Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Nie o to chodzi kolego, Honda to bardzo dobry samochód tylko napisałem, że za to co on dał na maxa się nie opłaca, tyle...To nie jest jak np. z wyborem koloru on wybrał czerwony, mi się podoba czarny a więc on dokonał złego wyboru, tylko po prostu ta cena. Z resztą każdy się dziwił kto zobaczył cenę, bo każdy wie z jakiego segmentu jest civic i jakich cen się należy spodziewać.

W takim razie wybierz z tej stronki lepszy samochód w tej cenie...powodzenia :D

Ps.przypomnę że mój civic kosztował 306000 (dodatków nie liczę) koron norweskich,ceny na tej stronce są w koronach.

http://www.finn.no/finn/car/newcar/browse1

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@effendi360 wybacz mi ale dla mnie jesteś zerem. Gardzę każdym kto wsiada po alko (szczerze mówiąc to nienawidzę każdego kto lubi walić gaz).

A czy ja pochwalam to co zrobiłem ?

Babka sędzina na koniec rozprawy powiedziała tyle: "umarłemu się nie zdarzy".

A nazywanie kogoś zerem bo popełnił błąd ? Jak to mówią... kto pierwszy bez winy niech rzuci kamień i łapę sobie dam uciąć, że też masz na sumieniu parę spraw, którymi się nie chwalisz i wolisz o nich zapomnieć a ja nie przekreślam cie za to.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

@UP. Zgadzam się. Chyba dostał za swoje i nie będzie więcej jeździł na "wesoło" bo jak widać się nie opyla. Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Z ciekawości Effendi ile wypiłeś, ze były 2 promile?

 

Swoją drogą... mój prawie sąsiad, który wiecznie jest pijany (gość ok. 60 lat) juz dawno nie ma prawka bo mu zabrali co nie przeszkadzało mu w jeżdżeniu autem. Rok temu, nawalony jak zawsze jechał sobie i wjechało mu się do rowu 300m od domu. Jakiś kierowca się zatrzymał aby pomóc i zobaczył, że gość pijany to stwierdził że wezwie mendy. A na to mój prawie sąsiad dał mu w pyk i pobiegł do domu, który stał 300m od miejsc zdarzenia. policja była tego samego dnia u niego... nie wiem który już raz :) Dawno go za kółkiem nie widziałem. Zwykle jego żona jeździ. Ostatnim razem jak prowadził to był nawalony, ze ledwo kontaktował. Raz jak orał w polu (rok temu), oczywście na fazie to jak skończył u siebie to pojechał na pole mojego sąsiada i mu też zaorał. Sąsiad zdziwiony co jest ale że oranie za gratis to zadowolony był :) Niektórzy mają bezstresowe życie :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Z ciekawości Effendi ile wypiłeś, ze były 2 promile?

 

Nie pamiętam ale na moje możliwości to i tak przeciętna wartość bo jak byłem w UK i 5 lat robiłem w knajpach to 2 promile miałem chyba we krwi non stop. Teraz raczej staram się dać na luz i jestem raczej piwoszem ale tego dnia akurat walnąłem wódeczkę a to się zawsze źle dla mnie kończy... wczoraj we wrocku przewaliłem 600zł a zaczęło się od jednego kieliszeczka....

 

Na szczęście tym razem skończyło się tylko na utracie gotówki a nad bezpieczeństwem moim i innych czuwał trzeźwy kumpel.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

600PLN... masakra... ja mam wyjątkowo słabą głowę ale to chyba dobrze, tanio wychodzi. Najwięcej jednej nocy na alko (dla siebie) przeznaczyłem 70 PLN i nie pamiętam paru rzeczy. Kupowane na dyskotece więc ceny 2x większe niż w sklepie.

 

Ale z drugiej strony jestem po alko wywrotny. 2 palce rozwaliłem (chodnik, samochód) pod wpływem, kolano (asfalt), nos (kafelki) i mam jeszcze bliznę koło oka (asfalt) . Alkohol to zuooo... :) Czyli parę razy się rozbijałem. Jeszcze paę min jeździłem po 2 piwach autem... w GTA VC :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Taniej jest kupić w norwegii niż sprowadzać z innego kraju. Ja nie mogę jezdzić na polskich blachach bo mi samochód już na granicy zabiorą i będę musiał płacić cło. Tak dla przykładu moja Honda S2000 (polskie blachy)z 2003 roku warta jakieś 45 tyś zł,byłem tu wyliczyć cło i przerejstrować na norweskie blachy-samo cło 70 tyś złotych :o krolik_beny Tak na jutro to zostały tylko dwa kolory.Biała w wersji Executive będzie dopiero w czerwcu.

