Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

ja mam audi a6 2,5 tdi .. boże, jak to pali.

Z tego co wiem to 10L na 100km bez problemu.Ostatnio znajomy takowe kupił bo z tym silnikiem są tańsze.Po kilku miesiącach walnął mu pasek rozrządu i auto uśmiercone na amen.
Link to post
Share on other sites

Tu masz tyłek praleczki

http://images49.fotosik.pl/1570/acae4caf90779a83med.jpg

I te pożądane zegary :P

http://images46.fotosik.pl/1573/ce9e5fef846b9be4med.jpg

Dodam że to się stało przy 110km\H i wyszedłem z auta jak gdyby nic się nie stało bez najmniejszych zadrapań.

Ps.jechałem ze starą,ona też zero zadrapań.

Link to post
Share on other sites

A gdybyś wjechał w przechodnia to co ? Też byś się pochwalił ?

Prelude to śmieszne autko bo zazwyczaj wsiada do niego domorodny Kubica z doświadczeniem głównie z gier typu NFS Shift :( Mimo że to są bardzo ładne auta.

 

PS. Stara to Ty masz furę, gratuluję szacunku do rodzica/kobiety :/

Link to post
Share on other sites

A gdybyś wjechał w przechodnia to co ? Też byś się pochwalił ? Prelude to śmieszne autko bo zazwyczaj wsiada do niego domorodny Kubica z doświadczeniem głównie z gier typu NFS Shift :( Mimo że to są bardzo ładne auta. PS. Stara to Ty masz furę, gratuluję szacunku do rodzica/kobiety :/

Gdybym wjechał w przechodnia to odpowiedzialność spadła by na warsztat z którego wyjechałem bo to oni mi spieprzyli auto.Wymieniałem sprzęgło i amortyzatory,rozebrali mi całe zawieszenie z przodu,wyjmowali silnik.Po przejechaniu 100km odpiął mi się sworzeń i koło stanęło bokiem.Apropo starej to u nas tak się mówi i nie jest to obrazliwe.Nie jestem ze sztywniackiej rodziny co co niedzielę popierdala do kościoła,mało tego przez 31 lat odkąd pamiętam to nikt z moich nigdy tam nie był.Samochód nie był taki stary bo miał wtedy 8\9 lat.

Ps.tu jest zdjęcie dowodowe że koło mi stanęło bokiem i to nie z mojej winy poszłem na dach.

http://images40.fotosik.pl/1609/4afd9e1dc14141cemed.jpg

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Przeciez temat jest o rozbijaniu sie, o czym my gadamy? %-)

Tu raczej w tym drugim sensie ja kiedyś pamiętam jak miałem Renault_19 to jadąc po katowickiej 150km/h otworzyła mi się maska tak więc każdy ma coś takiego... szczerze wina była warsztatu bo po lekkim puknięciu przodu naprawili i dali nową maskę... lecz bez zabezpieczeń przeciw otwieraniu się od siły powietrza cóż skończyło się na wgiętym dachu i masce najgorzej było z hamowaniem bo nic nie widziałem dobrze że okno było otwarte samego auta szkoda teraz ma 19 lat(podczas wypadku coś ok 14) i używam do wielu czynności na działce bo szkoda tak dobre auto z LPG sprzedawać za 1000zł... Warto dodać że zaprojektował je sam Giorgio Giugiaro to jest coś!
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...