Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

,,Ucieczka do zwycięstwa'' film , w którym o losie ludzi w obozie decydował mecz piłkarski...Nie będę spojlerował. Ale pewnie i tak dużo osób go widziała.

 

Jest to jeden z lepszych filmów o tej tematyce( piłka nożna ). Jeszcze w miarę zaciekawiło mnie ,,Boisko bezdomnych'' ale to może dlatego , że to polska produkcja

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Tucker & Dale vs Evil - obejrzałem to wczoraj haha - DOBRE :D

 

Co do Avengers:

 

Nie rozumiem skąd te OHY I AHY ! Film ma 65 miejsce na iMDB w rankingu filmów wszech czasów ! :o

 

Obejrzałem film. Od razu zaznaczam, że jestem fanem komiksów, czytałem je w dzieciństwie na tony i każdy film z bohaterami marvela łykam jak pelikan. Dlaczego ? Dla sieczki i efektów głównie. Bo te filmy poza tym niewiele sobą reprezentują. Gdy czytałem recenzję tego filmu w jednym z magazynów, autor tak podniecał się naznaczeniem relacji między bohaterami, że spodziewałem się czegoś CO NAJMNIEJ na miarę Watchmen. Jasne... Tutaj, to "wspaniałe nakreślenie relacji między bohaterami" to tak naprawdę jedna, trzy minutowa kłótnia. Nic więcej. Do tego, moim zdaniem, zamiast śmiesznej Johansson w rudych włosach, które jej kompletnie nie pasują, i wciśniętego jakby na siłę Hawkeye wolałbym kogoś z Fantastic Four na przykład :]

 

Ogólnie ode mnie 6/10 - 4 pkt za film 2 pkt za efekty. Produkcja, niczym nie wyróżniająca się spośród poprzednich spod znaku marvela.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Wczoraj obejrzałem "Devils Double", film mile mnie zaskoczył. Nawet przez pewien moment sądziłem, że role Latifa i Udaya grają dwaj różni aktorzy %-) Tak więc Dominic Cooper zagrał naprawdę świetnie. Rozczarowała mnie nieco końcówka filmu, spodziewałem się czegoś z większym polotem. Niemniej polecam film.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Musimy porozmawiać o Kevinie - wstrząsająco niewiarygodny film...

Zasysam, jak mi się uda oderwać od Batmana AC to może wieczorem obejrzę.

 

Przypominam, że jutro ostatni odcinek pierwszej części piątego sezonu Breaking Bad !

Link to post
Share on other sites

Przypominam, że jutro ostatni odcinek pierwszej części piątego sezonu Breaking Bad !

Za tydzień. Dzisiaj w Stanach leci siódmy, za tydzień ósmy odcinek piątego sezonu. Druga część dopiero latem 2013 - nienawidzę dzielenia sezonów, na "Suits" muszę czekać do stycznia :/ Swoją drogą, to jak ktoś nie widział, to polecam.

 

a co do filmu Battleship oglądał ktoś ?

 

Kupa. Liam Neeson musiał się bardzo nudzić, żeby wziąć w tym udział.

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy taki dobry ? Schematyczny aż do bólu film sci-fi, w którym niesłusznie skazany bohater ratuje księżniczkę. Było tego już tyle, że szkoda czasu by wymieniać. Efekty jakieś super też nie były. Guy Pearce musiał chyba potrzebować kasy.

No fakt fabuła z rynsztoka ;P Tylko jak ktoś się nastawi, że taka właśnie jest, to film ogląda się dobrze tj. nie ma nudnych momentów. Nie wiem czego można się spodziewać więcej po kinie akcji. Szklana Pułapka była tylko "jedna".
Link to post
Share on other sites

EXPENDABLES 2

 

Film w mojej skali 10 pktowej otrzymuje pierdyliard milionow osiemset cztery pkt

fakin osom! film dla kazdego 30 latka + półtorej godziny zabawy i flashbacku do czasów

dzieciństwa z VHSami!

 

Dołączona grafika

 

Oni nic nie muszą udowadniać, pojawiają się na ekranie i to wystarczy. do tego dystans do siebie. np cytat z filmu:

 

Arnold: - "I'll be back"

a na to Bruce Willis - "Dość! ty już zbyt dużo razy wracałeś"

 

haha genialne:)

 

ps chuck norris... mistrz

Link to post
Share on other sites

EXPENDABLES 2 Film w mojej skali 10 pktowej otrzymuje pierdyliard milionow osiemset cztery pkt fakin osom! film dla kazdego 30 latka + półtorej godziny zabawy i flashbacku do czasów dzieciństwa z VHSami! Dołączona grafika Oni nic nie muszą udowadniać, pojawiają się na ekranie i to wystarczy. do tego dystans do siebie. np cytat z filmu: Arnold: - "I'll be back" a na to Bruce Willis - "Dość! ty już zbyt dużo razy wracałeś" haha genialne:) ps chuck norris... mistrz

To wydają jeszcze filmy na VHS ? %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...