Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

http://forums.windower.net/topic/11959-sixaxis-under-windows-with-bluetooth/

Mógłby ktoś kto ma sixaxisa to spróbować?

Bo ten padzik fajny, taniutki i bezprzewodowy. A też nie chciałbym sobie orać baterii przez ciągłe podłączenie pada do USB.

 

I mam kilka pytań jeżeli to już zadziała :zamykamy:

-Sixaxis działa?

-Triggery, gałki i analogowe przyciski(w PS2 kółko,trójkąt itd były analogowe, to tu chyba też :menda:) działają poprawnie, czyli dokładnie?

-Coś jeszcze ale zapomniałem... :)

Link to post
Share on other sites

Potrzebowałbym do Monitora LCD podłączyć PS3 za pomocą przewodu komponent . Natywna rozdz. 1650x1050 można taką rozdzielczość ustawić na wyjściu ps3 ? Niższe raczej odpadają ze względu na kiepską jakość skalowania.

Link to post
Share on other sites

Potrzebowałbym do Monitora LCD podłączyć PS3 za pomocą przewodu komponent . Natywna rozdz. 1650x1050 można taką rozdzielczość ustawić na wyjściu ps3 ? Niższe raczej odpadają ze względu na kiepską jakość skalowania.

nie da sie, tylko 720p

 

tak przy okazji

crysis 2 config z x360:

http://img689.imageshack.us/img689/4418/xboxzj.jpg

 

config z ps3:

http://img143.imageshack.us/img143/5714/ps3u.jpg

 

Zwróćcie uwagę na wodę, budynki w tle czy roślinność. Na razie beta wskazuje na to ze wersja na ps3 będzie ładniejsza :)

Link to post
Share on other sites
Wg ps3site.pl, a zasadniczo wg Nathana Camarillo obie wersje wyglądają identycznie. Porównując zrzuty ekranu musimy pamiętać o tym, że XBOX 360 wyświetla obraz w innym profilu niż PlayStation 3. Kolory na XBOX 360 są zdecydowanie ciemniejsze/mocniejsze, mniej naturalne.

Wersja na PlayStation 3 działa tak samo jak wersja na X360; 30 klatek na sekundę, 3D i tak dalej. Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego EA nie zdecydowało się na jej pokazanie. Byłbym więcej niż szczęśliwy, gdybym mógł to zrobić.

30 klatek na sekundę podczas rozgrywki wieloosobowej?
Link to post
Share on other sites

Potrzebowałbym do Monitora LCD podłączyć PS3 za pomocą przewodu komponent . Natywna rozdz. 1650x1050 można taką rozdzielczość ustawić na wyjściu ps3 ? Niższe raczej odpadają ze względu na kiepską jakość skalowania.

nie da sie, tylko 720p

 

tak przy okazji

crysis 2 config z x360:

http://img689.imageshack.us/img689/4418/xboxzj.jpg

 

config z ps3:

http://img143.imageshack.us/img143/5714/ps3u.jpg

 

Zwróćcie uwagę na wodę, budynki w tle czy roślinność. Na razie beta wskazuje na to ze wersja na ps3 będzie ładniejsza :P

PS3 ma większe możliwości i powinno być lepiej niech każdy zobaczy sobie exy na PS3 8-)

A oni pierniczą że będzie tak samo czyli gów.... postarali się na sprzęt sony i wygląda to tak że wersje robili tylko na PC i xboxa a potem ładnie pięknie porcik z xklocka na PS3.

 

:D

 

http://www.youtube.com/watch?v=0s_xhnM-2GU&hd=1

 

Recenzja 8-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=0OLnEhUfjWM&hd=1

 

:)

Link to post
Share on other sites

4 godziny grania z czego połowa to przerywniki filmowe, oklepane sekwencje, grafika najlepsza na konsoli PS3 czyli nie najlepsza na świecie. Czyli ogólnie kolejna po prostu dobra gra nie wybijająca z tlumu.

