Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

Moim zdaniem stereotyp powinien być mniej generalny.

Ja mam ponoć autko dla kobiet, w kobiecym kolorze, przeznaczone do jazdy po mieście... nie jestem kobietą... nie mieszkam w mieście... kolor sam wybierałem :) Zawstydziłem stereotyp :)

 

Niestety skądś się one biorą. Rzeczywiście w mojej wioskowej okolicy pałętają się wiekowe bety a w nich łysi kolesie ale jak do Łodzi pojadę to tak jak Biafra napisał... garniaki i wystrojone paniusie w autach mających po max kilka lat. Zupełnie inna wizja świata :)

Link to post
Share on other sites

Ja mam ponoć autko dla kobiet, w kobiecym kolorze, przeznaczone do jazdy po mieście... nie jestem kobietą... nie mieszkam w mieście... kolor sam wybierałem :) Zawstydziłem stereotyp :)

 

Niestety skądś się one biorą. Rzeczywiście w mojej wioskowej okolicy pałętają się wiekowe bety a w nich łysi kolesie ale jak do Łodzi pojadę to tak jak Biafra napisał... garniaki i wystrojone paniusie w autach mających po max kilka lat. Zupełnie inna wizja świata :)

 

...bo to nie jest stereotyp tylko prawda i to między innymi, dlatego że sąsiadujemy z Niemcami. Dzięki temu jest łatwy dostęp do starych, zajechanych beemek za małą kasę - np. audi trzymają cenę, choćby 80-tki. Poza tym marka jak inne ma nabywców w całym przekroju kierowców, np. u starszych (przykład poprzedni właściciel mojego egzemplarza) lub u tych co się co nieco znają i wiedzą, które auta są coś warte - moim zdaniem i nie tylko, w przedziale 7-9 tys mała jest konkurencja dla bmw e36...

 

@królik

Chyba pisałeś, ale nie pamiętam, dlaczego czerwony? Czerwone ferrari za to nie kojarzy się z autem dla kobiet.

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Tak, czerwony. Ktoś na forum mówił że to kolor kobiecy i kobiecie wypada mieć auto w tym kolorze a mężczyźnie nie. Kilka osób w realu tak samo mówiło. Kolor jak kolor. Mi się podoba więc jak miałem wybór to wybrałem :)

 

Właśnie, drogie sportowe auta są te w czerwonym :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Wystarczy że wyjrzę przez okno i zobaczę czego więcej jest na drodze... niestety.

 

Z tym czerwonym kolorem od kilku osób słyszałem. Nawet jeden sprzedawca coś tam biadolił o młodych laskach w czerwonych autach. Dla mnie kolor jak kolor. Płci nie ma :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Zmieniłbym ten pokrowiec na kierownicy jak dla mnie wiocha .

 

Wbrew pozorom z tym pokrowcem jeździ mi się o wiele lepiej niż na takiej ''chudej'' kierownicy jak np. u mojego ojca w Passacie ;)

No i zawsze sama kierownica będzie bardziej zadbana dzięki niemu, a jeśli chodzi o względy estetyczne - mi się podoba :P

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

@UP. U mnie staniało do 5,63 :) Mało ale zawsze.

 

Zmieniłbym ten pokrowiec na kierownicy jak dla mnie wiocha .

Z pokrowcem lepiej mi się jeździło. Pewnie zależy też jaki pokrowiec. Teraz nie mam ale da się jeździć :) Wygląd... to już kwestia indywidualna :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...