Ja chyba nie wierzę. Człowieku dałeś 190Tyś za Civica?????!!!!! Za tyle to mamy w Polsce Accorda Type-S ze wszystkimi akcesoriami.
Link to post
Share on other sites

Kupowane na dyskotece więc ceny 2x większe niż w sklepie.

To chyba na wsi na remizie :P

 

Z reguły w klubach jest przynajmniej 3x tyle ;)

 

Ja świadomie za kółko nigdy nie wsiądę na bani, dobrze wiem, że ciężko wtedy jest iść jak normalny człowiek, a co dopiero bezpiecznie jechać :P

 

Chyba że 20km/h dowlec się do domu :D Ale to też nie na mega bani, tylko lekko podchmielony :D

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z effendim. Każdy popełnia błędy, a skreślanie człowieka za to, że jakiś popełnił jest głupotą. Poza tym dostał karę, nie ma prawa jazdy i musi się męczyć autobusem. Wątpię, żeby zrobił to jeszcze raz.

Sorry ale męczył by się żyjąc ze świadomością że kogoś zabił a nie prawkiem... a jazda autobusem to nie tragedia. I po pracy można na flachę/piwo skoczyć z kumplami bez konsekwencji.
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

O cenach nie ma co nawet gadać bo wiadomo co knajpa to inne. Ja też tak mówię, że tu przewaliłem 6 stów tylko np 200zł poszło na rachunek w knajpie gdzie wypiłem 2 piwa, 2ie 50tki johnego walkera, butelka wina i zjadłem lazanie. fakt jednak taki, że knajpa taka, że lasania smakowała dokładnie tak jak w UK kiedy ją jadłem parę lat temu robioną przez rdzennego włocha zakochanego w sztuce kulinarnej.

 

a jazda autobusem to nie tragedia.

Może dla Ciebie....

 

Sorry ale męczył by się żyjąc ze świadomością że kogoś zabił a nie prawkiem...

Nie chcę się usprawiedliwiać ale trochę właśnie wyolbrzymione to gadanie o zabicu kogoś jest. Steki tysięcy ludzi na świecie codziennie przejeżdża setki tysięcy kilometrów będąc pod wpływem a wypadki się zdarzają i trzeźwym i pijanym.

Link to post
Share on other sites

Ja chyba nie wierzę. Człowieku dałeś 190Tyś za Civica?????!!!!! Za tyle to mamy w Polsce Accorda Type-S ze wszystkimi akcesoriami.

Ludzie czy wy czytacie co ja piszę?

Ja nie mieszkam w polsce tylko w norwegii.Po jaką holerę mi Accord Type-S na polskich tablicach skoro nie mógłbym nim jezdzić.Z resztą Accord ma dużo większe CO2 więc i ubezpieczenie masakra drogie.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

To nie jest takie proste jakby się wydawało.Dużo ludzi tu przyjeżdza i wydaje wszystko na wynajem mieszkania+utrzymanie-mało co im zostaje.

Tak dla przykładu wynajem mieszkania 50m2 to koszt 7000zł miesięcznie+depozyt płatny z góry czynszX3-21000zł.Początkujący w norwegii zarobi około 9000zł miesięcznie.

Ja mam o tyle dobrze że kupiłem własne mieszkanie i jestem razem z kobitą-oboje pracujemy.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

za********e drogo za tą chatę stary coś. Ja w UK najmowałem DOM - 4 pokoje plus pokój dzienny, dwie łazienki, dość duża kuchnia, ogródeczek z patio i trawniczek przed chałupą. Czynsz miesięczny plus council tax na plny - 4000zł....

Link to post
Share on other sites

kto pierwszy bez winy niech rzuci kamień i łapę sobie dam uciąć, że też masz na sumieniu parę spraw, którymi się nie chwalisz i wolisz o nich zapomnieć a ja nie przekreślam cie za to.

Masz rację, zrobiłem w życiu wiele głupot, za które mi wstyd ale nigdy nie zrobiłem czegoś co narażało zdrowie lub życie innych osób. Tylko sobie szkodziłem i nic więcej.
Link to post
Share on other sites

No tak ale jakie zarobki w UK.

Tak wogóle to można i dużo taniej coś wynająć,ale syf i brak garażu-parkowanie na ulicy i to codzienne szukanie miejsca-ja dziękuję.

Ceny też zależne są od tego czy jest prąd w czynszu,ale duzo jest takich co trzeba sobie zamówić u dostawcy.

http://www.finn.no/finn/realestate/lettings/result?sort=1&page=3&areaId=20061

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...