Diablo 2 też można przejść w 15 min, ale po co? Nikt na czas nie będzie w to grać.

Gra ma być przyjemna. Przeciętny gracz przejdzie ją w 6-7h czyli standard.

Graficznie to może nie jest Metro 2033, ale jak na konsole z 2006r to się należy twórcom szacun.

Ile wydałeś na swój sprzęt(Metro i tak Ci pewnie nie chodzi na max detalach)? Ja na konsole 950zł, gram komfortowo na 42" TV bez przycinek, bez steamów i bez denerwowania się.

 

Komp mi nie jest do niczego potrzebny, chyba, że do pracy i internetu. Gdyby nie praca z pewnością bym się go pozbył i kupił iPada.

Link to post
Share on other sites

U mnie Metro śmiga na maksymalnych 20-50FPS z DX11 :) . iPada ? Człowieku to ty chyba nie wiesz, że jest coś takiego jak Motorolla Xoom(dobrze piszę) i Galaxy Tab 2.

A ty chyba nie słyszałeś o czymś takim jak AppStore i iOS...

Link to post
Share on other sites

I sądzisz, że iOS jest lepszy od Androida. Był lepszy. Rok temu. Teraz android króluje i to bezpodstawnie. Jest znacznie wygodniejszy i co najważniejsze otwarty, znakomita obsługa, mnóstwo aplikacji do tego dochodzi jeszcze dość częste aktualizacje oprogramowania. Apple wydaje raz na pół roku jak dobrze pójdzie a do tego czasu wyjdą już 2 wersje androida. Sam mam SGS z andkiem 2.2.1 Darky's ROM 9.2 Extreme Edition. I jest to po prostu czysta rewelacja. Niedługo wychodzi andek 2.3 zmodowany przez Darky a wtedy to już będzie istna masakra iOS. AppStore też nie jest najlepszy bo Android Market też go prześciga. Epoka iPhone'a się powoli kończy Adixxx czy tego chcesz czy nie. Ludzie zaczynają dostrzegać coś więcej niż tylko Apple.

Link to post
Share on other sites

Ile wydałeś na swój sprzęt? Ja na konsole 950 zł, gram komfortowo na 42" TV bez przycinek, bez steamów i bez denerwowania się.

Ceny. Nie zaglądajmy inny użytkownikom do portfela, i nie twórzmy fałszywego obrazu rynku konsol. PlayStation 3 nie jest tanią w utrzymaniu konsolą.

 

Przycinki. Nawet w serii Killzone na PlayStation 3 zdarzają się momenty słabsze, plus urządzenie musi wziąć głęboki oddech, aby doczytać dalszą lokalizację.

 

Steam. Akurat tej platformy PlayStation może właścicielom komputerów stacjonarnych pozazdrościć. Promocje, promocje, i jeszcze raz promocje cenowe.

Link to post
Share on other sites

Hahah, zobaczymy czy dostaniesz oficjalnego 2.3 na tego szajsunga :D

Android na pewno nie jest wygodniejszy a tym bardziej szybszy od iOS. To, że jest otwarty to fajnie, jakby nie było ratuje to twój telefon.

Apple wydaje dość często aktualizacje, ale w przeciwieństwie do twojego samsunga urządzenie z iOS dostanie aktualizacje zaraz po jej wyjściu.

Jesteś w grubym błędzie, Android Market na pewno nie prześciga AppStore. Może kiedyś prześcignie, może nie. Epoka iPhone jeszcze długo się nie skończy czego dowodem są coraz to poważniejsze aplikacje i gry. Android pod tym względem niestety jeszcze raczkuje, ale mam nadzieje, że to się zmieni.

Dziwne, że iPhone 4 i iPad są już tyle na rynku a konkurencji jak nie było tak nie ma :)

 

Nie wmawiaj mi, że jest inaczej. Mam HTC Desire, miałem iPoda Touch 2G, a już niedługo w moje ręce trafi iPhone 4.

