Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Audica zrobiona u mechanika, podobno śmiga jak burza ,zobaczymy jutro

Razem wyszło 750 zł chyba nie dużo patrząc ile teścia kasowali za mniejsze roboty

- nowy olej w silniku plus filtr

- filtr paliwa

- filtr powietrza 

- czujnik abs +esp

- nowe tarcze z tyłu plus klocki

- przesmarowanie wodzików w skrzyni plus nowy olej

- naprawa spryskiwaczy

- naprawa ręcznego

- pospawanie wydechu plus nowa obejma

Jedyne czego nie zrobił to lewego lusterka nadal nie grzeje ale to przypuszczam że sam ogarnę ze szwagrem

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Audica zrobiona u mechanika, podobno śmiga jak burza ,zobaczymy jutro

Razem wyszło 750 zł chyba nie dużo patrząc ile teścia kasowali za mniejsze roboty

- nowy olej w silniku plus filtr

- filtr paliwa

- filtr powietrza 

- czujnik abs +esp

- nowe tarcze z tyłu plus klocki

- przesmarowanie wodzików w skrzyni plus nowy olej

- naprawa spryskiwaczy

- naprawa ręcznego

- pospawanie wydechu plus nowa obejma

Jedyne czego nie zrobił to lewego lusterka nadal nie grzeje ale to przypuszczam że sam ogarnę ze szwagrem

Jak Ci lusterko nie grzeje to wyciagnij wkład ( samo lustro). u mnie w a4 był wkład wymieniony na taki który nie ma wejścia na podgrzewanie wiec musiałem kupic nowe. praktycznie zadna roznica w cenie wiec nie wiem dlaczego ktoś tego nie zrobił przede mna. aa i uważaj żeby nie pękło bo to troche delikatne :>

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zauważyłem dosyć sporą karteczkę za wycieraczką i już wiedziałem co się święci. Na szczęście pan okazał się bardzo miły, zostawił namiary i szkoda została już zgłoszona do ubezpieczyciela.

Trochę szkoda, bo madzia nie była jeszcze bita od nowości a tutaj nie dość że błotnik oberwał, to jeszcze tylna lampa przetarta, no cóż bywa. Będzie miało ASO zajęcie. 

 

http://i60.tinypic.com/1zveg5s.jpg

Link to post
Share on other sites

Wiara w ludzkość przywrócona.

 

Dzisiaj w robocie znaleźliśmy dowód rejestracyjny razem z ubezpieczeniem OC samochodu. Pół godziny przez pół miasta, żeby odwieźć właścicielce samochodu (matka, na którą samochód jest zarejestrowany) dokumenty i nic z tego nie mieć, bo... ma kartę i nie ma gotówki.

Zostawiłem namiar na siebie i 45 minut później dzwoni jakiś chłopak (zięć?), że przyjedzie się rozliczyć. Koniec końców samochód miał się za co napić i mi jeszcze zostało - znaleźne równowartości nowych dokumentów.

 

 

EDYTA:

A można było wziąć kredyt.... :D

Link to post
Share on other sites

Czas opłacić OC zostaje w AXA bo chyba nie mają drogo

Zakres ubezpieczenia Składka roczna

OC*+ ZIELONA KARTA + ASSISTANCE MINI ZIELONĄ KARTĘ WYSYŁAMY NA ŻYCZENIE KLIENTA 348,81 zł

POŻAR-KRADZIEŻ FRANSZYZA REDUKCYJNA - TWÓJ UDZIAŁ W ODSZKODOWANIU: 25% wysokości odszkodowania 137,38 zł

NNWK S.U. 50.000 zł 39,63 zł

NNWP S.U. 50.000 zł 23,46 zł

ASSISTANCE MIDI 47,72 zł

DODATKOWA FRANSZYZA REDUKCYJNA

20% WYSOKOŚCI ODSZKODOWANIA (AC, NNWK), JEŻELI SZKODĘ SPOWODOWAŁ MŁODY KIEROWCA, NIEZGŁOSZONY DO UBEZPIECZENIA

SKŁADKA ROCZNA ZA UBEZPIECZENIE 597 zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...