Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do iPhone 4


Recommended Posts

Zakładam bliźniaczy temat do tego z forum.mp3store bo tam jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem, a zależy mi na czasie :P

 

Obecnie posiadam NuForce NE-700M, z których jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek mikrofon nadal jest dziwny (taki trochę tandetny) i brakuje mi w nim regulacji głośności, więc zacząłem się rozglądać za jakimiś dokanałowymi słuchawkami mającymi regulację na pilocie, a jednocześnie oferującymi dobrą jakość dźwięku.

W związku z czym moją uwagę zwróciły Klipsch S4i oraz S5i, a także Sennheiser MM 70 iP.

Co możecie o nich powiedzieć? Szczególnie o różnicach (użytkowaniu i jakości wykonania / audio) między S4i i S5i bo na amazon.co.uk różnią się tylko £1:

Klipsch Image S4i Headphones

Klipsch Image S5i Rugged Headphones

 

Porównując te (promocyjne) ceny do tych w Polsce ogarnia mnie pusty śmiech :wariat:

 

Pomijając kwestię regulacji głośności jak one się mają do NE-700M?

Czy warto je kupić?

Moży wy coś polecicie?

 

 

Edit:

 

Po przeczytaniu kilku recenzji zawężam poszukiwania do Klipsch S5i Rugged, Sennheiser MM 70i oraz Denon AH-C560R.

 

Czy są na tym forum użytkownicy orientujacy się w tematyce słuchawek i/lub posiadają, któreś z ww. IEM'ów?

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

ja posiadam tylko Denonki ale wersję 260R [z pilotem]. Grają czysto - bez porównania z poprzednimi słuchawkami Creative EP-630 :)

Basik czyściutki - potrafi zabrzmieć kiedy trzeba - schodzi bardzo nisko jak dla mnie ;)

Wszystko jest odpowiednio oddzielone - jak dla mnie słuchaweczki bajka :))

Pomimo, że mój model jest douszny to zapewne w wersji 560 będzie można się spodziewać jeszcze lepszego dźwięku :)

Link to post
Share on other sites

I o to właśnie chodzi... :D

W chwili obecnej na prowadzenie zaczynają się wysuwać MM 70i oraz AH-C560R... :P

 

Jeszcze jutro porozmawiam ze znajomym dźwiękowcem to może mi coś w tej kwestii doradzi :D

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

Też czytałem, że S4i/S5i nie są zbyt wygodne. Na Head-Fi.org pisali, że MM 70i są od nich znacznie wygodniejsze.

W takim razie pozostaje tylko kwestia jakości pilota/mikrfonu w MM 70i oraz AH-C560R - w którym modelu jest lepszy?

Link to post
Share on other sites

nie testowałem MM70i ale wizualnie pod względem jakości wybrał bym AH-C560R bo nie jest tak duży jak w MM 70i przez co trudniej nim o coś zahaczyć. Lecz co za tym idzie może być gorszej jakości ale to musiał byś spróbować. W sumie to DENON jest cenioną firmą więc bubla by nie wypuścili.

Link to post
Share on other sites

Sennheiser to też renomowana firma ;)

W posiadanych MM 30i pilot ma następujące wymiary: 28 x 6 x 10 mm (D x W x S). Podejrzewam, że w MM 70i pilot będzie mieć takie same wymiary.

Natomiast dla mnie (patrząc po zdjęciach) to pilot z AH-C560R jest większy :P

Link to post
Share on other sites

I coś czuję, że tak się skończy... :D

Na amazon.co.uk AH-C560R są za £61.95.

W Polsce znalazłem najtaniej za 349 zł, a w większości sklepów są po 399-499 zł :wariat:

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

Monster Beats... taaa...

 

Owszem, wszystkie Monster Beats by Dr. Dre wyglądają świetnie, ale grają najwyżej przeciętnie i są kompletnie nie warte swojej ceny. :P

Dzisiaj rozmawiałem, ze znajomym dźwiękowcem (facet siedzi w branży dłużej niż ja żyję i zna się na swoim fachu) - gdy mu wspomniałem o Monster Beats to tylko się zaśmiał :D

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...