 

Steam. Akurat tej platformy PlayStation może właścicielom komputerów stacjonarnych pozazdrościć. Promocje, promocje, i jeszcze raz promocje cenowe.

Jak widzę grę na półce sklepowej z dopiskiem steam to od razu ją odkładam. To jest tak problematyczna platforma. Kiedyś ją lubiłem, ale pewnego razu zaczęły się problemy i do dnia dzisiejszego nie mogę się ich pozbyć.

Ten film najlepiej przedstawia piękno tej platformy.

http://www.youtube.com/watch?v=gHJ7Cfucyh0

Link to post
Share on other sites

(...) ale pewnego razu zaczęły się problemy i do dnia dzisiejszego nie mogę się ich pozbyć.

Rozwiń, jak możesz.

Dla przykładu: za każdym razem kiedy odpalałem cs:s ściągało mi aktualizacje. Podczas logowania do steam aktualizował sam siebie przez jakieś 10min, tak za każdym razem. Często bywało też, że nie mogłem grać online więc musiałem zresetować steama i znów pobieranie aktualizacji steama a potem csa :)

 

Już próbowałem rozwiązać ten problem, ale niestety nic z tego.

Link to post
Share on other sites

Dla przykładu: za każdym razem kiedy odpalałem cs:s ściągało mi aktualizacje. Podczas logowania do steam aktualizował sam siebie przez jakieś 10min, tak za każdym razem. Często bywało też, że nie mogłem grać online więc musiałem zresetować steama i znów pobieranie aktualizacji steama a potem csa :D

 

Już próbowałem rozwiązać ten problem, ale niestety nic z tego.

Ja też tak miałem :) , przytulcie mnie :D

Link to post
Share on other sites

Mam HTC Desire, miałem iPoda Touch 2G, a już niedługo w moje ręce trafi iPhone 4.

Chyba zartujesz, marna prowokacja.

A niby czemu?

HTC Desire to dosyć stary telefon, spokojnie można wyrwać taki za 1100zł. iPod Touch 2G to też staroć, sprzedałem bo jak mam mieć iphone'a to po co mi ipod?

 

Widzisz, Ty wywalasz forse na kompa a ja na telefony, proste.

Link to post
Share on other sites

Przez przypadek za malo w quote wrzucilem, chodzilo mi o cala wartosc merytoryczna wypowiedzi.

 

Sam mam HTC HD2.

 

Urzadzenia opierajace sie o Androida sa o wiele szybsze, Android Market wcale nie ustepuje App Store, a sam system jest przeznaczony dla bardziej zaawansowanego uzytkownika, a takze stabilniejszy, bardziej funkcjonalny, no i oczywiscie otwarty.

 

iOS to ciekawa zabawka dla kogos kto lubi gadzety i nie lubi grzebac w systemie.

Android dostarczy wrazen zarowno gadzeciarzom jak i osobom, ktore lubia modyfikowac wszystko co wpadnie w ich rece.

Link to post
Share on other sites

-Muzyka

-Gry

-Internet

 

Sam widzisz, że nie mam wyjścia, idealnym telefonem dla mnie jest iPhone. U mnie musi wszystko chodzić jak błyskawica, jak czasem widzę jak muli ten android to mam ochotę rzucić telefonem o ścianę. Mam nadzieje, że 2-rdzeniowe procki zauważalnie przyśpieszą ten system.

 

W systemie to czasem lubię sobie pogrzebać, przez 2 lata miałem Nokię n95 :D

 

Ale przyznasz mi rację, że na Androida brakuje aplikacji jak na iOS, przynajmniej mi.

Przykład:

Takich rzeczy nie znajdziesz na androida, a mi taka aplikacja i kontroler bardzo się przydadzą.

Zamiast targać cały case na małą imprezę biorę iPada i kontroler. Albo nawet na kiblu można sobie pomiksować :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...