Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Battlefield 3 na PS3

 

"Nie spoczniemy dopóki nie osiągniemy zadowalających i równych jakościowo wersji na obu konsolach. Jednak to PlayStation 3 będzie posiadać pierwszeństwo, gdyż zamierzamy uwolnić jej GPU i SPU" (SPU komórki Cell'a)

 

To możemy się spodziewać ładnego Battlefield'a3 na PS3 8-)

W końcu nie będzie konwersji z xklocka pożyjemy zobaczymy czy twórcy odwalą kawał dobrej roboty :wariat:

 

http://s.cdaction.pl/obrazki/battlefield-3-screen-03_4b70.jpg

Link to post
Share on other sites

http://www.ppe.pl/news-6317-MGS_Rising_ ... a_PS3.html

"Traktujemy wszystkie trzy wersje gry z jednakową troską, jednak pewne ograniczenia bywają frustrujące. Jedynie PlayStation 3, dzięki mocy obliczeniowej, pozwala nam na bezproblemowe tworzenie najlepszego możliwego doświadczenia. Więc to naturalne, że wersja na PlayStation 3 jest lepsza od dwóch pozostałych."

:D

Link to post
Share on other sites

http://www.ppe.pl/news-6317-MGS_Rising_najlepsze_na_PS3.html

"Traktujemy wszystkie trzy wersje gry z jednakową troską, jednak pewne ograniczenia bywają frustrujące. Jedynie PlayStation 3, dzięki mocy obliczeniowej, pozwala nam na bezproblemowe tworzenie najlepszego możliwego doświadczenia. Więc to naturalne, że wersja na PlayStation 3 jest lepsza od dwóch pozostałych."

:D

Wiadomo, ze PS3 pociagnie dluzej od Xboxa. Gdyby wszystkie gry multiplatformowe odpowiednio wykorzystywaly moc Cella to na Xboxa nigdy nie powstalaby ladniejsza gra.

Link to post
Share on other sites

http://www.ppe.pl/news-6317-MGS_Rising_najlepsze_na_PS3.html

"Traktujemy wszystkie trzy wersje gry z jednakową troską, jednak pewne ograniczenia bywają frustrujące. Jedynie PlayStation 3, dzięki mocy obliczeniowej, pozwala nam na bezproblemowe tworzenie najlepszego możliwego doświadczenia. Więc to naturalne, że wersja na PlayStation 3 jest lepsza od dwóch pozostałych."

;)

PS3 ma jeszcze trochę zapasu jeżeli wszyscy skupią się na tej platformie i wszystkie od teraz gry wyglądałyby jak GOW3 U2 KZ3 to ten sprzęt pociągnie spokojnie jeszcze dwa lata o gameplay mogę być spokojny wszystkie exy są świetne nie ma takiej opcji aby nie ukończyć gry.

Jedyny nie udany zakup to Far Cry 2 po paru godzinkach 8% gry odstawiłem tego gniota na półkę nuuuuda 8-)

 

Dla mnie 2012-2013 jest dobrym okresem na nową generację i niech tak pozostanie lepiej trochę poczekać i doświadczyć prawdziwego skoku w jakości gier i mieć pewność że kupi się nową generację a nie odgrzewanego kotleta :D

 

Piękny KZ3 :o

 

Crysis2 czekamy co pokażesz na PS3 bo do KZ3 trochę brakuje :)

Link to post
Share on other sites

Zabieraj się blaszany betonie jak nie masz nic konkretnego do napisania to wiesz gdzie moja stara ciągnie...

 

:)

spokojnie plastikowy chlebaku konsolowy :)

 

:)

 

 

Idź sobie lepiej pograć w Metro na PC...

 

...jak odpalisz

gram na swoim playstation zazwyczaj, no ale jak polecasz to sproboje... :)

Link to post
Share on other sites

 

Idź sobie lepiej pograć w Metro na PC...

