Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Gość effendi360

Bo mnie to zaczyna wkurzać. Taki dragons dogma zbiera oceny 8/10 a ja to widział na obu konsolach. Przecie ta giera tak ścina, że ja sobie nie wyobrażam jak można w to łoić ?!! A oni mi chcą wcisnąć, że te archaiczne złomy są w stanie pociągnąć grafę jak na tych demach. Śmiech na sali ! Hahahhraararraaaa hehehe

Ja bardzo lubię grać na konsolach, ale jeśli decyzja miałaby należeć do mnie to obecna generacja powinna się skończyć co najmniej półtora roku temu.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mówisz o dwóch grach, które jako tako wyglądają, przez 5 lat (więcej już nawet chyba) obecności konsoli na rynku. Zagraj w każdą inną grę a nie w hiciora, w którego pompowano miliony i mi powiedz, że grafa nie wali po gałach.

 

Te dwa (trzy bo w sumie jeszcze kilzone) wyjątki, tylko potwierdzają regułę...

Link to post
Share on other sites

To jest wymaksowane Techdemo więc nijak ma się do realnej produkcji.

 

pomyliło ci się z karą. To zdjęcie nie jest z tech dema kara tylko z gry beyond: two souls która właśnie chodzi na silniku kary :)

tu masz trailer

 

gameplay z e3 (niestety nagrany kamera)

 

i kilka innych zdjec

http://h12.abload.de/img/beyond_screen_144c7en.jpghttp://h12.abload.de/img/beyond_screen_03o4u62.jpghttp://h12.abload.de/img/beyond_screen_07erumd.jpghttp://h12.abload.de/img/beyond_screen_05nl7rw.jpg

Edytowane przez Wulfen
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mówisz o dwóch grach, które jako tako wyglądają, przez 5 lat (więcej już nawet chyba) obecności konsoli na rynku. Zagraj w każdą inną grę a nie w hiciora, w którego pompowano miliony i mi powiedz, że grafa nie wali po gałach.

 

Te dwa (trzy bo w sumie jeszcze kilzone) wyjątki, tylko potwierdzają regułę...

 

Uncharted, God of War, Killzone, Heavy Rain, MGS4 to już dłuższa lista... ja nie jestem fanatykiem konsol, ale nie można tych gier bagatelizować :)
Link to post
Share on other sites

Ależ Next-Gen jest jak najbardziej potrzebny, bo obecne konsole to zakurzony archaizm. Co jednak nie zmienia faktu że kilka gier robi "ogień" i warto nawet za parę stówek kupić używanego "plejaka" tylko po to by je nadrobić :)

 

Ja nie pieprzę tu o żadnej potędze PS3, bo PPC G4 + 7600 GT to żadna potęga. U Nas PC'towców taki duet wywołuje raczej politowanie...

 

Btw. konsola się kurzy? Nie oglądasz filmów na BD? Ja tam oglądam :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Skończyłem, i co ? Konsola się kurzy od czasu zobaczenia przeze mnie napisów końcowych uncharted 3.

 

Mata tu newsa świeżego:

 

http://www.gamespot....ce-2010-6385351

 

Ale argument a Xszrotek ci się nie kurzy przypadkiem :D no tak jak może się kurzyć najlepsza konsola pod słońcem tyle exów ma że trudno ogarnąć wszystko w ciągu roku.

 

Ależ Next-Gen jest jak najbardziej potrzebny, bo obecne konsole to zakurzony archaizm. Co jednak nie zmienia faktu że kilka gier robi "ogień" i warto nawet za parę stówek kupić używanego "plejaka" tylko po to by je nadrobić :)

 

Ja nie pieprzę tu o żadnej potędze PS3, bo PPC G4 + 7600 GT to żadna potęga. U Nas PC'towców taki duet wywołuje raczej politowanie...

 

Btw. konsola się kurzy? Nie oglądasz filmów na BD? Ja tam oglądam :)

 

A ktoś piszę o potędze PS3? Nikt nie wali tekstów w stylu technologia z kosmosu i my nie patrzymy na cyferki jak to robią pc-towcy z których nic nie wynika.

 

Przy takich exach co konsola ma to rzeczywiście wywołuje uśmiech politowania ale u konsolowców :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Właśnie nadrobiłem God of War 3 oraz Uncharted 2 i 3, o ile po GoW 3 nie spodziewałem się niczego specjalnego ( grałem na PS2 w dwie pierwsze części, ot dobra mitologiczna sieka), dostałem to co poprzednio tyle, że ładniej - jestem zadowolony ;) . Jeżeli chodzi o Uncharted to ostatnio żadna gra nie sprawiła mi tyle frajdy, aż szkoda, że ukończyłem grę :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja tam lubie konsolki :D

jak zapuszcze od czasu do czasu Tekkena 6lub Soul Calibur 4 To ogien z du*y :D Niebawem Tekken Tag 2 i bedzie jazda :D

tak samo jakodpalam Forze czy Final fantasy czy metal gear solid toaz milo. Takich gier nie ma na pc

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość effendi360

Date: Possibly 2015? - September 29th 2012

Last week, the Vice President of Hardware Marketing for the PlayStation brand, John Koller, told news outlet GameSpot that the company plans to support the PlayStation 3 until 2015. While some may think this automatically means the PlayStation 4 will not see release until 2015, this is probably not the case. As Koller explains, the PlayStation 2 stayed active for years, even after the PlayStation 3 saw release. It makes sense for Sony to continue to support the PlayStation 3 since they do not alienate those Sony fans who won't upgrade ASAP to the PlayStation 4. However, chances are good that all of Sony's major franchises will make the jump to the PlayStation 4, leaving only the smaller developers and publishers to continue to support the PlayStation 3.

Link to post
Share on other sites

Jedni mówią, że ps4 zadebiutuje w grudniu 2013, inni mówią, że na początku 2014. Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna ps3, ale nie wiem czy warto to teraz zrobić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...