Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Za mało szczegółów. Najprościej: ponownie skonfiguruj połączenie z Internetem.

 

@effendi360 @Mixtape

90% fragów ubija sprzed "pyska", czyli w sytuacji, gdy przeciwnik jest na wprost strzelającego. Mapy z Call of Duty są małe, pełne prostych korytarzy, co w sposób znaczący wpływa na trudność rozgrywki. Liczy się szybkość wciśnięcia strzału, a nie szybkość zmiany położenia celownika. Gdy gracz musi wykonać ruch to jest on niepłynny [1:44]. Zamiast skosu, mamy górą/dół, i następnie lewo/prawo. W otwartych przestrzeniach [bad Company 2] zjadłbym go na śniadanie. Nawet nie zdążył by się obrócić.

 

Zarówno w Battlefield 3, oraz Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie blokada platformowa. Nie ze względów technologicznych. Po prostu, po tygodniu multiplayer na konsolach by umarł. Po tygodniu ciągłego lania nikt nie chciałby już grać z PeCetowcami.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Aaa i wszystko jasne! Dzięki!

 

Jasne że lepiej niepostrzeżenie latać po mapie z ACR (czy czymś takim) i tłumikiem i dokonywać szybkich derzeń na tyły wroga niż siedzieć w krzakach :menda:

 

Ale do tego musi być gra pokroju COD, czy KZ gdzie po prostu na luzie grają sobie obce osoby, które chcą sobie postrzelać, jak gdzieś pojawia się zorganizowany klan to zaraz psuje zabawę, zachowują się jakkby mieli wszystko wyćwiczone, zero spontanu, obstawiają kluczowe pkt i du*a, nie lubię tak.

 

 

Wiem, nie znam sie, nie umiem grać itp. więc oszczedzajcie czas i nie piszcie jaki ze mnie lamer czy noob czy co tak jeszcze.

Gram jak lubię (RAMBO style) i te wszystkie wytyczne dotyczące właściwej gry mam głęboko w ..... nosie.

Link to post
Share on other sites

Ileś tam lat temu kupiłem sobie HL2 w pakiecie z jedynką i innymi(a raczej teściowi) mój komp wtedy był za słaby na te gry, jego był w sam raz, więc dostał to ode mnie w prezencie, i grałem u niego :jupi:

 

W pudełku był też CS w jakiejś tam poprawionej wersji, a tam tylko obroń bombę, podłóż bombę itp. nuda panie, kompletnie nie podeszła mi ta gra.

Za to HL2 wciągnęła mnie na długie godziny.

Święta u teściów, wszyscy siedzą sobie na dole gadają, piją, jedzą, a ja w biurze przy kompie :rotfl: i HL2.

Pewnie nawet tego nie zauważali, wnuczką byli zajęci.

Edytowane przez wdehe
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Za to HL2 wciągnęła mnie na długie godziny.

Oj half life 2 to jest jak dla mnie najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała.

Pierwszy raz przechodziłem ją w UK na kompie, który kumpel przywiózł z polski bez obudowy.

Całość leżała na stole złożona do kupy bez obudowy. Odpalaliśmy go łącząc styki na płycie gł przy pomocy noża kuchennego.

To był HARDCORE :D

Link to post
Share on other sites

Kilkanaście lat temu, był fajny Alien - ten gdzie lokacje miały w większości czarne ściany - niby, że tak ciemno było :P , podbiłem kiedyś jasność na maksa, a tam nic, tekstury czarne jak smoła, zaczynało się wyjściem obcego z leża - samouczek, ciężko wtedy było ogarnąć sterowanie, skubaniec łaził po wszystkim.

 

Chodziło toto na słabym sprzęcie bez kłopotu i było trudne, ale i klimatyczne.