 

...jak odpalisz

gram na swoim playstation zazwyczaj, no ale jak polecasz to sproboje... :)

W takim razie nie rozumiem w jakim celu jedziesz po Kuligu i Wulfenie :)

Link to post
Share on other sites

Zdaje sobie z tego sprawe :) Nie ma co oczekiwac cudow po komputerze ktory ma 4 lata na karku :tajniak: Chociaz wspomne ze ostatnio gralem w dead space 2 na pelnych detalach(oprocz AA i AF) i gralo sie bardzo komfortowo a framerate nie spadal ponizej 22 klatek na sekunde :)

Link to post
Share on other sites

Zdaje sobie z tego sprawe :) Nie ma co oczekiwac cudow po komputerze ktory ma 4 lata na karku :tajniak: Chociaz wspomne ze ostatnio gralem w dead space 2 na pelnych detalach(oprocz AA i AF) i gralo sie bardzo komfortowo a framerate nie spadal ponizej 22 klatek na sekunde :)

I czego się bać na ekranie malutkiego monitora?

 

Klimat to masz jak siądziesz na fotelu, odpalisz konsole na co najmniej 40"TV i w miarę dobrym systemie audio 5.1 :)

Wtedy dopiero idzie narobić w gacie.

 

Mi się słabiutko grało na kompie w Dead Space, dopiero jak odpaliłem ją na konsoli to się zacząłem bać :)

Link to post
Share on other sites

Diabełku dajesz :)

Killzonku dawac to najwyzej mozesz ty za stodolą jak doplacisz :)

 

:)

 

 

Adixx: komputer mam podlaczony do telewizora, 5.1 audio jest, dupal shock do kompa podpiety jest ale i tak wole grac na myszce :) I w zadnym momencie mnie ta gra nie przestraszyla, jedynie warstwa audio jak zwykle trzyma klase ;) Jedynka pod wzgledem klimatu zaszczucia rządzi, nie raz nie dwa wydygalem przy niej :oops:

Link to post
Share on other sites

 

Adixx: komputer mam podlaczony do telewizora, 5.1 audio jest, dupal shock do kompa podpiety jest ale i tak wole grac na myszce :) I w zadnym momencie mnie ta gra nie przestraszyla, jedynie warstwa audio jak zwykle trzyma klase :) Jedynka pod wzgledem klimatu zaszczucia rządzi, nie raz nie dwa wydygalem przy niej :oops:

Wczoraj obejrzałem Dead Space: Downfall i jakoś tak narobiło mi apetytu na grę :)

Nie przeszedłem całej jedynki, ale pamiętam, że nawet Silent Hill 2 nie trzymał tak w napięciu.

 

W Dead Space najlepiej się gra ze znajomymi, wtedy można się wspólnie bać :)

Link to post
Share on other sites

Zdaje sobie z tego sprawe :) Nie ma co oczekiwac cudow po komputerze ktory ma 4 lata na karku :tajniak: Chociaz wspomne ze ostatnio gralem w dead space 2 na pelnych detalach(oprocz AA i AF) i gralo sie bardzo komfortowo a framerate nie spadal ponizej 22 klatek na sekunde :)

I czego się bać na ekranie malutkiego monitora?

 

Klimat to masz jak siądziesz na fotelu, odpalisz konsole na co najmniej 40"TV i w miarę dobrym systemie audio 5.1 :)

Wtedy dopiero idzie narobić w gacie.

 

Mi się słabiutko grało na kompie w Dead Space, dopiero jak odpaliłem ją na konsoli to się zacząłem bać ;)

I o to chodzi rozwalisz się na fotelu 3 m od 40-50 calowego TV i to się nazywa komfort i klimat do tego dobre audio 5.1 gdzie siedzisz w odpowiednich odległościach od kolumn tylnych i podłogowych bezcenne :)

 

Jak można teraz grać na monitorach 19-22 calowych z nosem w ekranie do tego jakość monitorów dużo odbiega od telewizorów full HD z bardziej zaawansowaną elektroniką w środku 8-)

Nawet nie będę krył sam posiadam 40 calówkę sony bravia tak jak sprzęt audio z kolumnami Paradigm gdzie dzwiękowy wykop jest pożądany.

 

Piec jest dobry ale do pracy do przeglądania stron na takich monitorach 8-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...