Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Pierwsze parę miesięcy tak ale potem sytuacja znowu sytuacja się powtórzy. Ja nawet czekam na nowe konsole bo zastój graficzny jest znaczny. A zanim wyjdzie PS4 to PS3 musiałoby się beznadziejne sprzedawać. To samo w przypadku XBOX'a :D

Link to post
Share on other sites

Pierwsze parę miesięcy tak ale potem sytuacja znowu sytuacja się powtórzy. Ja nawet czekam na nowe konsole bo zastój graficzny jest znaczny. A zanim wyjdzie PS4 to PS3 musiałoby się beznadziejne sprzedawać. To samo w przypadku XBOX'a :rotfl:

Bo to konsole są winne lol. Człowieku proszę cię zmień gadkę bo to robi się już nudne, gdyby producentom gier opłacało się robić lepszą grafę na pc to by robili, a tak A) nie opłaca im się to, ponieważ odsetek sprzedanych gier na pc i tak jest mniejszy niż na konsole B) wiedzą(bądź domyślają się), że jakby wydawali killery graficzne to i tak by dużo nie zarobili, bo ilu graczy mogło by sobie pozwolić na odpalenie takiego tytułu(czyli też się nie opłaca). Po za tym jak chcesz ultra realistyczną grafę to wyjrzyj przez okno, a ja pozostanę przy grach które mimo iż nie są uber hiper piękne to dalej wciągają(obecnie męczę god of war collection, a mimo to jakoś mnie nie odrzuca 8-) ) :D
Link to post
Share on other sites

Pierwsze parę miesięcy tak ale potem sytuacja znowu sytuacja się powtórzy. Ja nawet czekam na nowe konsole bo zastój graficzny jest znaczny. A zanim wyjdzie PS4 to PS3 musiałoby się beznadziejne sprzedawać. To samo w przypadku XBOX'a :rotfl:

Parę miesięcy :) chyba ci się pomyliło mixtape chciałeś napisać parę lat 8-)

 

Uncharted4 czy Killzone4 na PS4 bez komentarza.... :)

 

Oj przepraszam a gdzie GT6 będziesz zdruzgotany na całej linii :D

 

News'y o PS4 takie ciekawostki czego można się spodziewać 8-)

 

http://ps4info.com/

Link to post
Share on other sites

Pierwsze parę miesięcy tak ale potem sytuacja znowu sytuacja się powtórzy. Ja nawet czekam na nowe konsole bo zastój graficzny jest znaczny. A zanim wyjdzie PS4 to PS3 musiałoby się beznadziejne sprzedawać. To samo w przypadku XBOX'a :D

CRYYYSIS!!!

nie nudzi ci sie tak trollowac?

Link to post
Share on other sites

Pierwsze parę miesięcy tak ale potem sytuacja znowu sytuacja się powtórzy. Ja nawet czekam na nowe konsole bo zastój graficzny jest znaczny. A zanim wyjdzie PS4 to PS3 musiałoby się beznadziejne sprzedawać. To samo w przypadku XBOX'a :D

CRYYYSIS!!!

nie nudzi ci sie tak trollowac?

A nie mam racji ?. Jak PS3 nadal będzie się tak sprzedawać jak do tej pory(czyli dość dobrze wręcz doskonale) to Sony nie będzie miało powodu konstruować kolejnej generacji. To samo w przypadku Xboxa'. Wyniki sprzedaży musiałyby naprawdę mocno zejść w dół, żeby chociaż MS i Sony kiwnęło palcem :)
Link to post
Share on other sites

W konsolach jest fajne to że jest na nie mnóstwo gier i są kilka lat na rynku vide ps2. Myślę że jeszcze 1-3 lata poczekam i kupie sobie Playstation 3. jak będzie chodzić tak po 600-700 zł :D

myślicie że SONY zrobi jeszcze slima PS3 ? Tak na przykład za rok ? czy coś, jest i tak spora, i ogólnie koszt produkcji mógłby się zmiejszyć , a i poprawili by zabezpiecznia antypirackie.

Link to post
Share on other sites

W konsolach jest fajne to że jest na nie mnóstwo gier i są kilka lat na rynku vide ps2. Myślę że jeszcze 1-3 lata poczekam i kupie sobie Playstation 3. jak będzie chodzić tak po 600-700 zł :D

myślicie że SONY zrobi jeszcze slima PS3 ? Tak na przykład za rok ? czy coś, jest i tak spora, i ogólnie koszt produkcji mógłby się zmiejszyć , a i poprawili by zabezpiecznia antypirackie.

