Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Polecam Battleship bardzo wciągający filmik

Jak ktoś ma 11 lat to pewnie i tak.

 

Star Trek z 2009r. Takie średnie SF

Akurat nowy ST uważam za dość udany. Trochę żałuję, że nie zrobili kolejnego filmu z Picard'em, ale mogło być dużo gorzej.

Link to post
Share on other sites

Nie tak dawno temu obejrzałem wszystkie w HD. Wyglądają całkiem nieźle. Obecnie jestem na trzecim sezonie TOS, bo wstyd przyznać, ale jest to jedyna seria ST, której nie widziałem w całości.

Link to post
Share on other sites

jak ktoś ma 11 to pewnie tak ?

wątpię byś to oglądał w takim razie

StarTrek jako serial był kijowy oprócz StarTrek Enterprise który fakt faktem podobał mi się

jako seriale SF tu bezkompromisowo wygrywa StarGate SG1 / SGA / SGU + filmy StarGate The Ark of Truth czy np. Continuum

 

ale fakt StarGate może być dla niektórych za trudnym serialem/filmem :D

Link to post
Share on other sites

jak ktoś ma 11 to pewnie tak ? wątpię byś to oglądał w takim razie

Battleship ? Proszę Cię ! Toż to typowe badziewie z masą efektów i zero treści. Lubię czasem obejrzeć jakąś tandetę, tak dla odstresowania, ale ciężko mi sobie wyobrazić dorosłą osobę, której tak na serio podobałby się ten film. Pancernik z II W.Ś. .... w drobny mak super-hiper-turbo-wielkie statki kosmitów. Seems legit.

StarTrek jako serial był kijowy oprócz StarTrek Enterprise który fakt faktem podobał mi się

No popatrz, a zdania większości fanów są dokładnie odwrotne. Enterprise tragiczny nie był, ale był zdecydowanie za bardzo familijny, a S.Bakula (Archer) zebrał raczej kiepskie recenzje za swoją kreację.

a

le fakt StarGate może być dla niektórych za trudnym serialem/filmem

Jeśli drugoligowy serial SF z MacGyverem, oparty na nawet niezłym filmie uważasz za trudny, to nie oglądaj lepiej filmów Jarmusch'a, bo mógłbyś się zdziwić. Edytowane przez kubbak
Bez przekleństw proszę
Link to post
Share on other sites

hah twój brak umiejętności dedukcji mnie przeraża, napisałem że dla ciebie StarGate może być trudnym serialem gdyż go po prostu nie zrozumiesz, a przekręcasz moje słowa kierując je z powrotem na mnie ?

Pancernik z II WŚ Missuri to w pełni sprawny okręt wojenny oddany do muzeum a ci weterani co walczyli na tym okręcie właśnie byli ukazani w Battleship

mam wiele filmów na BluRay w przeciwieństwie np. do takich osób dla których piractwo to chleb powszedni ...

ale mniejsza o to

skoro Battleship uważasz za tandetę to podaj przykład dobrego filmu wg. ciebie ...

Link to post
Share on other sites

napisałem że dla ciebie StarGate może być trudnym serialem gdyż go po prostu nie zrozumiesz, a przekręcasz moje słowa kierując je z powrotem na mnie ?

Misiu, ile ty masz lat, bo wydaje mi się, że pełnoletni to raczej nie jesteś, więc daruj sobie pisanie do osoby pewnie z dwa razy od siebie starszej, że nie zrozumie serialu z MacGyverem. Jeśli uważasz, że BS to świetny film, to super, pewnie takie Transformersy są dla ciebie istnym arcydziełem.

 

Pancernik z II WŚ Missuri to w pełni sprawny okręt wojenny oddany do muzeum a ci weterani co walczyli na tym okręcie właśnie byli ukazani w Battleship

 

A więc uważasz, że aktorzy z filmu, to ludzie, którzy podczas wojny walczyli na pokładzie "Missouri" z Japończykami ? Cóż za przenikliwość Watsonie. Gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę nt militariów nie pisałbyś takich bzdur. Pancerniki zostały po raz ostatni użyte w 1991 podczas Pustynnej Burzy, a obecnie ŻADEN z nich nie nadaje się do rozruchu nie mówiąc już o sprawności bojowej.

 

 

mam wiele filmów na BluRay w przeciwieństwie np. do takich osób dla których piractwo to chleb powszedni ...

Jeśli kupujesz na BD tego typu filmy, to jedynie pogratulować dobrze wydanych pieniędzy.

 

skoro Battleship uważasz za tandetę to podaj przykład dobrego filmu wg. ciebie ...

Z klasyki : "Usual Suspects" , "Dangerous Liaisons" , "Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb" , "The Shawshank Redemption" , "12 Angry Men" , "Taxi Driver" , "Apocalypse Now", "Requiem for a Dream".

 

Z nowszych : "District 9" , "Pan's Labyrinth" , "Das Leben der Anderen" , "The Man from Earth".

