Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość effendi360

 

 

ale dla mnie seria Assassin's Creed

 

No właśnie ja mam tyle, że nie jestem wypalony bo mnie jakoś do poprzednich nie ciągnęło i dopiero trójkę ograłem naprawdę porządnie a tu już jestem wsiąknięty na maxa.


@BiG

 

Ile masz % ?


Generalnie patrzyłem ten multi też nie jest taki tragiczny jak się połapie o co chodzi. Jakaś chociaż odmiana. Marzy mi się pływanie po morzach i naparzanie z innymi graczami... może w następnej odsłonie ?

Link to post
Share on other sites

Ja mam zaliczone wszystkie części serii.

 

Ile godzin zajęło Wam przejście Black Flag? Przchodzicie tylko główną fabułę i misje poboczne, czy również zbieracie wszelkie skarby ze skrzyń, listy i inne rzeczy po mapie?

Edytowane przez radek0406
Link to post
Share on other sites

Jak ta gra działa? Dalej jest kiepski port z konsoli jak w III ? Pójdzie z I5 4570? Próbowałem na intel pentium dual core E6500  i gf GTX 460 i ledwo było 20fps...  żenada , żadna gra mi tak kiepsko nie działała. Wbrew pozorom grałem zacnie w Crysis 3 ale AC III i IV to wielkie rozczarowanie. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

 

zagrać w AC VI

 

Skąd masz AC VI ??? :o Dawaj !


@up

 

Sam strzał z boku to są specjalne kule, bez mierzenia. Mierzenie - walisz ze zwykłych unlimited. Polecam rozwinąć moździerz bo bez tego legendy nie rozwalisz. Ja już skasowałem dwie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...