Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Fiat brava 1.9 Jtd CF3 wersja steel z 2001 roku. 100Koni mechanicznych, 200NM Wyposażenie: klimatyzacja automatyczna, 4 poduszki powietrzne, abs z EBD, elektryczne szyby,lusterka,wspomaganie kierownicy,centralny zamek, alarm,lakier metalic, regulowana wysokość kierownicy i fotela kierowcy więc chyba wszystko co potrzebne do komfortowego wożenia 4 liter :D

 

http://images50.fotosik.pl/1481/f5963533b31cacf0m.jpg

 

http://images46.fotosik.pl/1429/99e121d034bab850m.jpg

 

no i w zimie :

http://images46.fotosik.pl/1429/ac273f0d50fe7b15m.jpg

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Właśnie drugi raz zatankowałem czerwonego buba do pełna. 4,18 l. PB95/100km wyszło :) Mniej niż ostatnio a byłem raz w Koluszkach (13 tys.) i w centrum Łodzi (normalnie o wioskach jeżdżę). Ogólnie dzisiaj w miarę pozytywny dzień :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Generalnie zarówno mężczyźni jak i kobiety jeżdżą różnymi autami. Czasem jakiś ty auta jest wybierany przez którąś płeć częściej i potem mamy takie bzdury jak męskie/damskie smochody... niby moje kobiece jest ale jedynym innym niż moje Alto (gen. 2009) jeździ mężczyzna... I wgl małe auta dla kobiet ale też widzę, ze często kobity kierują typowo "męskimi" samochodami takimi jak Audi, BMW czy SUV'y... wgl najczęściej w tych SuVach je widuję. Częściej niż w tych autkach klasy A. Ogólnie to kwestia gustu a o nich się ponoć nie dyskutuje :)

 

Swoim zrobiłem 690 km i jestem jak na razie zadowolony. Powadzi się w porządku, przy takim samym traktowaniu gazu jak w Astrze jest zauważalnie dynamiczniejszy. Musiałem się jednak trochę przestawići nauczyć nim jeździć bo przy innych prędkościach sie biegi zmienia (czyt. przy wyższych). Nie ma żadnych zbędności w środku. Ogólnie wielkość auta jest wystarczająca całkowicie mimo, że to klasa A. A jak spalanie będzie takie jak teraz (4,29 i 4,18 z dwóch tankowań, może jak się jeszcze dotrze to będzie równe 4.0) to instalke LPG sobie daruję. Będzie mniej kłopotów później.

 

Co do PB98 to nie wiem czy to opłacane. paliwo droższe to i by musiało go wystarczająco mniej spalić aby się opłacało zatankować. I nie wiem jak na to silnik. raczej zostanę przy PB95.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Wlasnie pytam, bo ciekawi mnie czy sonda jest tam w stanie u Ciebie odpowiednio mape dostosowywac.

 

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze spalanie u mnie np. spada w zaleznosci od jakosci paliwa czasami nawet o litr czy dwa na setke.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...