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

Misiu, ile ty masz lat, bo wydaje mi się, że pełnoletni to raczej nie jesteś, więc daruj sobie pisanie do osoby pewnie z dwa razy od siebie starszej, że nie zrozumie serialu z MacGyverem. Jeśli uważasz, że BS to świetny film, to super, pewnie takie Transformersy są dla ciebie istnym arcydziełem.

 

 

 

A więc uważasz, że aktorzy z filmu, to ludzie, którzy podczas wojny walczyli na pokładzie "Missouri" z Japończykami ? Cóż za przenikliwość Watsonie. Gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę nt militariów nie pisałbyś takich bzdur. Pancerniki zostały po raz ostatni użyte w 1991 podczas Pustynnej Burzy, a obecnie ŻADEN z nich nie nadaje się do rozruchu nie mówiąc już o sprawności bojowej.

 

 

 

 

Jeśli kupujesz na BD tego typu filmy, to jedynie pogratulować dobrze wydanych pieniędzy.

 

 

 

Z klasyki : "Usual Suspects" , "Dangerous Liaisons" , "Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb" , "The Shawshank Redemption" , "12 Angry Men" , "Taxi Driver" , "Apocalypse Now", "Requiem for a Dream".

 

Z nowszych : "District 9" , "Pan's Labyrinth" , "Das Leben der Anderen" , "The Man from Earth".

 

niestety "Misiu" źle ci się wydaje

pełnoletni jestem i możesz sobie być nawet dwa razy starszy, co do pojęcia na temat militariów to polecam Discovery, History HD, Discovery HD

myślę że mogło by ciebie to trochę dokształcić.

czy ja do wuja wafla mówię o wszystkich aktorach ?, pisałem tylko o tych weteranach co się pojawiają na koniec filmu. ale wydaje mi się że ty Battleship widziałeś oczami recenzentów :D

próbowałeś mnie zagiąć lecz trafiłeś na takiego kto niestety ma pojęcie na ten temat. mam całą kolekcję filmów historycznych itd.

pewnie tobie nawet rzeczy nie znanych ...

 

District 9 i ty to wgl polecasz ?

Taxi Driver ?

12 Angry Men ?

 

aż dziwne że taki znawca filmów poleca takie coś ...

Link to post
Share on other sites

District 9 i ty to wgl polecasz ? Taxi Driver ? 12 Angry Men ? aż dziwne że taki znawca filmów poleca takie coś ...

Jeśli uważasz, że takie filmy jak "Taksówkarz" i "12 Gniewnych Ludzi" nie są dobre, to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać. Film bez laserów i strzelaniny nie może przecież być filmem dobrym, co nie ?

 

mam całą kolekcję filmów historycznych itd.

 

Możesz sobie mieć nawet i czołg, nie zmienia to faktu, że jeśli czerpiesz wiedzę jedynie z tego typu filmów i telewizji, to jest ona raczej dość płytka.

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

STOP GOTOWCOM!!!

 

 

 

 

''Zasilacz to jeden z najważniejszych komponentów komputera!

Jest SERCEM naszego sprzętu.

Wielu początkujących uważa zasilacz za coś mało istotnego. A to jest wielki błąd!

Kupno zasilacza kiepskiej marki (często określane jako „no-name”) może doprowadzić do restartów komputera, wyskakiwania BSOD`ów, spalenia zasilacza, a w najgorszym przypadku do uszkodzenia pozostałych podzespołów.

W gotowych zestawach bardzo często się nie dowiesz jaki zasilacz 'siedzi' w danym pececie.

 

 

 

 

Polecane marki zasilaczy: Aerocool, Amacrox, Antec, Be Quiet!, Chieftec, Corsair, Cooler Master, Cougar, Enermax, Fortron (FSP), Fractal Design, LEPA, OCZ, SeaSonic, Sharkoon, SilverStoneTacens, Tagan, Thermaltake, XFX, Zalman. ,,

 

 

 

 

Większą daj tą sygnaturę... :P

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

A ja polecam film ze studia evilangel

Pod tytulem:

"44:00Booted beauties Bridgette B and Tiffany Tyler ride a hard nob and catch cum"

 

Bardzo fakna krotkometrazowa produkcja. Solidny scenariusz, film czasem ssie i jest do du*y ale mozna przymknac oko. ;)

Link to post
Share on other sites

Witam.

Ostatnio oglądałem bardzo ciekawy film dokumentalny: "Chwała Dziwkom - Whore's Glory". Jest tam przedstawiony "najstarszy zawód świta" z trzech perspektyw (trzy państwa) od poziomu light do poziomu hard, więcej nie będę pisał. Polecam.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

"Born to race"

Jedyne co mi się podobało to auta (cenie dobry tuning oraz musle cars) cała reszta... cóż zawiedziecie się- film to kalka z "F&F Tokio Drift".

Tak więc jeżeli cenicie sobie wytwory motoryzacji to film ok, jeśli natomiast oczekujecie innowacyjnego pomysłu na film o tematyce wyścigów- odpuśćcie sobie ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...