero 1 kwietnia :|

Tragedia.... oświetlenie tak paskudne że dawno takiego nie widziałem i wszystko rozmazane że zlewa się w jedną papkę :wariat: cały dizajn i klimat o kant du*y potłuc :o gorzej nie można było tego z pitolić .

 

Jak dla mnie to jakaś ściema roku na PS3 "Plastic Fantastic"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...