LoL, przecież slim już od dawna jest na rynku o.O

Z zabezpieczeniami to nie mają już co robić bo ta konsola jest na tyle dobrze zabezpieczona, że dopiero od niedawna pojawiają się jailbreaki.

Co do ceny. Póki nie wyjdzie PS4 nawet nie masz co śnić o takiej cenie.

 

Za rok to ja myślę zacznie się ukazywanie wstępnych specyfikacji, a tak za 2 lata wejdzie nowa generacja.

Poprzednia generacja istniała 7 lat więc nowa przypada na 2013r.

Link to post
Share on other sites

W konsolach jest fajne to że jest na nie mnóstwo gier i są kilka lat na rynku vide ps2. Myślę że jeszcze 1-3 lata poczekam i kupie sobie Playstation 3. jak będzie chodzić tak po 600-700 zł ;)

myślicie że SONY zrobi jeszcze slima PS3 ? Tak na przykład za rok ? czy coś, jest i tak spora, i ogólnie koszt produkcji mógłby się zmiejszyć , a i poprawili by zabezpiecznia antypirackie.

LoL, przecież slim już od dawna jest na rynku o.O

Z zabezpieczeniami to nie mają już co robić bo ta konsola jest na tyle dobrze zabezpieczona, że dopiero od niedawna pojawiają się jailbreaki.

Co do ceny. Póki nie wyjdzie PS4 nawet nie masz co śnić o takiej cenie.

 

Za rok to ja myślę zacznie się ukazywanie wstępnych specyfikacji, a tak za 2 lata wejdzie nowa generacja.

Poprzednia generacja istniała 7 lat więc nowa przypada na 2013r.

Wiem że jest slim geniuszu, no ale i tak nie zrozumiesz. Slim to jest tylko w "" jak podkreśla SONY. Domyślam się że cena 600-700 zł za nówkę będzie po premierze PS4.

Link to post
Share on other sites

Bo to tylko "Slim" ciężkomyślący. ale masz rację, kolejnej rewizji nie będzie.

Stary, uważaj sobie bo nie jesteśmy kolegami i nie życzę sobie takich wyrażeń kierowanych w moją stronę.

Polecam Ci lepiej formułować swoje wypowiedzi bo skąd mogłem wiedzieć, że pisząc "slim" miałeś na myśli innego slima??

 

Sory za offtop.

Link to post
Share on other sites

No to gratuluję :D

 

Wulfen _

Czytałeś może zapowiedź Killzone 3 w PSX Extreme ? A może grałeś w jakieś demo ?

gralem w bete neistety tylko z botami, na multi mnie polaczyc nie chcialo, zeby tylko w pelnej wersji takich problemow z multi nie bylo. Niedlugo wychodzi tez demo na singla, dla psn+ juz jest.
Link to post
Share on other sites

Jest to orginalny Pad,wersje kolorystyczne sa tańsze (nie wszędzie) od tych standardowo (czarnych) i jest to dobra cena zważywszy,że pady do 3-ójki nie są tanie.Sony na rynku ma bardzo dużo podróbek ale ten pad jest ok.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, trzeba będzie się zaopatrzyć :]

Ale jest to przesyłka z Chin bodajże :D nie ma tam jakiś dodatkowych opłat (cło itp.)?

 

Przecież pisze ci wyraznie na aukcjii :

 

-79,90 zł za sztukę

 

-List polecony priorytetowy20,00 zł

 

Razem koszt jednego pada 99,9zł i tyle płacisz więc jakie cię interesują jeszcze opłaty :P jak chcesz to mogę ja je doliczyć :menda::)

 

Tylko jak faktycznie jest wysyłka z Hongkong, China to uprzedzają o 14 dniach roboczych to masz 3 tygodnie a znając,życie od żółtków będziesz czekał z miesiąc na pada głupiego:) polecał bym znalezć nie wiele droższego pada na miejscu w Polsce,chyba że ci się nie śpieszy.

 

 

http://allegro.pl/pad-ps3-sony-oryginal ... 11098.html

 

http://allegro.pl/pad-joypad-ps3-nowe-o ... 61114.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...