Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

A ja mam pytanie co do PS'a 3, jak to jest z multi? Trzeba płacić? Obecnie zbieram na PS'a, bo mam peceta, który nawet swat'a 4 nie uciągnie. Nie wiem tylko czy monitor szajsunga 2053BW styknie i czy da się dać dźwięk na głośniki m-j 3,5mm? Mam biedne 2.1 creative'a, no ale cóż... Już mam zebrane 300zł jeszcze tylko 1000 został :wariat:

Link to post
Share on other sites

Redakcja tvgry.pl miała okazje zagrać w Killzone 3. Zdaniem Lordareon oprawa wizualna uległa niewiele znaczącemu retuszowi. Nie ma rewolucji, jest tylko widoczny, nieszokujący progres.

 

Killzone 2 pomimo ciekawej fabuły, niezłej konstrukcji akcji odrzucił mnie tą rozmytą na wszelaki sposób oprawą wizualną. Niezwykle trudny do przegryzienia kawałek chleba dla każdego pecetowca. Zmiana dojścia sygnału i na ekranie ostry, jak żyleta obraz z Metro 2033, dwa kliknięcia, zmiana sygnału i rozmyty do granic absurdu Killzone 2. Oby w przypadku "Trójki" było inaczej. Chociaż czy to w ogóle możliwe?

 

Crysis 2 (PlayStation 3) nie ma jakikolwiek szanse w starciu z produktem Guerrilla (PlayStation 3). Niemcy tworzą grę na trzy platformy, Holendrzy tylko i wyłącznie na jedną. Crytek dopiero poznaje możliwości PlayStation 3, a Guerrilla już wyciska z konsoli ostatnie soki.

slim

Wynegocjuj za 900 zł.
Link to post
Share on other sites

Ja właśnie jadę kupić konsolę PS3 i moim zdaniem jedyną rozsądną decyzją jest kupno nowej... Jest cichsza, zużywa mniej prądu, ma kilkukrotnie większą przestrzeń dyskową, ma gwarancję itp, itd - same zalety. Warto dołożyć 200zł i kupić nową za 1100zł. Gdyby to była różnica 500zł, rozważałbym zakup używanej.

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie jadę kupić konsolę PS3 i moim zdaniem jedyną rozsądną decyzją jest kupno nowej... Jest cichsza, zużywa mniej prądu, ma kilkukrotnie większą przestrzeń dyskową, ma gwarancję itp, itd - same zalety. Warto dołożyć 200zł i kupić nową za 1100zł. Gdyby to była różnica 500zł, rozważałbym zakup używanej.

Zaraz, zaraz czyli PlayStation 3 Slim po trzech miesiącach używania zaczyna brzęczeć, zużywać więcej prądu, traci powierzchnie dyskową, oraz gwarancję?

Jeśli konsola jest w dobrym stanie, a nie przypuszczam, aby ktokolwiek wydawał 1200 zł na urządzenie którym będzie rzucał z balkonu, to nie ma się nad czym zastanawiać. Za 200 zł można zakupić God of War III plus Uncharted 2: Among Thieves, albo jedną premierę, albo kilka używanych gier. Ostatnio sam sprzedałem 6 gier po 50 zł każda. Fakt "trochę" straciłem, ale nie miałem co z plastikiem zrobić.

Link to post
Share on other sites

A ja mam ostatnio dosc znaczacy problem.

Mianowicie kupilem kilka dni temu nowy TV (Samsung UE46C7000) i po wlaczeniu sygnalu 1080p robi sie czarny ekran. Musze zmniejszac rozdzielczosc do 1080i zeby czarny ekran zniknal. Wie ktos jak to naprawic?

Stwórz temat-zapytanie na forum hdtvpolska.com.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...