Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Mam pytanie, czy pady od SONY są b.wygodne ? Czy dualshock z PS3 zadziała z PC ? Mam na myśli współpracę z sytemem XP oraz czy konieczny jest moduł Bluetooth czy da radę grać przez USB ? Albo przynajmniej pad od PS2 ? jeszcze się waham między podróbą xboxa 360 bo tani i dobry.

Link to post
Share on other sites

Sa bardzo wygodne :D

Dualshock nie zadziala z PC bez odpowiednich modyfikacji, trzeba podlaczac kablem, z tego co mi wiadomo przez BT nie smiga :menda:

 

Co do pada od PS2 to sa stosowne przejsciowki :]

 

Wez oryginalny pad X360 i bedziesz mial problem z glowy :P

Link to post
Share on other sites

Nie łakom się na podróby tanie które długo ci nie posłużą miałem taki od sony podróbę i szlak go trafił po 3 miesiącach.Polecam do PC przejsciówkę i pad orginalny od Sony PS2 są nie do zdarcia,ja co prawda mam dwa pady,jeden od ps2 drugi od psx i do dziś działa jak tralala dla tego bym nawet wybrał ten drugi i był by tańszy jesli ci nie zależy na wibracjach.

Link to post
Share on other sites

Jest to oryginalny pad

Przejrzyj inne aukcje sprzedającego. Czyżby sprzedawał podróbki przenośnych konsol? Kontrolery na pewno chińska tandetna kopia. Chociaż trudno po zdjęciu ocenić mi, czy tandetna. Za pewne po kilku miesiącach użytkowania akumulatorki zaczną zbyt często prosić o papu. Panie Andrzeju nie ryzykowałbym.

Dualshock nie zadziała z PC bez odpowiednich modyfikacji, trzeba podłączać kablem.

Taka konfiguracja jest niewskazana. Na każdym forum tematycznym ostrzegają przed używaniem kontrolera podłączonego do PC po przez kabel. Ciągłe doładowanie akumulatorów skraca ich żywotność.
Link to post
Share on other sites

Dzieciaki Hearthland93 i Ujemny a o ile zakład,że jest to orginalny pad jak i w ofercie sprzedającego nawet karty pamięci do ps2.Nie wiem czy posiadacie taką więdzę ale żółtki to tania siła robocza,jedz tam a też będziesz chandlował w tej cenie ;) znawcy od siedmiu boleści się znalazły.

 

Przed napisaniem czegoś czytajcie uważnie.

Link to post
Share on other sites

Iwses_

 

Mówiłem o swoim typie speedlinka ala xbox 360 nie o tym dual shocku od SONY z allegro.

http://allegro.pl/speedlink-game-pad-xe ... 85143.html

 

Czy ty musisz być takim natrętnym krętaczem w każdym dziale na tym forum ? Już pisałeś w konsole przenośne i jakoś przekonałeś mnie do swojej "wiedzy". ;)

A tak na marginesie, pisze się handlować.

 

PS. Ciekaw jestem co powie na zwrot dzieciak 40 letni ujemny :D

Link to post
Share on other sites

Hearthland93 przeczytaj raz jeszcze od początku i szukaj dziury w całym,bo szukasz pretekstu.

Czy ty musisz być takim natrętnym krętaczem w każdym dziale na tym forum ? Już pisałeś w konsole przenośne i jakoś przekonałeś mnie do swojej "wiedzy".

Zadam ci to samo pytanie jak mi odpowiesz na nie to uzyskasz odp.moją.A odnośnie wieku i rozumu to nie zawsze idzie w parze masz z tym problem?,to uspokój się już ok.Krętaczu ;)
Link to post
Share on other sites

Dzieciaki Hearthland93 i Ujemny a o ile zakład?

Milion, albo dwa, albo dwadzieścia. W końcu po dziesiątym, więc wypłata wpłynęła na konto.

PS. Ciekaw jestem co powie na zwrot dzieciak 40 letni ujemny ;)

Spokojnie, spokojnie jeszcze 30-stka przede mną.
Link to post
Share on other sites

Do kompa to polecam oryginalnego pada od Xboxa 360. Dlaczego? Bo jest wygodny i niektóre produkcje typu GTA4 nie tolerują innych padów. Nie polecam podróbek, miałem kilka razy styczność z takowymi i dosłownie sypały się w rękach.

 

Kupowałem kilka rzeczy na ebay'u wysyłanych z Hong-Kongu i zwykle paczka trafiała do mnie po tygodniu.

 

Na elektronikę cło jest zdjęte a VAT pobierają z paczek o wartości przekraczającej 150 Euro.

Link to post
Share on other sites

Do kompa to polecam oryginalnego pada od Xboxa 360. Dlaczego? Bo jest wygodny i niektóre produkcje typu GTA4 nie tolerują innych padów. Nie polecam podróbek, miałem kilka razy styczność z takowymi i dosłownie sypały się w rękach.

 

Kupowałem kilka rzeczy na ebay'u wysyłanych z Hong-Kongu i zwykle paczka trafiała do mnie po tygodniu.

 

Na elektronikę cło jest zdjęte a VAT pobierają z paczek o wartości przekraczającej 150 Euro.

No oczywiście masz całkowitą rację co do pada, ale ten speed link to niemal kopia pada xbox 360, a tańszy bo kosztuje 40-50 zł. Zaryzykuję, i napiszę jakąś opinię. ;)

Link to post
Share on other sites

Już pozamiatał polskim dubbingiem.

Pan Jarosław "dubbing beze mnie nie istnieje" Boberek potrafi zamiatać, zwłaszcza, że wszystko robi na tą samą, przesadnie pompatyczną nutę (chyba, że przeoczyłem jego mnie napompowane role). Chociaż... tak, tak... w roli Nathana Drake'a wypadł bardzo dobrze.

 

- Strzelaj!

- W co?!

- We wszystko!

 

Czuć klimat, czuć... :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...