Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Na Xboxie One nie jest za dobrze. Być może zostanie to poprawione - nie wiem. Jak ktoś ma mocnego PC i jest fanem AC to powinien być zadowolony. Moim zdaniem, jeżeli komuś nie odpowiadała poprzednia część, a podobała się druga to Unity może mu przypaść do gustu. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Mi się to podoba. Starają się czymś zaskoczyć - szkoda, że zostało to zaprezentowane wcześniej. Chciałbym przekonać się o takich anomaliach czasowych będąc w środku wykonywania misji. Zdziwiłbym się (oczywiście pozytywnie) nagle przenosząc się do Paryża pod okupacją hitlerowską :)


Wyciekło kilka screenshotów z finalnej wersji na PS4 (brak większych spoilerów). Gra wygląda tragicznie - blur, słabe tekstury, aliasing, okropny LOD. Czyli nie zmieniło się wiele względem tego, co widziałem na PGA na Xboxie One.

 

 

Link to post
Share on other sites

Dwa nowe filmiki z wersji na PS4 - brak większych spoilerów. 

Jednak stwierdzenie, że ilość ludzi na ulicach będzie ogromna nie było jedynie marketingową papką.

https://www.youtube.com/watch?v=mLUdllu5TvU


Kolejne 12 minut - misja poboczna (mało istotna, brak większych spoilerów), walka, parkour, żyjący Paryż.

Wersja: PS4

 

Wysoka jakość 

https://mega.co.nz/#!BwZxgDYK!PqZQf9dnHRdgGEE2M2N_bMZ0RKkTevwQRw9s-ufn1mAA

 

Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=KDzXsKtUrOc

 

JeUrx50.jpgmTfPVfW.jpgIDe3pjP.jpgvH3ZaUF.jpg

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szaty Ezia najładniejsze.. :D

 

Mam problem: Użyłem już mojego kodu przedsprzedaży i nie mogę wyjść z grupy pre-order, teraz jedyny sposób żeby odblokować wszystkie 4 nagrody jest taki, że do mojej grupy dołączą jeszcze 3 osoby posiadające kod z przedsprzedaży i ich użyją... pomoże ktoś? Do odblokowania fajne itemki i dodatkowa misja :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...