Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

To są dobre wycieraczki, mam je już trzeci sezon w mojej trójce i jeszcze są sprawne. Taka ciekawostka, podczas dużych upałów jak auto stoi w słońcu dłużej to potrafią się nagrzać do takiego stopnia, że aż się wyginają same delikatnie do góry i jak chwile po tym przyjdzie burza np. to jest lipa i trzeba odczekać trochę aż wrócą do normalnej pozycji. Drugi raz pewnie bym ich nie kupił, znajomy w pracy polecał ostatnio jakieś SWF Visioflex, ponoć są lepsze od tych boscha ale nie wiem dokładnie co i jak.

Edytowane przez Szarik_Komputerowiec
Link to post
Share on other sites

Bosch Aerotwin

Dobre na początku, w ciągu roku nadają się co najwyżej do ściągania wody po myciu auta (a i tak robią to słabo).

 

Może trafiłem na felerne, ale drugi raz bym nie kupił już (dla porównania oryginalne Toyoty już 8 rok działają i wycierają podobnie jak te po roku, może warto oryginalnymi się zainteresować ?

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Panowie co powiecie o wycieraczkach Bosch Aerotwin ?? Przyszła pora na zmianę wycieraczek, w reklamie je tak zachwalali, że tylko kupować ;) Co Wy na to ??

 

Po pól roku użytkowania już trochę mażą zamiast wszystko ścierać do końca. Brud po deszczu to musiałem w domu dokładnie z szyby zmyć. Marketingowa papka.

Link to post
Share on other sites

Masz świętą racje. Sam skusiłem się na ich PR. Po pół roku wycieraczki zaczęły mazać szyby.

Wróciłem do starej metody wymiany piór na wiosnę i jesień. Kupuje zwykłe, które cenowo wychodzą trochę drożej lecz cały rok mam sprawne wycieraczki.

Link to post
Share on other sites

Jesli juz o wycieraczkach mowa....ja kupuje zawsze najtasze...nawet jak sie rozleca po pol roku, to kupuje nowe :) Cena za jedna to jakies 6 zl, a wedlug mnie super scieraja i sa cichce przez pare miesiecy, pozniej przy malym deszczu, moga zapiszczec, ale przy duzych , cisza :) Dziwi mnie ze ludzie kupuja wycieraczki za pare stowek, jak ja za te pare stowek to cale zycie bede jezdzil na tych za 6 zl i jeszcze mi zostanie :)

Link to post
Share on other sites

Robię dokładnie tak samo. Wiadomo, że guma się utlenia i zużywa z czasem więc czy wydamy 100zł czy 5zł na to samo praktycznie wyjdzie (poza naszą oszczędnością oczywiście). Sam kupuję polskie Motgum bo są tanie i dobre, na pół roku z zapasem wystarczają a działają bardzo wydajnie i cicho.

Link to post
Share on other sites

Do Opla jak się zużyła to w Selgrosie kupiłem coś za ok. 10PLN +/- 3. Nie pamiętam nawet. Zamontowałem. Działało. Zapomniałem że wgl był jakiś problem. Wycieraczka to wycieraczka. Nie mam na to nawet jakiejś specjalnej koncepcji więc: tańsze = lepsze :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...