 

Najnowszego AVP skończyłem właśnie, badziew, nic dziwnego że można go teraz za grosze kupić. Obiecywałam sobie wiele po Predatorze a to się skończył zanim gra mnie wciągnęła (grałem na PC wersja ze staeam, ale padem :D ). Te same lokacje (3 razy pod rząd), klimat gdzieś prysł :( oby te Colonial Marines nie dostarczyło rozgrywki na parę godzin wypełnionej strzelanie do hord obcych (al'a Serious Sam) :/

Edytowane przez wdehe
Link to post
Share on other sites

:lol:

 

Nie jest tak źle, BF3 wygląda co prawda średnio - nie odstaje za bardzo ani na plus ani na minus od reszty, ale czego się spodziewać po firmie robiącej "wielo platformową" produkcje z nastawieniem na PC (czego nie ukrywali) i dobrze, niech pecetowcy też czasem dostaną coś specjalnie dla siebie :D

 

Same granie w multi (w betę) dużo przyjemniejsze niż np. w Resistance 3 (beta multi R3 to imo porażka).

 

Czy kupię BF3? Chyba nie, za dużo snajperów, tempo gry jakiś takie ciut wolniejsze od tego co mi pasuje, poza tym mnie najbardziej zawsze bawi tryb TDM niezobowiązująco rozgrywany niż dążenie do realizacji jakiś tam celów, wyjątkiem są operacje w KZ3 - ale tam dynamika gry jest zupełnie inna.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Konsole miałem odkąd pamiętam pegazus , dreamcast , ps1 , x360 teraz PS3 i poprę tych co twierdzą ze granie w fps na padzie to porażka ! Grałem sporo w BF1943 ale ta grafika i pad mnie rozbrajają to samo z Killzone 3 może i fajna ale po pierwszej planszy odstawiłem na półkę jedynie do czego nadają się konsole to do Nfs , Fify , Boksu i gier dla dzieci. Do BF , Cod Moh i tym podobne trzeba mieć kompa dobra myszkę spory monitor słuchawki na uszy i wtedy jest gra ;)

Edytowane przez RuLeR
Link to post
Share on other sites

Jakie jeszcze różnice są między najnowszymi konsolami Xbox 360 Slim 250 GB , a PSP 3 Slim ?

PSP 3 ma blu-ray , karte graficzną od nividi i 256mb pamieci. Natomiast Xbox 360 Slim nie posiada blue-ray ,ma karte graficzną już od ATI , 512mb pamięć ,oraz joystick i desing inny. Są jeszcze jakieś inne róznice między tymi konsolami oprócz ceny, firmy i grami którymi warto się kierowac przy zakupie konsoli?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

UNCHARTED 3 mam i z szczęśliwą michą GRAM :D

 

Mam takie pytanie do znafców PS3. Miałem kiedyś dawno temu konto PSN w uk i na to konto kupowałem jakieś gry. Za cholerę teraz nie pamiętam jakie to były gry ale dane konta znam. Jest taka opcja żebym sobie teraz liste tych gier ściągnął ?

 

Gram w Uncharted 3. Przeszedłem znaczną część gry i mogę powiedzieć tyle: w kwestii mojego gustu i patrząc z perspektywy ponad dwudziestoletniego obcowania z grami, jest to NAJLEPSZA GRA JAKĄ DO TEJ PORY BYŁO DANIE MI ZAGRAĆ. Nie tylko spełniła oczekiwania ale i poszła o wiele dalej w taki sposób, że całość, przechodzi się z zapartym tchem, szczęką na podłodze i gałami wlepionymi w ekran, co chwila wydając z siebie odgłosy zachwytu. Jest to też NAJLEPIEJ WYGLĄDAJĄCA GRA WSZECH CZASÓW i żaden pecetowy batlefield, crysis czy inne badziewie, nie dorasta do pięt Uncharted pod względem artystycznego kunsztu wykonania jaki prezentuje. Jeżeli masz PS3 i jeszcze nie masz U3 to biegnij natychmiast do sklepu po nią. Jeśli nie masz PS3 to pożycz od kogoś, ukradnij, nie wiem... zrób cokolwiek bo jeżeli masz czelność określać siebie mianem Gracza, to UNCHARTED 3 jest dla Ciebie pozycją obowiązkową.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...